ارانته
صرافی آبان تتر
امتیاز خود را درباره صرافی آبان تتر ثبت نمایید
تاریخ بروزرسانی :
1403/04/29
لوگو ایکس چیف

ایکس چیف

بروکر آمارکتس

آمارکتس

بررسی و معرفی بروکر ارانته

ارانته

HYCM

بروکر لایت فایننس

لایت فایننس

صرافی آبان تتر

آبان تتر در سال ۱۳۹۷ و توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد. آبان تتر در مسیر خود با بهره گیری از تیمی جوان، خلاق و علاقه مند، مسیر رشد را ادامه داد. این صرافی در ابتدا بر روی خرید و فروش تتر (USDT) متمرکز بود اما در حال حاضر در صرافی «آبان تتر» امکان خرید و فروش بیش از ۴۰۰ رمزارز معتبر وجود دارد.

مشخصات صرافی

دفتر مرکزی

ایران

رگوله

ایران

حجم معاملات روزانه

-

قابلیت برداشت بدون احراز هویت

پشتیبانی فارسی

توکن اختصاصی

پشتیبانی صرافی

شماره تماس:

۰۲۱۹۱۰۰۹۶۸۲

آدرس مکان استقرار:

-

فهرست مطالب

سایت اصلی صرافی آبان تتر-abantether.com

بررسی و معرفی صرافی آبان تتر

آبان تتر در سال ۱۳۹۷ و توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد. آبان تتر در مسیر خود با بهره گیری از تیمی جوان، خلاق و علاقه مند، مسیر رشد را ادامه داد. این صرافی در ابتدا بر روی خرید و فروش تتر (USDT) متمرکز بود اما در حال حاضر در صرافی «آبان تتر» امکان خرید و فروش بیش از ۴۰۰ رمزارز معتبر وجود دارد. یک نکته قابل توجه در مورد صرافی «آبان تتر» که هم اکنون به مشتریان خود ارائه می‌دهد «آبان وام» است. آبان وام سرویسی است که می‌توانید با تضمین رمزارز خود از آبان تتر، وام ریالی دریافت نمایید. صرافی آبان تتر علاوه بر پشتیبانی آنلاین و تلفنی، دارای دفتر مرکزی واقع در تهران است که با ارائه خدمات برای انجام معاملات حرفه‌ای و فوری به بیش از 1 میلیون کاربر بر اعتبار خود افزوده است. صرافی آبان تتر در حال حاضر جزو صرافی‌های برتر در رده‌بندی صرافی‌های فعال کشور قرار دارد.

مزایا
 • امکان معامله بیش از 400 رمزارز در بخش معاملات فوری صرافی آبان تتر

 • امکان دریافت وام ریالی

 • امکان افزودن کارت جدید در هنگام برداشت

 • دسترسی آسان و بدون نیاز به فیلترشکن

معایب
 • در بخش معامله حرفه‌ای در صرافی آبان تتر، در حال حاضر فقط امکان معامله بر روی بیت‌کوین و اتریوم بر پایه ریال وجود دارد

رگوله صرافی آبان تتر

آبان تتر تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند و بر مبنای همین قوانین به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

کارمزد معاملات در صرافی آبان تتر

کارمزد معاملات سریع  (OTC)

در آبان تتر، کارمزد معاملاتی که بر پایه ریال انجام می‌شود، به صورت درصدی از کل مبلغ معامله بر اساس حجم معاملات در یک ماه گذشته مشتریان کسر خواهد شد.

حجم معاملاتکارمزد
کمتر از ۵۰ میلیون تومان0.3 %
بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان0.25 %
بیشتر از ۱۰۰ میلیون تومان0.2  %

کارمزد خرید و فروش در بازار (معاملات P2P)

در این معاملات هر دو طرف معامله یعنی هم خریدار و هم فروشنده به صورت مستقیم با یکدیگر معامله خواهند کرد و صرافی در طرف دیگر معامله نخواهد بود. به همین دلیل صرافی فقط کارمزد واسطه‌گری خود را دریافت می‌کند که در صرافی آبان تتر این کارمزدها به شرح جدول زیر می‌باشد:

حجم معاملات

تیکر

میکر

کمتر از ۵۰ میلیون تومان

۰.۳۲ %

0.27 %

بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان

۰.۲۵ %

۰.۲۳ %

بین  ۱۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد تومان

۰.۲ %

۰.۱۷  %

بین ۱ میلیارد تا ۵ میلیارد تومان

۰.۱۸ %

۰.۱۴ %

بیشتر از ۵ میلیارد تومان

۰.۱۵ %

۰.۱۰ %

ادامه مواردی که در مورد کارمزد صرافی آبان تتر می‌توان به آن اشاره کرد:

 • کارمزد ۰.۳% برای معاملاتی که بر پایه تتر انجام شود.
 • کارمزد برای خرید و فروش تتر در صرافی آبان تتر گرفته نمی‌شود.
 • کارمزد برای خرید رمزارز درخواستی مشتریان از همان رمزارز و به صورت درصدی از مقدار درخواستی کسر می‌شود. برای مثال برای خرید بیت‌کوین با ریال، کارمزد از بیت کوین و به صورت درصدی کسر خواهد شد و بالعکس.
 • نمایش مبلغ دقیق کارمزد، هنگام ثبت معاملات.

بازارهای معاملاتی در صرافی آبان تتر

صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای ماندن در مسیر رقابت و موفقیت، همیشه سعی در ارائه خدماتی بهتر، مناسب و به‌روز برای مشتریان خود دارند. صرافی آبان تتر نیز با ارائه دو پلتفرم معاملاتی که «فوری» و «حرفه‌ای» نام‌گذاری شده‌اند: ارتباط کاربر را برای ورود به بازار رمزارز، سهل‌تر و سریع‌تر کرده است.

پلتفرم معاملاتی «فوری»

در بخش پلتفرم معاملاتی فوری، آبان تتر بیش از 400 رمزارز برای خرید و فروش ارائه می‌دهد که با سرعت و محیط کاربری مناسب، کاربران می‌توانند به خرید و فروش سریع رمزارز مورد نظر خود بپردازند و برای نگهداری و انتقال دارایی خود از کیف پولی که آبان تتر به صورت اختصاصی در دسترس قرار داده است، استفاده کنند.

سفارش گذاری در بخش معاملات فوری صرافی آبان تتر به صورت خرید به قیمت بازار (خرید فوری)، خرید به قیمت بازار (خرید فوری) با حد ضرر، خرید در قیمت مشخص و هم‌چنین خرید در قیمت مشخص با حد ضرر امکان پذیر است.

بازارهای معاملاتی در صرافی آبان‌تتر

 

پلتفرم معاملاتی «حرفه‌ای (P2P)»

آبان تتر در بخش معاملات حرفه‌ای، بازاری برای کاربران خود فراهم آورده است تا خریداران و فروشندگان به صورت مستقیم (به اصطلاح peir to peir)  با یک‌دیگر معامله کنند. این سیستم باعث می‌شود تا میزان عرضه و تقاضا تعیین کننده قیمت خرید و فروش یک رمزارز باشد و آبان تتر فقط نقش واسط را میان خریدار و فروشنده خواهد داشت. در این بخش خریداران می‌توانند خرید خود را از دارایی فروشندگانی که قصد فروش آن رمزارز را دارند انجام دهند و فروشندگان می‌توانند رمزارز خود را به کسانی که قصد خرید آن رمزارز را دارند بفروشند. در معاملات حرفه‌ای در آبان تتر، هم امکان ثبت سفارش با قیمت بازار (Market) و هم با قیمت مشخص (Limit) وجود دارد و اشخاص میکر و تیکر می‌توانند در این بخش فعالیت داشته باشند. محدودیت سفارش‌گذاری در بخش معاملات حرفه‌ای آبان تتر به صورت زیر است:

 • حداقل مقدار خرید رمزارز در این بخش برای هر نوع سفارشی معادل 100 هزار تومان است.
 • حداکثر مقدار خرید رمزارز در این بخش معادل 100 هزار تتر است.
 • حداقل مقدار فروش رمزارز در این بخش برای هر نوع سفارشی معادل 100 هزار تومان است.

 محیط کاربری بخش معاملات حرفه‌ای در سایت آبان تتر همانند دیگر صرافی‌های بزرگ و بین‌المللی است و به راحتی می‌توان در فضای آن به معامله پرداخت. آبان تتر درحال حاضر در این بخش امکان معامله برای 2 رمزارز اتریوم(ETH)  و بیت‌کوین (BTC)بر پایه ریال را فراهم کرده است و رمزارزهای شیبا، فانتوم و دوج‌کوین بر پایه ریال و هم‌چنین بیت‌کوین بر پایه تتر به زودی به بخش معاملات حرفه‌ای در آبان تتر اضافه خواهند شد.

بازارهای معاملاتی در صرافی آبان‌تتر

آمورش ثبت نام در صرافی آبان تتر

برای ثبت نام در صرافی آبان تتر می‌توانید روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه اصلی سایت آبان تتر منتقل شوید و سپس مراحل ثبت نام را همانند تصاویر زیر دنبال کنید:

در ابتدا بر روی گزینه ثبت نام در سایت آبان تتر کلیک کنید.

آمورش ثبت نام در صرافی آبان‌تتر

سپس همانند مراحل زیر در عکس پایین شماره موبایل و یک رمز قابل اطمینان برای خود در کادر مربوطه وارد کنید. لازم است هر شخص قوانین و مقررات سایت آبان تتر را مطالعه کند.

آمورش ثبت نام در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله کد یکبار مصرفی را که از طرف صرافی آبان تتر به شماره موبایلتان ارسال شده است؛ همانند تصویر پایین در کادر وارد کنید.

آمورش ثبت نام در صرافی آبان‌تتر

در نهایت شما به حساب کاربری خود در صرافی آبان تتر دسترسی پیدا می‌کنید.

آمورش ثبت نام در صرافی آبان‌تتر

پس از آنکه مراحل ثبت نام را در سایت آبان تتر به پایان رساندید؛ لازم است تا در این صرافی، احراز هویت انجام دهید. در ادامه، مراحل و شیوه احراز هویت در سایت آبان تتر آموزش داده شده است.

 آمورش احراز هویت در صرافی آبان تتر

یکی از لازمه‌های صرافی‌هایی که در حوزه رمزارزها در حال ارائه خدمات می‌باشند؛ احراز هویت کاربران است. این قوانین ومعیارهای امنیتی که طبق مقررات مالی و برای حفاظت از کاربران انجام می‌گیرد باعث جلوگیری از پولشویی، تخلفات مالی غیر قانونی و مبارزه با تأمین مالی ترروریسم می‌شود. احراز هویت در صرافی‌ها باعث جلوگیری از سرقت هویت کاربران و از بین بردن دسترسی‌های غیر قانونی به حساب کاربران می‌شود. وجود احراز هویت در صرافی‌ها به عنوان مزیتی برای آن‌ها به شمار می‌رود زیرا نشان دهنده پایبندی صرافی به مقررات قانونی و رفتار بر اساس قانون است و هم‌چنین می‌توان پی برد که صرافی برای حفظ اطلاعات کاربران خود اهمیت زیادی قائل است. صرافی آبان تتر نیز پس از ثبت نام و ساخت حساب کاربری از کاربران خود می‌خواهد تا اقدام به احراز هویت کنند. به همین دلیل نیاز است تا برای استفاده از خدمات صرافی آبان تتر و انجام خرید، فروش و معامله ارزهای دیجیتال، در این صرافی احراز هویت انجام دهید.

احراز هویت در صرافی آبان تتر به 2 صورت انجام می‌گیرد: احراز هویت سریع و احراز هویت معمولی.

احراز هویت سریع در صرافی آبان تتر

در مرحله اول لازم است تا در حساب کاربری خود در آبان تتر بر روی علامت قرمز رنگ «احراز هویت نشده» کلیلک کنید؛ همانند تصویر پایین:

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله در پنل باز شده بر روی احراز هویت سریع، کلیک کنید. در احراز هویت سریع در آبان تتر کاربران نیاز به ارسال عکس ندارند و تمام مراحل به صورت هوشمند انجام می‌پذیرد. کاربران می‌توانند در مدت 5 دقیقه احراز هویت خود را در صرافی آبان تتر تکمیل کنند. برای تکمیل احراز هویت خود، مانند تصویر پایین عمل کنید:

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

سپس لازم است تا شماره موبایل خود را در کادر مربوطه وارد کنید. شماره موبایلی که در این قسمت وارد می‌کنید باید متعلق به کد ملی خودتان باشد

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله کد یکبار مصرفی که برایتان پیامک شده است را همانند تصویر پایین در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه تأیید کلیک کنید.

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

سپس مانند توضیحاتی که در تصویر پایین آمده است؛ کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد ‌کنید و روی گزینه مرحله بعدی، کلیک کنید.

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله اطلاعات هویتی کاربر، نمایش داده می‌شود. پس از آنکه از درست بودن این اطلاعات اطمینان پیدا کردید روی گزینه بله صحیح است کلیک کنید.

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

پس از تأیید اطلاعات هویتی، لازم است مانند تصویر پایین شماره کارت خود را وارد کنید. شماره کارتی که وارد می‌کنید باید به نام فرد ثبت نام کننده باشد.

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله لازم است پس از مطالعه متن تعهد نامه، تیک گزینه تعهد نامه را می‌پذیرم را فعال کنید و در نهایت روی گزینه شروع کلیک کنید.

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

در مرحله آخر با رعایت شرایط مشخص شده، چهره خود را مقابل دوربین قرار دهید تا یک ویدیو 5 ثانیه‌ای برای تکمیل و اتمام مراحل احراز هویت از شما ضبط شود.

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

و در نهایت، نتیحه احراز هویت شما از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

روش دیگری برای احراز هویت در صرافی آبان تتر انجام می‌گیرد که در ادامه مراحل و نحوه انجام آن را می‌توانید مشاهده کنید.

احراز هویت سریع در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله از پنجره‌ای که در سایت آبان تتر برایتان باز شده است همانند تصویر پایین روی گزینه احراز هویت معمولی کلیک کرده و سپس روی گزینه شروع کلیک کنید

احراز هویت معمولی در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله لازم است عکسی از کارت ملی خود گرفته و سپس مانند تصویر پایین، بر روی گزینه بارگذاری تصویر کلیک کنید تا عکس کارت ملی شما در سایت آبان تتر بارگذاری شود. توجه داشته باشید که حجم عکس کارت ملی شما نباید بیشتر از 10 مگابایت باشد. مدارکی که مورد تأیید آبان تتر برای احراز هویت معمولی می‌باشد شامل: کارت ملی، شناسنامه عکس‌دار جدید، گواهینامه، کارت پایان خدمت، کارت معافیت و پاسپورت دارای اعتبار می‌باشد.

احراز هویت معمولی در صرافی آبان‌تتر

پس از بارگذاری تصویر کارت ملی خود در سایت آبان تتر، اطلاعات هویتی مورد نظر را همانند تصویر پایین در کادر مربوطه وارد کرده و در نهایت بر روی گزینه ثبت درخواست که در پایین همین صفحه آمده است، کلیک کنید.

احراز هویت معمولی در صرافی آبان‌تتر

پس از کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست، پنجره‌ای برای تأیید اطلاعات برای شما باز می‌شود. مانند تصویر پایین روی گزینه بله کلیک کنید.

احراز هویت معمولی در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله سایت آبان تتر از شما می‌خواهد که متن تعهد نامه‌ای را که در اختیارتان قرار داده است، با دست خط خود بر روی کاغذ بنویسید و به همراه مدرک شناسایی معتبر که متعلق به شما است را با رعایت موارد درج شده در سایت‌ آبان تتر بارگذاری کنید سپس بر روی گزینه ثبت درخواست کلیک کنید تا به مرحله بعد منتقل شوید.

احراز هویت معمولی در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله لازم است تا کارت بانکی خود را احراز کنید. برای انجام این کار یک عکس سلفی از خود به همراه کارت بانکی تان و با رعایت موارد خواسته شده گرفته و در قسمت مورد نظر در سایت آبان تتر بارگذاری کنید. پس از بارگذاری عکس، شماره کارت و شماره شبا خود را در کادرهای خواسته شده وارد کنید. در نهایت بر روی گزینه ثبت درخواست کلیک کنید و اطلاعات خود را با کلیک بر روی گزینه بله، تأیید کنید.

احراز هویت معمولی در صرافی آبان‌تتر

اکنون مراحل احراز هویت صرافی آبان تتر با ثبت موفق مدارک در سایت آبان تتر به پایان رسید. مدت زمان بررسی مدارک برای احراز هویت توسط تیم آبان تتر 10 دقیقه است و در صورت تأیید مدارک نتیجه از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

احراز هویت معمولی در صرافی آبان‌تتر

آموزش واریز در صرافی آبان تتر

برای آنکه بخواهید تومان را به صرافی آبان تتر واریز کنید در مرحله اول لازم است همانند تصویر پایین، در حساب کاربری خود بر روی گزینه واریز که در مقابل نماد تومان قرار گرفته است کلیک کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

سپس در سایت آبان تتر وارد صفحه واریز می‌شوید. در این صفحه گزینه واریز تومان را فعال کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

پس از فعال سازی گزینه واریز تومان، صفحه واریز برای شما باز می‌شود. در کادر مربوطه مبلغ مورد نظر خود برای واریز به سایت آبان تتر را وارد کنید. در کادر پایین اطلاعات بانکی که توسط شما  ثبت شده و توسط آبان تتر به تأیید رسیده است را می‌توانید مشاهده کنید. در نهایت پس از ورود مبلغ به تومان، بر روی گزینه تأیید و واریز کلیک کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

در این مرحله لازم است روی گزینه تأیید و پرداخت کلیک کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

سپس وارد درگاه پرداخت شده و پس از ثبت اطلاعات واریز را انجام می‌دهید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

پس از آنکه واریز شما به صرافی آبان تتر با موفقیت انجام شد، این صفحه به شما نمایش داده می‌شود که لازم است روی گزینه بازگشت کلیک کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

پس از واریز و کلیک بر روی بازگشت، مجدد وارد صفحه کاربری خود در سایت آبان تتر می‌شوید. اکنون موجودی حساب که در قسمت پرتفوی و هم‌چنین در مقابل نماد تومان نمایش داده می‌شود قابل مشاهده است.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

علاوه بر روشی که در بالا برای واریز  تومان به صرافی آبان تتر بیان شد، می‌توانید به شیوه‌ای دیگر نیز واریز تومان را انجام دهید که در ادامه توضیح داده شده است.

در این روش در مرحله اول بر روی گزینه منو که در گوشه بالا، سمت راست سایت آبان تتر قرار گرفته است کلیک کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

سپس مانند تصویر پایین روی گزینه عملیات مالی، کلیک کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

 در نهایت در بخش عملیات مالی، گزینه واریز را انتخاب کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

با این روش نیز دسترسی به صفحه واریز سایت آبان تتر امکان پذیر است.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

آموزش برداشت از صرافی آبان تتر

برای برداشت تومان از صرافی آبان تتر و واریز آن به حساب بانکی، لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

در مرحله اول پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت آبان تتر؛ از مقابل نماد تومان گزینه برداشت را انتخاب کنید.

آموزش برداشت از صرافی آبان‌تتر

دراین مرحله پس از ورود به صفحه برداشت، گزینه برداشت تومان را فعال کنید.

آموزش برداشت از صرافی آبان‌تتر

پس از ورود به صفحه برداشت، مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده سپس حسابی را که می‌خواهید توسط صرافی آبان تتر به آن واریز انجام شود را انتخاب کنید. آبان تتر در این صفحه امکان افزودن کارت جدید برای برداشت را برای مشتریان خود فراهم آورده است. در نهایت روی گزینه تأیید و برداشت کلیک کنید.

آموزش برداشت از صرافی آبان‌تتر

در این مرحله بر روی گزینه تأیید کلیک کنید.

آموزش برداشت از صرافی آبان‌تتر

اکنون برداشت شما با موفقیت انجام شد و مبلغ مورد نظر از طرف صرافی آبان تتر به کارت بانکی شما واریز خواهد شد.

آموزش برداشت از صرافی آبان‌تتر

علاوه بر روشی که در بالا برای برداشت تومان از صرافی آبان تتر بیان شد، می‌توانید به شیوه‌ای دیگر نیز برداشت تومان را انجام دهید.

در این روش در مرحله اول بر روی گزینه منو که در گوشه بالا، سمت راست سایت آبان تتر قرار گرفته است کلیک کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

سپس مانند تصویر پایین روی گزینه عملیات مالی، کلیک کنید.

آموزش واریز در صرافی آبان‌تتر

در نهایت در بخش عملیات مالی، گزینه برداشت را انتخاب کنید.

آموزش برداشت از صرافی آبان‌تتر

با این روش نیز دسترسی به صفحه برداشت سایت آبان تتر امکان پذیر است.

آموزش برداشت از صرافی آبان‌تتر

بونوس در صرافی آبان تتر

آبان تتر برای مشتریان خود بونوسی در نظر گرفته است. در صورتی‌که کاربر، آبان تتر را به دوستان خود معرفی کند، به طور منظم، همیشگی و روزانه امکان دریافت سود از آبان تتر را خواهد داشت. در این بونوس مشتریان می‌توانند میزان سود مربوط به خود و فردی که او را دعوت کرده‌اند را مشخص نمایند.
بونس دیگری که آبان تتر در نظر گرفته است به این شیوه فعال خواهد شد: کاربر با معرفی دوستان خود می‌تواند %30 از کارمزد معاملات آنها را به خود اختصاص دهد.

آبان وام چیست؟

صرافی آبان تتر در حال حاضر برای کاربران خود امکان دریافت وام را فراهم کرده است. کاربران آبان تتر این امکان را دارند که از این صرافی تا سقف 40 میلیون تومان و بدون نیاز به ضامن، وام ریالی دریافت کنند. این وام را می‌توان به صورت آنلاین، بدون معطلی، بدون نیاز به ضامن و با بازپرداخت منعطف از سایت آبان تتر دریافت نمود. کاربران پس از ثبت نام در سایت آبان تتر و انجام مراحل احراز هویت در سایت، برای دریافت وام درخواست خود را ثبت می‌کنند. این درخواست شامل تعیین مبلغ وام، تعیین مدت بازپرداخت و هم‌چنین تعیین نوع رمزارزی که به عنوان وثیقه نزد آبان تتر قرار می‌گیرد، می‌باشد. در نهایت کاربران خواهان وام، با تهیه رمزارز مورد نظر، آن را به عنوان وثیقه در سایت آبان تتر ثبت نموده و وام ریالی را در حساب بانکی یا حساب تتر مربوط به خود دریافت می‌کنند. کاربران سایت آبان تتر می‌توانند برای دریافت آبان وام یکی از ارزهای Bitcoin, Bitcoin Cash, Cardano, Tron, Ripple, Solana, Avalanche, Dogecoin, Litecoin, Binance Coin, Polkadot, Etherium, Tether, DAI, USD Coin, Binance USD  را به عنوان وثیقه ارائه دهند. هم‌چنین مدت بازپرداخت آبان وام را می‌توان در بازه‌های 3 تا 9 ماه تعیین نمود. سود این وام 23 درصد می‌باشد.

سوالات متداول

در بازارهای مالی «میکر» و «تیکر» به چه معناست؟

به شخصی که سفارش خود را در قیمت مشخص بگذارد، میکر می‌گویند.

به شخصی که سفارش خود را در قیمت لحظه بازار بگذارد، تیکر می‌گویند.

واریز شناسه‌دار نوعی واریز از طریق ساتنا/پایا است که امکان واریز برای مبالغ بالای ۲۵ میلیون تومان را فراهم می‌کند و در صورت پر شدن سقف واریز درگاهی کاربر، امکان واریز مبلغ از طریق موبایل‌بانک وجود دارد.

بله. در آبان تتر این هزینه‌ با توجه به میزان کارمزد، استعلامات و پردازش بانکی محاسبه می‌گردد.

خیر، این صرافی در حوزه سیگنال دهی فعالیتی ندارد.

کد تراکنش یک کد طولانی می‌باشد که از اعداد و حروف تشکیل شده است. این کد پس از انجام تراکنش توسط مبدا انتقال صادر می‌شود، که به نام‌های زیر نیز خوانده می‌شود:

Txid = Hash = TxHash = Transaction ID = Transaction Hash = Signature

روشن بودن فیلترشکن، ناپایداری سرعت اینترنت، کارت بانکی به نام شخص صاحب حساب کاربری نباشد، کارت بانکی در آبان تتر احراز نشده باشد.

مشخصات صرافی

دفتر مرکزی

ایران

سال تاسیس

1397

حداقل واریزی به دلار

500000 تومان

بازار

اسپات

تعداد توکن

400

حجم معاملات روزانه

-

نوع صرافی

-

روش واریزی

ریالی و رمزارز

کارمزد معاملات

0.3

رگوله

ایران

پلتفرم

وب و اپلیکیشن

نرم افزار موبایل

پشتیبانی فارسی

بازار فیوچرز

معامله مارجین

توکن اختصاصی

امکان احراز هویت برای ایرانیان

قابلیت برداشت بدون احراز هویت

معامله با IP ایران

بونوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

vt markets

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/brokers/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427