سیگنال کریپتو - سیگنال ارز دیجیتال

اگر به هر نحوی دستی در بازارهای ارز دیجیتال و معاملات بورس دارید نام کریپتو و سیگنال‌های آن  برای شما آشناست. کریپتو یکی از انواع  ارزهای دیجیتال است که در بازار معاملات این ارزها مانند فارکس خرید و فروش می‌شود. در گذشته، خرید و فروش و معاملات بورس صرفا حسی و با توجه به توانایی‌های شخصی برخی افراد انجام می‌گرفت. دخالت برخی عوامل نیز در قیمت و شرایط موثر بود.

امروزه معاملات این چنینی بر اساس تحلیل‌ها و نمودارهای علمی صورت می‌پذیرد. چنان که اگر علم این موارد را داشته باشید می‌توانید درآمد بسیار قابل توجهی از این مسیر داشته باشید. با یوتوبروکر همراه شوید تا به بررسی این سیگنال و کانال‌های آن بپردازیم.

 

سیگنال کریپتو چیست؟

کریپتو یکی از هزاران ارز دیجیتالی است که در بستر بازارهای انواع این ارز معامله می‌شود. سیگنال کریپتو در واقع پیشنهاد خرید، فروش و یا معامله این ارز دیجیتال خاص بر اساس تحلیل‌های حرفه‌ای است.

می‌توان گفت این سیگنال‌ها توصیه‌ها تجاری هستند که با استفاده از منابع علمی جمع‌اوری و ارائه می‌شوند. در واقع هر کسی نمی‌تواند این سیگنال را ارائه کند. برای ایجاد آن علاوه بر علم کافی و توانایی تحلیل و بررسی بازارها نیاز است که بازارهای معاملات جهانی دسترسی داشته باشید. همچنین برخی نرم‌افزارها را جهت تحلیل و بررسی صحت تحلیل‌های موجود نیاز دارید. باید به این نرم‌افزارها دسترسی داشته و از چگونگی کار با آن‌ها  مطلع باشید.

این سیگنال‌ها عموما در فضای مجازی کانال‌هایی برای خود یافته‌اند. برخی از این کانال‌ها سیگنال رایگان  کریپتو و اطلاعات را بدون حق عضویت در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند. برخی دیگر هزینه عضویت دارند و برای ارائه اطلاعات خود هزینه دریافت می‌کنند.

چگونگی استفاده از سیگنال کریپتو

در این سیگنال‌ها که ممکن است در روز چند نمونه از آن‌ها منتشر شود، با تحلیل‌هایی موسوم به تحلیل فاندامنتال یا اساسی و تحلیل تکنیکال بهترین زمان خرید و فروش کریپتو بیان می‌شود. عموما در این سیگنال‌ها نمودارهای انواع تحلیل‌ها قرار می‌گیرد. به عنوان شخصی که در حال معامله کریپتو هستید، باید نحوه خوانش، تجزیه، تحلیل و برداشت درست از نمودارها را بدانید. این توانایی‌ها را می‌توانید با گذراندن دوره‌های بازارهای دیجیتال به دست آورید.

ویژگی بهترین سیگنال کریپتو

بهترین سیگنال نمونه‌ای است که بتواند نمودار تحلیل درست و خوانایی ارائه کند. این نمودار باید قابل استفاده برای همه معامله کنندگان باشد. سود شخصی برای ارائه کنندگان نداشته باشد. همچنین باید بتوان این سیگنال‌ها را در کنار سایر نمونه‌ها قرار داده و مقایسه نمود. بهترین مدل‌ها تنها زمان خرید و فروش را مشخص نمی‌کنند. بلکه حاشیه سود و زیان، نوع، مقدار و بهترین زمان معامله ارز را بررسی می‌کنند.

یک سیگنال معمولی اطلاعاتی چون نام دارایی، نقطه آغاز تجارت، خرید یا فروش، سطح سود و سطح پایان ضرر را ارائه می‌دهد.

ممکن است تصور کنید سیگنال رایگان کریپتو خوب نیست، اما این تصور اشتباه است. بسیاری از افراد برای داشتن بهترین کانال سیگنال کریپتو ابتدا اطلاعات را رایگان در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. بعد از آنکه خود را ثابت نمودند، کانال‌های اختصاصی دارای حق عضویت ایجاد می‌کنند.

بهترین سیگنال در بهترین کانال سیگنال کریپتو ارائه می‌شود، زیرا برای داشتن اطلاعات باکیفیت نیاز به تجربه و شناخت مخاطب و همچنین بازار ارزهای دیجیتال است.

بهترین کانال سیگنال کریپتو

در ایران عموما کانال‌های سیگنال کریپتو در بستر تلگرام و اینستاگرام فعالیت دارند. چنانچه به یکی از این دو پلتفرم دسترسی دارید، با یک جستجو ساده می‌توانید لیستی از کانال‌های فعال در این عرصه را مشاهده کنید. عضویت در برخی از آن‌ها بدون پرداخت هزینه و اجازه ادمین ممکن نیست. در عین حال برخی از کانال‌ها رایگان هستند. به سادگی می‌توانید در کانال‌های رایگان عضو شوید. در ادامه بهترین کانال‌های سیگنال کریپتو فارغ از رایگان یا هزینه‌ای بودن بررسی می‌شوند.

 

سیگنال کریپتو - سیگنال ارز دیجیتال

 

در نظر داشته باشید که تقریبا همه این کانال‌ها ادعا می‌کنند بهترین کانال سیگنال کریپتو هستند. مهم آن است که بدانید بهترین برای هر کسی متفاوت است، ممکن است بهترین کانال برای شما یکی از آن‌هایی باشد که سیگنال رایگان کریپتو ارائه می‌دهند، اما برای دیگری کانال‌هایی با حق عضویت بهترین باشند. شما باید انتخاب کنید. در واقع شما باید بتوانید از سیگنال‌های ارائه شده استفاده کنید.

۱) کانال تلگرام Rocket Wallet Signals

این کانال از سال ۲۰۲۰ شروع به فعالیت کرده و امروزه به ۳۶۰۰۰ عضو خود رایگان سرویس می‌دهد. از سوی دیگر این کانال چهار زیر کانال اختصاصی برای مخاطبان خاص خود ایجاد کرده که رایگان نیستند و شرایط ویژه‌ای دارند. اطلاعات ارائه شده در این کانال برای تازه‌کاران و تجار با تجربه بسیار مفید ارزیابی شده است. تعداد سیگنال‌ها در این کانال بین ۱ تا ۵ مورد متغییر است. میزان دقت اطلاعات این کانال ۷۰ درصد بیان شده است.

این کانال با توجه به آنکه سیگنال رایگان کریپتو و همچنین اطلاعات به صورت هزینه‌ دار را جداگانه ارائه می‌دهد، محبوبیت زیادی دارد. برخی افراد آن را بهترین کانال سیگنال کریپتو می‌دانند.

پیوستن به کانال‌های اختصاصی شرایط تخفیفی نیز دارد. اگر درخواست اشتراک چند ماهه بدهید می‌توانید از این شرایط استفاده کنید.

۲) کانال تلگرامی Beincrypto Premium

گفته شده ماهانه بیش از ۱۰ میلیون فعال بازار ارزهای دیجیتال از این کانال بازدید می‌کنند. عضویت در این کانال رایگان است. به ادعا گردانندگان این کانال برای پوشش هزینه‌های موجود با چند صرافی همکاری دارند که سبب می‌شود جهت عضویت در کانال لازم به گذراندن مراحل ابتدایی باشید. در این کانال علاوه بر ارائه سیگنال، اطلاعات آموزشی و تبادل نظر بین تازه‌کاران و افراد ماهر بازار ارز دیجیتال امکان پذیر است.

۳) کانال تلگرام Fat Pig Signals

این گروه دارای دو کانال است. کانال عمومی و رایگان که تحلیل و سیگنال‌هایی را ارائه می‌کند. این کانال حدود ۱۵۰۰۰۰عضو دارد. کانال دوم این گروه اختصاصی بوده و هزینه دارد. اطلاعات و سیگنال‌های این کانال کامل‌تر هستند و بینش دقیق‌تری برای معاملات به مخاطبان خود می‌دهند. دقت اطلاعات این کانال ۷۵ درصد تخمین زده شده است. هزینه عضویت در کانال اختصاصی این مجموعه با ارزهای دیجیتال پرداخت می‌شود.

۴) کانال تلگرام Pro Crypto Signals

این کانال سیگنال‌هایی با دقت ۸۰ درصد را در اختیار ۳۰۰۰ عضو خود می‌گذارد. همچنین با در اختیار داشتن اطلاعاتی که این کانال ارائه می‌کند، می‌توانید برای حضور خود در بازار ارزهای دیجیتال برنامه ریزی‌های کوتاه، میان و بلند مدت داشته باشید. هزینه عضویت در این کانال در مقایسه با سایر کانال‌های غیر رایگان بیشتر است. به احتمال زیاد دلیل کم بودن اعضا آن نیز همین نکته است. با توجه به دقت بالایی که در داده‌های این نمونه است می‌توان آن را در زمهره بهترین کانال سیگنال کریپتو قرار داد.

۵) کانال تلگرام CoinSignals

این کانال نیز هزینه دارد و می‌توانید هزینه عضویت را با ارزهای دیجیتال پرداخت نمایید. سیگنال‌های موجود در این کانال از طریق هوش مصنوعی با سایر سیگنال‌ها مقایسه می‌شود. همچنین برخی اطلاعات مربوط ارزهای دیجیتال غیر از کریپتو نیز در این کانال ارائه می‌‌شود.

سیگنال رایگان کریپتو

 سیگنال کریپتو کارنسی سیگنال ارز دیجیتال

در بین کانال‌هایی که سیگنال کریپتو ارائه می‌دهند، برخی از آن‌ها امکان استفاده و عضویت رایگان دارند. دقت داشته باشید کانال‌های رایگان عموما متعلق به مجموعه‌ای هستند که دارای کانال‌های اختصاصی با هزینه می‌باشند. اطلاعاتی که در این کانال‌ها ارائه می‌شود ابتدایی هستند. اگر تمایل به استفاده از سیگنال‌های رایگان را دارید بهتر است آموزش ببینید. در این صورت می‌توانید سیگنال‌های مختلف را با هم مقایسه کنید.

همچنین با داشتن دانش کافی می‌توانید به شخصه اطلاعات سیگنالهای انواع ارزهای دیجیتال را تحلیل کنید و همین عضویت‌های رایگان در چند کانال می‌تواند شما را به یک تریدر موفق تبدیل نماید.

سیگنال رایگان کریپتو می‌تواند شروعی باشد برای تازه‌کارانی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهد هزینه زیادی در زمینه آموزش صرف کنند.

سیگنال ارز دیجیتال چه کاربردهایی دارد؟

برای انجام معاملات در بازار ارزهای دیجیتال اطلاعاتی لازم است. این اطلاعات شامل نمودارها و روند تغییرات بازار هستند. برخی تحلیل‌گران این بازار مجموعه این اطلاعات را در قابل یک فایل موسوم به سیگنال ارز دیجیتال در گروه‌ها و کانال‌های تیگرامی و اینترنتی ارائه می‌دهند. سیگنال‌ها برای ارزهای مختلف به صورت جداگانه و اختصاصی ارائه می‌شوند. برخی از این گروه‌ها سیگنال رایگان ارز دیجیتال ارائه می‌کنند.

سیگنال رایگان ارز دیجیتال و کریپتو

برای استفاده از این فایل‌ها باید آموزش‌های لازم را دیده باشید. در واقع باید بتوانید اطلاعات لازم در این فایل‌ها را مطابق مواردی که در دوره‌های مختلف تریدینگ آموزش داده می‌شود، تجزیه و تحلیل کنید.

عموما فایل‌های سیگنال ارز دیجیتال حاوی نمودارها و تحلیل ارز مشخصی است. در واقع تحلیلی از بازار در این فایل‌ها ارائه نمی‌شود. شما باید بتوانید خود شرایط بازار را بررسی و تحلیل نمایید. در نهایت با استفاده از این فایل‌ها معاملات خود را جهت افزایش سود انجام دهید.

معرفی بهترین کانال‌‌های سیگنال ارز دیجیتال

در پلتفرم‌های مختلف مانند تلگرام کانال‌های متفاوتی این فایل‌ها را به صورت عمومی و اختصاصی، رایگان و یا با حق عضویت ارائه می‌کنند. در اینجا ۵ نمونه از معروف‌ترین و بهترین این کانال‌ها را معرفی خواهیم کرد.

۱) کانال تلگرام ارزدیجیتال

می‌توان این کانال در دسته بهترین کانالهای سیگنال ارز دیجیتال ارزیابی نمود. این کانال تمام اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال را به همراه کلیه خبرهای آن پوشش می‌دهد. می‌توانید با عضویت در آن هم از تمام خبرها یه صورت لحظه‌ای مطلع باشید و هم سیگنال ارز دیجیتال مورد نظر خود را دریافت و ارزیابی نمایید.

این کانال در کشور ما بسیار شهرت یافته است. می‌توانید جهت تبلیغات نیز از آن استفاده نمایید. همچنین با عضویت در این کانال آگهی‌های استخدام آن را نیز مشاهده خواهید کرد. این کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال ارائه می‌کند.

۲) کانال تلگرامی میهن بلاک چین

این مجموعه فارسی زبان است و به همین دلیل در ایران طرفداران زیادی دارد و شهرت بسیاری کسب کرده است. در این کانال فایل‌های تحلیلی ارزهای دیجیتال مختلف و معتبر ارائه می‌شود.

این کانال اخبار داخلی و خارجی ارزهای دیجیتال و صنایع مربوط به آن‌ها را پوشش می‌دهد. مطالب ارائه شده در این کانال بسیار با سلایق اعضا مطابقت دارد، چرا که به صورت پیوسته نظر سنجی انجام می‌دهند. از دیدگاه کاربران از بهترین کانالهای سیگنال ارز دیجیتال همین کانال است، زیرا به نظر آن‌ها بسیار اهمیت می‌دهد.

این کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال برای کاربران خود ارائه می‌کند. تبلیغات در این کانال نیز انجام می‌شود.

معرفی بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

۳) کانال تلگرامی میهن سیگنال

این کانال نیز در زمره بهترین کانالهای سیگنال ارز دیجیتال به زبان فارسی قرار می‌گیرد. رویکرد اصلی این کانال ارائه قیمت و چارت ارزها است. اخبار را پوشش می‌دهد، اما برای پیگیری اخبار چندان توصیه نمی‌شود. می‌توان گفت این کانال تلگرامی بیشتر جنبه تجزیه و تحلیل همه جانبه را دارد. اگر تریدر هستید از سیگنال رایگان ارز دیجیتال این کانال غافل نشوید.

۴)کانال تلگرام ارز نو

شهرت این کانال برای ارائه خبرها بسیار سریع و به موقع است. این کانال اخبار بازار و حوزه ارز دیجیتال را بسیار سریع در اختیار اعضا خود قرار می‌دهد.

از سوی دیگر سیگنال رایگان ارز دیجیتال ارائه می‌دهد. این سیگنال‌ها دقت و اعتبار بالایی دارند. اگر دانش تحلیلی خوبی داشته باشید با عضویت در این کانال و استفاده از اطلاعات آن در کنار تجزیه و تحلیل‌های خود می‌توانید معاملات موفقی را تجربه کنید.

۵)کانال اخبار فوری ارز دیجیتال

این کانال بیشتر بر روی اخبار کریپتو تمرکز دارد. در کنار انتشار سریع اخبار تجزیه و تحلیل بازار ارزهای دیجیتال را نیز انجام می‌دهد. این کانال بیشتر بر اخبار تاکید دارد. البته که عضویت در آن و در اختیار داشتن خبرهای به روز می‌تواند در معاملات و سود و زیان بسیار موثر باشد.

 بهترین کانال‌ ارز دیجیتال خارجی

 

بهترین سیگنال ارز دیجیتال

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می‌توانید، عضویت در کانال‌های انگلیسی زبان بسیار مفید خواهد بود. در بین این کانال‌ها مي‌توان به کوین سیگنال اشاره کرد. این کانال از بهترین کانال‌های سیگنال ارز دیجیتال را به شما ارائه می‌کند. دقت بالایی دارد و بسیار قابل اعتماد است.

کلام آخر

چنانچه در حال فعالیت در بازار انواع ارزهای دیجیتال هستید و یا قصد آغاز به فعالیت در آن را داریدو کریپتو را به عنوان ارز تخصصی خود انتخاب کرده‌اید، بهتر است از سیگنالهای مطمئن کریپتو استفاده کنید. کانال‌های زیادی در تلگرام اطلاعات این سیگنال‌ها را ارائه و تحلیل می‌کنند. عضو حداقل یکی از آن‌ها شده و اطلاعات خود را با آن بسنجید. پیشنهاد می‌کنیم عضویت چند کانال را داشته باشید و اطلاعات آن‌ها را باهم مقایسه کنید.

می‌توانید در بهترین کانال سیگنال کریپتو با حق عضویت بالا عضو شوید. همچنین مي‌توانید از اطلاعات سیگنال رایگان کریپتو بهره ببرید، مهم آن است که اطلاعات لازم را از منبعی معتبر دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *