ارانته

%۳۰ پاداش واریز در بروکر آلپاری

%۳۰ پاداش واریز در بروکر آلپاری
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

 

این طرح تشویقی 30% پاداش خوش‌آمدگویی برای همه کاربران، از جمله کاربران معرفی شده توسط همکاران (IB) و اعضای وابسته، قابل اجرا است، و به صلاحدید آلپاری، ارائه می‌شود.

2. اصطلاحات اصلی طرح تشویقی

“دوره پاداش”: سی روز متوالی در طول دوره طرح تشویقی است، از روزی که کاربر پاداش را دریافت کرده است شروع می‌شود، مشروط بر اینکه کاربر در این مدت درخواست هیچ‌گونه برداشت وجهی نداشته باشد.
“واریز وجه”: حداقل 100 دلار است که به عنوان یک تراکنش برای اولین واریز وجه مورد نیاز در حساب آلپاری کاربر برای فعال کردن طرح تشویقی، انجام می شود، این واریز باید ظرف مدت 7 روز پس از پذیرش شرایط طرح تشویقی انجام شود. (واریز مجدد برای طرح تشویقی منظور نخواهد شد.)
“قراردادهای عملیاتی”: قراردادهایی است که توسط کاربر و آلپاری منعقد شده که بر کلیه فعالیت‌های معاملاتی کاربر با آلپاری حاکم است. قراردادهای عملیاتی شامل توافقنامه کاربر، خط‌ مشی‌ها و شرایط تجاری است، همچنین این موارد ممکن است در وب‌سایت‌های آلپاری یافت شود و ممکن است هر از گاهی اصلاح شود.
“دوره طرح تشویقی”: مدت زمان این طرح تشویقی، از 26 دسامبر 2023 (00:01) تا 31 مارس 2024 (23:59) (شامل می‌شود) است. ممکن است این طرح تشویقی تا زمانی‌که آلپاری صلاح بداند، بدون اطلاع نیز ادامه یابد.

3. شرایط دریافت و قوانین

3.1. این طرح تشویقی فقط بنا به صلاحدید آلپاری در دسترس کاربران خواهد بود و پس از دریافت پذیرش این شرایط و ضوابط توسط کاربر، به وی ارائه می‌شود.

3.2. پذیرش این شرایط باید از طریق کابین شخص آلپاری (MyAlpari)، از سوی کاربر به آلپاری اطلاع ارائه شود.

3.3. صرف نظر از تعداد حساب‌های معاملاتی که ممکن است توسط یک کاربر تأیید شده در آلپاری افتتاح شود، این طرح تشویقی فقط برای یک حساب معاملاتی کاربر که توسط آلپاری تأیید شده است قابل اجرا است.

3.4. کاربر باید در طول دوره طرح تشویقی، طی 7 روز پس از اینکه شرایط طرح تشویقی را پذیرفت، اولین واریز را در حساب خود انجام دهد.

3.5. این طرح تشویقی، فقط برای حساب MT4 Standard یا PRO ECN MT4 قابل اجرا است. هرگونه تغییر بدون اطلاع قبلی به صلاحدید آلپاری اجرا خواهد شد.

3.6. پاداش به میزان 30٪ (30 درصد) از اولین واریز وجهی که کاربر پس از پذیرش این شرایط در حساب انجام می‌دهد، با حداکثر پاداش موجود برای هر کاربر به مجموع 3000 دلار (سه هزار دلار) یا معادل آن بسته به ارز انتخابی حساب معاملاتی و مبلغ واریزی، در طول دوره طرح تشویقی، محاسبه می‌شود.

3.7. این پاداش فقط برای مقاصد معاملاتی استفاده می‌شود و به مدت سی روز از تاریخی که پاداش به حساب معاملاتی کاربر واریز شده، در دسترس خواهد بود. با انقضای دوره پاداش، هر مقدار پاداش موجود از حساب حذف می‌شود. هرگونه درخواست از سمت کاربر برای برداشت وجه از حساب باعث انقضای زودهنگام پاداش می‌شود.

3.8. این پاداش باید ظرف بیست و چهار (24) ساعت کاری پس از دریافت واریزی مربوطه، به عنوان اعتبار به حساب معاملاتی آلپاری کاربر واریز شود.

3.9. پاداش پس از واریز وجه در دسترس است. مطابق با شرایط مندرج در این باره، فقط اولین واریز، واجد شرایط دریافت پاداش خواهد بود.

3.10. پاداش غیر قابل انتقال و غیر قابل برداشت است و فقط برای مقاصد معاملاتی در حساب تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

3.11. اگر پاداش به هر دلیلی طبق شرایط مندرج در اینجا برداشت شود، آلپاری هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه مارجین کال یا ضرری که کاربر ممکن است متحمل شود، از جمله ضررهای ناشی از سطح استاپ اوت (stop-out)، نخواهد داشت.

3.12. در صورت نقض این شرایط یا در صورتیکه آلپاری دلایل منطقی مبنی بر سوء استفاده از پاداش داشته باشد، آلپاری این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بدون اطلاع قبلی، پاداش پرداخت شده را پس بگیرد.

3.13. در طول دوره طرح تشویقی، کاربر نمی‌تواند در طرح‌های تشویقی دیگری که توسط آلپاری اعلام شده است شرکت کند.

3.14. اگر کاربر دارای موجودی منفی باشد، تمام پوزیشن‌های باز به طور خودکار متوقف (stopped out) می‌شوند. آلپاری به طور خودکار تمام موجودی‌های منفی را با اعتبار موجود تعدیل می‌کند، به طوریکه بر این اساس پاداش را کاهش می‌دهد و اگر پاداشی باقی مانده باشد، استفاده از آن را محدود می‌کند. در صورت واریز مبلغی معادل یا بیشتر از مبلغ پاداش باقیمانده، آلپاری استفاده از پاداش باقیمانده را، در صورت وجود، برای کاربر امکان‌پذیر می‌سازد.

4. نکات مهم

4.1. آلپاری این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که به صلاحدید خود، پاداش را تغییر، اصلاح، تعلیق، لغو یا خاتمه دهد، و در صورت تغییر شرایط، آلپاری موظف است به کاربر اطلاع دهد. آلپاری تحت هیچ شرایطی در قبال عواقب هرگونه تغییر، اصلاح، تعلیق، لغو یا خاتمه این طرح تشویقی مسئولیتی ندارد.

4.2. هرگونه نشانه یا سوء ظن به کلاهبرداری، دستکاری، بازپرداخت نقدی یا پاداش یا مبادله سواپ، یا سایر اشکال فعالیت فریبکارانه یا متقلبانه در حساب کاربری یا حساب‌های متعدد در آلپاری یا حساب‌های مربوط یا مرتبط با پاداش، تمام معاملات انجام شده و یا سود یا زیان حاصل از آن‌ها را باطل می‌کند.

6.3. آلپاری به صلاحدید خود این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که هر فردی را که مشکوک به سوء استفاده یا تلاش برای سوء استفاده از پاداش است یا شرایط حاضر و یا هر یک از شرایط تجاری آلپاری را نقض می‌کند، رد صلاحیت کند و تمام سفارشات این کاربر را لغو کرده و تمام سودهایش را باطل کند. اگر آلپاری، به صلاحدید خود، به آربیتراژ پاداش یا هرگونه سوء استفاده یا تلاش برای سوء استفاده از پاداش مشکوک باشد و کاربر پوزیشن‌های باز داشته باشد، آلپاری این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که پاداش را پس بگیرد. در این شرایط، آلپاری مسئولیتی در قبال عواقب لغو پاداش نخواهد داشت.

6.4. صرف نظر از زبان ترجمه شده این سند، در صورت وجود هر گونه مغایرت بین دو زبان، عبارت انگلیسی نسخه اصلی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

vt markets

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/brokers/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427