بهترین بروکرهای پیشنهادی

با ما یک قدم جلوتر باشید

فیلترها

لوریج
بیشتر
پلتفرم
رگوله
بیشتر
انواع اکانت
بیشتر
سطح دانش معامله گری
امکانات اضافی
حداقل واریزی
0.0$500,000.0$
حداقل اسپرد یورو
0.0011.00
سال تاسیس
13962024

انتخاب آسان بروکر

با ابزار مقایسه بروکرها، به راحتی بروکرها را با هم مقایسه کنید.

 
ارائه سیگنال فارکس
کانال سیگنال اکوترید

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان - نکات جامع انتخاب بروکر

آشنایی با بهترین بروکرهای فارکس؛ یک مقاله ضروری برای تریدرهای ایرانی

تورم و وضعیت اقتصادی، باعث شده است که بسیاری از افراد، در پی راهی برای رسیدن به درآمد دلاری باشند. در بین راهکارهای موجود، معامله‌گری در فارکس یکی از بهترین روش‌ها برای دستیابی به درآمد دلاری است. تریدرهای ایرانی که می‌خواهند وارد بازار فارکس شوند و از این بازار به درآمد برسند، باید ابتدا یک کارگزار یا بروکر مطمئن و معتبر پیدا کنند. دغدغه معامله‌گران فارکس ما را بر آن داشت که این مقاله را آماده کنیم و در آن به معرفی بهترین بروکرهای فارکس بپردازیم.

در صورتی که شما هم خواهان معامله‌گری حرفه‌ای در بازار فارکس هستید و تمایل دارید که با بهترین بروکرهای فارکس آشنا شوید، پیشنهاد می‌شود که تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید. بی‌تردید پس از مطالعه این مقاله می‌توانید با آگاهی و آرامش بیشتری وارد بازار فارکس شوید و ترید کنید.

معیارهای انتخاب بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان

برای انتخاب بهترین بروکرهای فارکس باید یک سری معیارهای مشخص را مد نظر قرار دهیم؛ معیارهایی که متخصصان دنیای معامله‌گری و تریدینگ فارکس، آن‌ها را تأیید می‌کنند. در ادامه به صورت مختصر و مفید به معیارهایی اشاره می‌کنیم که در هنگام انتخاب محبوب ترین بروکرهای دنیا و ایران مد نظر قرار دادیم:

 • امنیت بروکر: انتخاب بروکرهای دارای امنیت بالا، از اهمیت فراوانی برخوردار است. بدون امنیت، هیچ تضمینی وجود ندارد که منابع مالی معامله‌گران به باد فنا نرود.
 • مجوزها و ضمانت‌نامه‌های بروکر: بروکرهایی که از سازمان‌های مالی معتبر جهان، رگوله یا ضمانت‌نامه دریافت کرده‌اید، قطعاً قابل اعتمادتر از سایر بروکرهایی هستند که این مجوزها را ندارند. البته کاربران ایرانی در هنگام انتخاب بروکر باید توجه کنند که آن بروکر با کدام رگوله‌ها به تریدرهای ایرانی خدمات می‌دهد.
 • کمیسیون و اسپرد پایین: در هنگام برگزیدن بروکر باید سراغ مواردی برویم که کمیسیون و اسپرد پایینی برای معاملات تریدرها دریافت می‌کنند. این نکته باعث می‌شود سودی که از بازار فارکس می‌بریم بیشتر شود.
 • امکان واریز و برداشت ریالی به صورت آنی: تبدیل ریال به دلار یا هر ارز دیگر، آسان نیست؛ پس بهترین بروکرهای دنیا برای ایرانیان، آن بروکرهایی هستند که امکان واریز و برداشت ریالی دارند. همچنین بروکرهای حرفه‌ای امکان برداشت آنی را هم برای مخاطبان خود فراهم می‌کنند و این خودش، امتیاز مهمی برای یک کارگزاری به حساب می‌آید.
 • پلتفرم‌های معاملاتی: ارائه پلتفرم‌های معاملاتی کارآمد و حرفه‌ای مثل متاتریدر 4 و 5، نینجا تریدر (Ninja Trader) و سی تریدر (C-Trader)، یکی از امتیازهای مهمی است که بهترین بروکرهای فارکس دارند.
 • پشتیبانی دائمی به زبان پارسی: تریدرهای ایرانی بهتر است سراغ بروکرهایی بروند که پشتیبانی به زبان پارسی ارائه می‌دهند. پاسخ‌گویی به سوالات تریدرها باید سریع و به صورت 24 ساعته انجام شود.
 • امکان ورود به معاملات با سرمایه کم و برخورداری از حساب‌های متنوع: در هنگام انتخاب بروکر، باید تنوع حساب‌های معاملاتی را در نظر بگیریم. بروکرهایی که از حساب‌های استاندارد، پرو، VIP، ECN و غیره پشتیبانی می‌کنند و امکان ورود به معاملات با سرمایه کم را فراهم می‌نمایند، قطعاً گزینه‌های بهتری هستند.
 • لوریج (اهرم) و سایر خدمات: یکی دیگر از نکاتی که در هنگام انتخاب بهترین بروکرها برای ایرانیان مد نظر قرار دادیم، خدمات بروکرها به تریدرهای ایرانی بود. بونوس یا هدیه بروکرها به تریدرها برای افتتاح حساب، یکی از این خدمات است.
 • سرعت بالای اجرای سفارش‌ها: بروکرهای محبوب و حرفه‌ای، آن بروکرهایی هستند که سفارش‌های کاربران و تریدرها را به‌سرعت اجرا می‌کنند. اگر بروکرها، فاکتور سرعت را نداشته باشند، می‌توانند زیان‌های بزرگی برای تریدرها به بار بیاورند.

معرفی 5 مورد از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان

اکنون که فاکتورهای انتخاب بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان را بیان کردیم، می‌توانیم بهترین و محبوب ترین بروکرهای دنیا برای تریدرهای ایرانی را معرفی کنیم. بروکرهایی که در این مقاله معرفی می‌کنیم، بسیار معتبر هستند و می‌توان با خاطری آسوده به آن‌ها اعتماد کرد:

1. بروکر آمارکتس  (AMarkets)؛ یک بروکر معتبر برای ایرانیان

بروکر آمارکتس  از سال 2007 تاکنون به معامله‌گران فارکس خدمات می‌دهد. این بروکر، پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته به کاربران ایرانی ارائه می‌دهد و امکان واریز و برداشت ریالی هم دارد. حداقل واریزی به دلار برای معامله از طریق آمارکتس ، 100 دلار اعلام شده و حداقل اسپرد یورو-دلار این بروکر، 2.2 پیپ است. در حساب‌های ثابت و استاندارد آمارکتس ، برای حساب‌های ثابت و استاندارد، هیچ کمیسیونی از معامله‌گر دریافت نمی‌شود.

با ثبت نام در بروکر آمارکتس  از لوریج 1:3000 برخوردار می‌شوید و می‌توانید از پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 نیز استفاده کنید. اگر دنبال بهترین بروکر برای اسکالپ هستید، بسیاری از متخصصان، بروکر آمارکتس  را گزینه منطقی و مناسبی قلمداد می‌کنند.

بروکر آمارکتس ، از رگوله FSA برخوردار است و به عضویت گروه فایننشال کامیشن درآمده که حفظ سرمایه تا 20 هزار یورو را ضمانت می‌کند. آمارکتس ، حساب‌های معاملاتی متنوعی به تریدرها ارائه می‌دهد که از جمله این حساب‌ها می‌توان به حساب‌های ثابت، استاندارد، ECN و رمز ارز اشاره کرد.

2. بروکر آلپاری (Alpari)؛ یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای معامله‌گران روزانه

بروکر آلپاری از سال 1998 مشغول فعالیت و خدمت‌رسانی به معامله‌گران فارکس است و در حال حاضر یکی از بهترین بروکرهای دنیا شناخته می‌شود. حداقل واریزی برای فعالیت در این بروکر، 1 دلار است و همین واریزی کم باعث شده است که بسیاری از افراد از این بروکر برای معاملات روزانه خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که حداقل واریزی برای حساب نانو در این بروکر، 1 دلار است؛ ولی حداقل واریزی برای حساب استاندارد متاتریدر 4، 20 دلار و حداقل واریزی برای حساب ECN متاتریدر 4، 300 دلار اعلام می‌شود.

حداقل اسپرد یورو-دلار در بروکر آلپاری، 0.2 پیپ است. اگر دنبال بهترین بروکر با اسپرد پایین هستید، بروکر آلپاری یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما محسوب می‌شود. شایان ذکر است که این بروکر از اکثر حساب‌های معاملاتی خود کمیسیون دریافت نمی‌کند. تنها در صورت افتتاح حساب Pro ECN و ECN متاتریدر 5 باید 16 دلار کمیسیون بپردازید. حداکثر لوریج این بروکر، 1:3000 است.

3. بروکر لایت فایننس؛ یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای سوئینگ تریدینگ

لایت فایننس (LiteFinance) یا لایت فارکس با برخورداری از رگوله CySEC، یکی از بهترین بروکرهای فارکس است که برای افتتاح حساب ECN در آن، فقط 50 دلار نیاز دارید و این به شما کمک می‌کند که خیلی راحت و بدون نگرانی بتوانید وارد بازار فارکس شوید و معامله کنید.  از طرفی حداقل اسپرد یورو-دلار در این کارگزاری 2.2 پیپ است. بروکر لایت فایننس فقط از حساب‌های ECN کمیسیون دریافت می‌کند که مقدار کمیسیون آن برای هر لات، 0.25 دلار است. لوریج حساب ECN در این بروکر، 1:1000 اعلام می‌شود.

توجه داشته باشید که بروکر لایت فایینس، امکان برداشت و واریز ریالی را برای کاربران ایرانی خود فراهم کرده است. این کارگزاری، امکان افتتاح حساب اسلامی را هم برای کاربران ایرانی خود فراهم کرده است. با توجه به مزایا و خصوصیاتی که این بروکر دارد، بسیاری از متخصصان حوزه تریدینگ، این بروکر را به عنوان یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای سوئینگ تریدینگ به حساب می‌آورند.

4. بروکر ارانته (Errante)؛ یکی از بهترین بروکرها برای ایرانیان

بروکر سوپرفارکس از سال 2019 تاکنون مشغول خدمت‌رسانی به تریدرهای فارکس است. حداقل واریزی برای فعالیت در این بروکر، 50 دلار است و لوریج تا 1:1000 را پشتیبانی می‌کند. حداقل اسپرد یورو-دلار در این بروکر 2 پیپ است و از قابلیت بونوس هم برای تریدرها برخوردار است. در صورت تمایل به فعالیت در این بروکر می‌توانید از روش واریز و برداشت ریالی هم بهره‌مند شوید. پشتیبانی از سه پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 و سی‌تریدر، مزیت دیگری است که می‌توان برای این کارگزاری بیان کرد.

توجه داشته باشید که بروکر ارانته در قالب برنامه بیمه Errante از تعهدات خود در برابر مشتریان تا سقف یک میلیون یورو در مقابل خطای سیستمی، قصور و سهل‌انگاری احتمالی، تقلب و سایر ریسک‌ها که ممکن است منجر به زیان مالی شود، محافظت می‌کند. به علاوه این کارگزاری از رگوله‌های CySEC و FSA نیز برخوردار است.

5. بروکر ویندزور (Windsor)؛ یکی از بروکرهای معتبر برای تریدرهای ایرانی فارکس

بروکر ویندوز، یکی از محبوب ترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان  به حساب می‌آید و از سال 1988 تاکنون، به تریدرهای فارکس خدمت‌رسانی کرده است. حداقل اسپرد این بروکر برای یورو-دلار، 1.5 پیپ است و حداقل واریزی برای افتتاح حساب و معامله در این بروکر، 50 دلار اعلام می‌شود.

یکی دیگر از مزایای این بروکر برای معامله‌گران ایرانی، امکان واریز و برداشت ریالی است. اگر به لوریج بروکرها اهمیت می‌دهیم، باید بدانید که لوریج این بروکر، 1:1000 اعلام می‌شود. یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت و اعتبار این بروکر، مجوزهایی است که از سوی سازمان‌های معتبر دریافت کرده است. در واقع این بروکر، رگوله‌های JSC، FSA، FSC، CMA و CySEC را در اختیار دارد.

به علاوه این بروکر از معامله‌گرانی که حساب پرایم دارند، هیچ کمیسیونی دریافت نمی‌کند. اگر به پشتیبانی فارسی و سریع بروکرها اهمیت می‌دهید، لازم است بدانید که بروکر ویندزور برای معامله‌گران فارسی‌زبان، پشتیبانی 24 ساعته به زبان فارسی ارائه می‌دهد.

محبوب‌ترین بروکرها برای ایرانیان

در جهان وسیع بازارهای مالی، بروکرها نقش بسیار مهمی ایفا را می‌کنند و به همین دلیل برای معامله‌گران، همیشه انتخاب یک بروکر مناسب حائز اهمیت است. محبوبیت یک بروکر می‌تواند به معنای ارائه خدمات با کیفیت، قابلیت اجرای سریع معاملات، دسترسی به بازارهای مختلف، ارائه ابزارهای تحلیلی و آموزشی مناسب و ارائه پشتیبانی مؤثر باشد. با توجه به این معیارها از میان بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان، بروکرهای لایت فایننس و آلپاری توانسته‌اند در میان معامله‌گران ایرانی بیشترین محبوبیت را داشته باشند. محبوبیت لایت فایننس و آلپاری را می‌توان به دلیل مشخصه‌هایی که در زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره شده است، دانست:

 • قابلیت اجرای سریع معاملات: 2 بروکر لایت فایننس و آلپاری که از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان محسوب می‌شوند با دسترسی به سیستم‌های معاملاتی پیشرفته‌ای که دارند؛ سفارشات معامله‌گران را به سرعت و دقیق اجرا می‌کنند.
 • دسترسی به بازارهای مختلف: یکی از دلایل محبوبیت بروکرها، فراهم سازی بستری است تا معامله‌گران به تعداد بیش‌تری از بازارها و قراردادهای مالی دسترسی داشته باشند. لایت فایننس و آلپاری برای معامله‌گران‌شان امکان دسترسی به بازارهای مختلف مانند بازار ارز دیجیتال، بازار سهام، بازار ارز، بازار طلا، نفت و … را فراهم کرده‌اند.
 • ابزارهای تحلیلی و آموزشی: از دیگر دلایلی که 2 بروکر لایت فایننس و آلپاری، جزو محبوب‌ترین و بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان به شمار می‌روند؛ ارائه ابزارهای تحلیلی مانند نمودارها، گزارش‌های بازار و دیگر اطلاعات مربوط به بازارهای مالی و هم‌چنین آموزش‌های مناسب به معامله‌گران می‌باشد.
 • پشتیبانی مؤثر: پشتیبانی در بروکرهای لایت فایننس و آلپاری با پاسخ‌گویی به سوالات معامله‌گران، رفع مشکلات فنی و ارائه راهنمایی‌های لازم به آن‌ها؛ در برقراری ارتباط با معامله‌گران‌شان بسیار مؤثر و قابل اعتماد ظاهر شده‌اند.
 • هزینه‌های مناسب: این 2 کارگزاری با دریافت هزینه‌های عادلانه و منصفانه‌ برای ارائه خدمات خود مانند کارمزدها، هزینه‌های نگه‌داری حساب و … توانسته‌اند بر محبوبیت خود بیافزایند.

بروکر معتبر برای ایرانیان

به دلیل آن‌که بروکرها در فرآیند خرید و فروش مالی نقش مهمی ایفا می‌کنند، معتبر بودن آن‌ها برای حفظ و امنیت سرمایه‌های معامله‌گران از اهمیت بالایی برخوردار است. از معیارهای مهمی که برای ارزیابی اعتبار بروکرها استفاده می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مجوز و نظارت: بروکرهای معتبر با اخذ مجوزهای لازم از سازمان‌ها و نهادهای مالی، خود را موظف می‌بینند که بر اساس قوانین و مقررات مالی و به صورت شفاف به معامله‌گران خود خدمات ارائه دهند. به همین دلیل بروکرهایی که دارای رگولاتوری می‌باشند، بر اساس سطح رگولاتوری دریافت شده اعتبار سنجی خواهند شد.
 • سابقه و شهرت: بررسی سابقه و شهرت بروکر مورد نظر با استفاده از منابع معتبر و نظرات مشتریان آن بروکر، می‌تواند در تشخیص میزان اعتبار بروکر‌ها مفید باشد.
 • تعهدات مالی و امانت داری: بروکرهای معتبر باید تعهدات مالی را به درستی رعایت کنند و سرمایه‌های معامله‌گران خود را در حساب‌های جداگانه نگه‌داری کنند. این امر به معامله‌گران اطمینان می‌دهد که در صورت وقوع هرگونه مشکل مالی مرتبط با بروکر، از سرمایه‌های آن‌ها محافظت می‌شود.

در انتخاب بروکر معتبر، بهتر است معامله‌گران در قدم اول به سراغ بررسی رگولاتوری بروکرها بروند و پس از اطمینان از رگوله بودن بروکر، آن را انتخاب کنند. از میان بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان، بروکرهای آلپاری، آمارکتس و لایت فایننس از اعتبار مناسب و نسبتاً خوبی برخوردار می‌باشند. با این حال می‌توان اعتبار این بروکرها را در یک سطح در نظر گرفت.

یوتوبروکرز؛ پلتفرمی برای مقایسه بروکرها با یکدیگر و یافتن بهترین بروکرهای فارکس

در این مقاله تلاش کردیم با 7 مورد از بهترین بروکرهای فارکس برای تریدرهای ایرانی آشنا شویم. امیدواریم پس از خواندن این مقاله، بتوانید بهترین بروکر را برای خودتان انتخاب کنید و با خاطری آسوده به تریدینگ و معامله‌گری در بازار فارکس بپردازید.

پلتفرم یوتوبروکرز، سامانه‌ای است که می‌کوشد راه را برای معامله‌گران ایرانی فارکس هموار کند. این مجموعه، بهترین بروکرهای فارکس را شناسایی و با یکدیگر مقایسه می‌کند. در نهایت نتیجه مقایسه‌های خودش را در صفحه مقایسه بروکرها با مخاطبان و معامله‌گران این بازار در میان می‌گذارد.

اگر معامله‌گران در انتخاب کارگزاری، درست عمل کنند، قطعاً خاطر آسوده‌تری از بابت دارایی‌ها و اجرای درست و دقیق معاملات خود خواهند داشت. به علاوه بروکرهای حرفه‌ای، به کاربران خود امکانات و خدماتی می‌دهند تا افراد بتوانند معاملات سودآورتر و ثمربخش‌تری انجام دهند.

در صورتی که این مقاله برای شما مفید و آموزنده بود، پیشنهاد می‌شود مقاله انواع حساب های معاملاتی فارکس را مطالعه کنید. با مطالعه این مقاله، با انواع حساب‌ها در بروکرهای فارکس آشنا شوید.

سوالات متداول

اگر قصد دارید فارکس یا سایر دارایی‌ها را معامله کنید، به یک بروکر نیاز دارید. برای مثال، معامله در فارکس با استفاده از صرافی غیرممکن است، چرا که کارمزدها برای کسب سود در تعداد زیادی از معاملات بسیار زیاد است.

بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان، دارای مدارک و مجوزهای لازم با سطح اعتبار مناسب می‌باشند. اما برای اطمینان از معتبر بودن بروکر، لازم است هر فرد به صورت جداگانه این مجوزها را بررسی نماید.

این بروکرها معمولاً گزارش‌های بازار، نمودارهای تکنیکال، تحلیل‌های بنیادی، وبینارها و منابع آموزشی را برای معامله‌گران‌شان فراهم آورده‌اند.

بله، استفاده از بروکر رگوله و معتبر که کارمزدهای معاملاتی رقابتی منطقی دارد، بسیار مهم است. به شرط رعایت این حداقل شرایط، شانس کسب سود در بلندمدت را دارید.

بهترین راه برای دانستن اینکه آیا یک بروکر فارکس قابل اعتماد است یا خیر این است که تعیین کنید آیا توسط یک تنظیم کننده (رگولاتور) سطح بالا رگوله می‌شود یا خیر.

بروکر ویندزور تنها متاتریدر 4 را ارائه می‌دهد؛ بروکرهای آلپاری، آمارکتس، آی‌اف‌سی مارکتس ، اچ وای سی ام علاوه بر متاتریدر 4، متاتریدر 5 را نیز ارائه می‌دهند. هم‌چنین بروکرهای لایت فایننس و فیبو گروپ علاوه بر متاتریدرها، پلتفرم معاملاتی C-Trader را نیز ارائه می‌دهند.

بروکرها معمولاً خدمات معاملاتی مانند خرید و فروش سهام، ارزها و …، سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه، معاملات آتی و دیگر ابزارهای معاملاتی را ارئه می‌کنند.

ما بهترین بروکرهای فارکس را بر اساس عوامل مختلف ارزیابی کرده‌ایم که به تمام جنبه‌های معاملات مربوط می‌شود. این عوامل شامل نحوه باز کردن یک حساب، دارایی‌های ارائه شده، امنیت، گزینه‌های برداشت و سپرده‌گذاری، خدمات مشتری، ابزارهای آموزشی و غیره است.

به عنوان مثال، باید نوع پلتفرم معاملاتی ارائه شده توسط بروکر و اینکه متاتریدر ۴ یا پلتفرم‌های دیگر را شامل می‌شود، در نظر داشته باشید. اینکه کدام جفت ارز را پشتیبانی می‌کند؟ آیا اپلیکیشن خاصی برای موبایل وجود دارد و یا خیر و اینکه دیگران در مورد این بروکر چه می‌گویند، آیا توسط نهادی معتبر تنظیم شده‌ است؟

مطابق بررسی‌های انجام شده، بروکری که دسترسی به بانک‌های بزرگ در سراسر جهان دارد سرعت بالایی در اجرای سفارش را فراهم می‌کند بهترین بروکر است. در این بروکرها، سفارش‌های مشتریان بر روی شاخص طلای جهانی (Spot Gold)، فلزات گرانبها، شاخص‌های CFD و ارزهای دیجیتال، توسط یک شبکه بانکی منتقل می‌شود.

همچنین کارمزدهای بسیار پایین، اسپرد پایین و هزینه‌های پایین واریز و برداشت وجه می‌تواند برای انتخاب بهترین بروکر فارکس اولویت داشته باشد

بروکر آلپاری بهترین بروکر فارکس برای معامله‌گران مبتدی و حرفه‌ای است که جفت ارزهای اصلی و فرعی، کالاهای اصلی مانند طلا، نقره و نفت خام را ارائه می‌دهد. همچنین این بروکر پشتیبانی خوبی دارد. واریز و برداشت در بروکر آمارکتس سریع‌تر و راحت‌تر از سایر کارگزاری‌ها است.

این امکان وجود دارد که یک بروکر فارکس بتواند از بازگرداندن پول شما امتناع کند، اما یک بروکر رگوله شده بسیار بعید است که این کار را انجام دهد.

مهمترین ویژگی‌های یک بروکر خوب فارکس، هزینه‌های معاملاتی رقابتی، اجرای کارآمد معاملات، و صداقت و شفافیت عمومی است.

مهمترین عواملی که در انتخاب بروکر فارکس مناسب برای شما قابل استفاده است، رگوله بودن و امنیت، هزینه‌های معاملاتی و انتخاب دارایی‌ها هستند.

حداقل الزامات خود را در مورد رگولیشن، موقعیت جغرافیایی و انتخاب دارایی‌ها تعیین کنید، سپس فهرست کوتاهی از بروکرهای واجد شرایط را ایجاد کنید. سپس می‌توانید حساب‌های دمو را با بروکرهای انتخاب شده باز کنید تا مشخص کنید کدام یک کمترین هزینه‌های معاملاتی را دارند و بهترین انتخاب را برای رفع نیازهای خود تعیین کنید.

بهترین بروکر فارکس باید به خوبی رگوله شده باشد، هزینه‌های معاملاتی رقابتی را ارائه دهد و به شما این امکان را دهد که طیف وسیعی از دارایی‌های مورد علاقه خود را با کیفیت بالا معامله کنید. بسته به سبک معاملاتی شما ممکن است عوامل مهم دیگری را در نظر بگیرید.

vt markets