حذف موقت درگاه ارزهای دیجیتال بروکر مونتامارکتس

بروکر مونتا مارکتس طبق اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به محدودیت‌های اعمال شده بر درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال و تأکید بر عدم واریز از […]

حذف موقت درگاه ارزهای دیجیتال بروکر مونتامارکتس
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکر مونتا مارکتس طبق اطلاعیه ای اعلام کرد:

با توجه به محدودیت‌های اعمال شده بر درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال و تأکید بر عدم واریز از طریق صرافی‌های معروف در کشور ایران، درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال برای کاربران ایرانی به صورت موقت حذف شده است. تیم بروکر مونتامارکتس در حال مذاکره برای همکاری با درگاه جدیدی هستند تا بتوانند درگاه پرداخت فعالی مانند گذشته راه‌اندازی کنند و به زودی درگاه پرداخت ارز دیجیتال مجدد برای کاربران ایرانی اضافه خواهد شد.

بروکر مونتا مارکتس اعلام کرد، کاربران می توانند تا زمان راه‌اندازی مجدد درگاه، برای شارژ حساب خود با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا والت‌های ارزهای دیجیتال در اختیارشان قرار گیرد. کاربران توجه داشته باشند که این محدودیت تنها برای شارژ حساب اعمال می‌شود و برای برداشت‌ همچنان به صورت خودکار و از طریق وب‌سایت بروکر مونتامارکتس انجام می‌گیرد.

همچنین روش واریز ریالی به کابین کاربران ایرانی اضافه شده است و کاربران ایرانی می‌توانند با روش ریالی نیز اقدام به شارژ حساب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *