بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

به این بروکر امتیاز دهید:

صرافی بیت پین

صرافی بیت پین

فهرست مطالب

سایت اصلی صرافی بیت پین – bitpin.ir

بررسی و معرفی صرافی بیت پین

صرافی ارز دیجیتال بیت پین در سال 1399 شمسی و با تیمی متشکل از خبرگان حوزه فناوری و مدیریت مالی، فعالیت خود را در کشور ایران آغاز کرده است. هدف صرافی بیت پین برای کاربران ایرانی خود، آسان کردن مسیر شروع و کمک به حرفه‌ای شدن در معاملات ارزهای دیجیتال می‌باشد.

این صرافی با ایجاد یک پلتفرم معاملاتی آنلاین برای خرید و فروش رمزارزها، به نیاز بازار و اهمیت ارزهای دیجیتال، توجه ویژه‌ای دارد. صرافی بیت پین برای حفط امنیت دارایی کاربرانش از روش‌های تأیید دو مرحله‌ای و ذخیره سازی سرد استفاده می‌کند.

در حال حاضر در بیت پین بیش از 300 رمزارز برای معامله در اختیار کاربران قرار دارد و رمزارزهای جدید نیز به این صرافی اضافه می‌شوند. صرافی بیت پین دارای پشتیبانی 24 ساعته بوده و معامله‌گران می‌توانند در هر زمان از شبانه روز، برای حل مشکلات‌شان از این صرافی استفاده کنند.

در صرافی بیت پین منابع و دوره‌های آموزشی مرجع و به‌روز برای معامله‌گران فراهم شده است تا به حرفه‌ای شدن هرچه بیش‌تر کاربران صرافی کمک شود. هم‌چنین یکی از امکانات صرافی بیت پین که می‌تواند جزو مزیت‌های آن به‌شمار برود، ارائه وام آسان به کاربران است.

 • دفتر مرکزی

 • سال تاسیس

 • حداقل واریزی

 • تعداد توکن

 • میانگین تعداد بازدیدکنندگان

 • بونوس

 • رگوله

 • قابلیت برداشت بدون احراز هویت

 • پشتیبانی فارسی

 • توکن اختصاصی

 • امکان احراز هویت ایرانیان

 • ایران

 • 1399 شمسی

 • 90 هزار تومان

 • بیش از 300 رمزارز

 • بیش از500 هزار بازدید کننده در ماه

 • معرفی دوستان، مأموریت‌های متنوع به‌همراه پاداش در بخش بیت پین لند

 • تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران - مجوز دانش بنیان با موضوع فناوری بلاکچین - عضویت در انجمن فینتک کشور و عضویت در انجمن بلاکچین

 • در بیت پین امکان برداشت بدون احراز هویت وجود ندارد

 • دارد

 • ندارد

 • دارد

مزایا
 • امکان معامله بیش از 300 رمزارز

 • امکان دریافت وام ریالی

 • دسترسی آسان و بدون نیاز به فیلترشکن

 • دارای سایت و پشتیبانی فارسی 24 ساعته

 • دارای مجوز دانش بنیان با موضوع فناوری بلاکچین

 • دارای اپلیکیشن اختصاصی

معایب
 • تقریبا صرافی نوپا محسوب می‌شود

رگوله صرافی بیت پین

صرافی بیت پین که تحت مالکیت شرکت «سنا ایمن مبادله می‌باشد»، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت‌ و به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ایرانی خدمات مالی خود را ارائه می‌دهد. این شرکت دارای  مجوز دانش بنیان با موضوع فناوری بلاکچین بوده و عضو انجمن فینتک کشور و انجمن بلاکچین می‌باشد. هم‌چنین صرافی بیت پین با دریافت امتیاز 4/5 از سایت  TrustPilot نسبت به سایر صرافی‌های ارز دیجیتال در کشور ایران دارای امتیاز خوبی می‌باشد.

رگوله صرافی بیت‌پین

کارمزد معاملات در صرافی بیت پین

بیت پین همانند دیگر صرافی‌ها مبلغی را به عنوان کارمزد معاملات دریافت می‌کند؛ کارمزدهایی که در صرافی‌های ارز دیجیتال از مشتریان دریافت می‌شود به عنوان منبع درآمد صرافی‌ محسوب می‌شود. این کارمزدها برای مواردی مانند انجام تراکنش، برداشت و… از معامله‌گران دریافت می‌شود. این کارمزد در صرافی بیت پین بر اساس فعالیت کاربران و حجم معاملات 30 روز گذشته آن‌ها محاسبه می‌شود. هم‌چنین در صورتیکه فعالیت معامله‌گران در بیت پین افزایش داشته باشد؛ کارمزدهای پرداختی آن‌ها کاهش می‌یابد. در جدول پایین جزئیات کارمزدهای بیت‌پین برای معامله‌گران سطوح مختلف بررسی شده است.

سطح معاملاتی

حجم دارایی

حجم معاملات

کارمزد سفارش‌گذار

کارمزد سفارش پذیر

سطح پایه 1

کم‌تر از 1 میلیارد

کم‌تر از 100 میلیون

0.30%

0.35%

سطح پایه 2

کم‌تر از 1 میلیارد

بین100 تا 300 میلیون

0.28%

0.32%

سطح پایه 3

کم‌تر از 1 میلیارد

بین 300 میلیون تا 1 میلیارد

0.25%

0.30%

سطح پایه 4

کم‌تر از 1 میلیارد

بین 1 تا 5 میلیارد

0.22%

0.28%

سطح ویژه 1

بین 1 تا 2 میلیارد

بین 5 تا 20 میلیارد

0.10%

0.15%

سطح ویژه 2

بین 2 تا 5 میلیارد

بین 20 تا 50 میلیارد

0.08%

0.135%

سطح ویژه 3

بین 5 تا 10 میلیارد

بین 50 تا 100 میلیارد

0.06%

0.11%

سطح ویژه 4

بین 10 تا 30 میلیارد

بین 100 تا 500 میلیارد

0.03%

0.8%

سطح ویژه 5

بین 30 تا 100 میلیارد

بین 500 تا 1000 میلیارد

0.05%

سطح ویژه 6

بیش از 100 میلیارد

بالاتر از 1000 میلیارد

0.03%

کارمزد واریز و برداشت در صرافی بیت پین

در بیت پین کارمزد واریز رمزارزها به صرافی برابر با صفر است ولی کارمزد برداشت در این صرافی براساس 2 معیار کلی محاسبه می‌شود که شامل هزینه‌های نگه‌داری در کیف پول‌های سخت‌افزاری که برای امنیت بیش‌تر دارایی معامله‌گران بوده و هزینه مربوط به شبکه رمزارز و شلوغی شبکه می‌باشد. کارمزد برداشت برای هر رمزارز در صرافی بیت پین متفاوت است برای مثال کارمزد برداشت بیت‌کوین در شبکه بیت‌کوین برابر با 0.0012 (BTC) و در شبکه لایتنینگ برابر با  0.00000010 (BTC)می باشد.

 

انواع بازارهای معاملاتی در صرافی بیت پین

صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای ماندن در مسیر رقابت و موفقیت، همیشه سعی در ارائه خدماتی بهتر، مناسب و به‌روز برای مشتریان خود دارند. صرافی بیت پین نیز با ارائه دو پلتفرم معاملاتی که «خرید آسان» و «معامله» نام‌گذاری شده‌اند ارتباط کاربر را برای ورود به بازار رمزارز، سهل‌تر و سریع‌تر کرده است.

پلتفرم معاملاتی «خرید آسان» صرافی بیت پین

در پلتفرم معاملاتی خرید آسان، معامله‌گران می‌توانند تراکنش خود را با سرعت بالا و به آسانی انجام دهند. در این پلتفرم تنها کافیست رمزارز مورد نظر خود برای خرید را انتخاب کرده و پس از ثبت سفارش، به‌صورت فوری رمزارز را در کیف پول خود در بیت پین دریافت کنید. هم‌چنین حداقل خرید در این پلتفرم برابر با90 هزار تومان می‌باشد.

پلتفرم معاملاتی «خرید آسان» صرافی بیت پین

 

پلتفرم معاملاتی «معامله» صرافی بیت پین

پلتفرم معاملاتی «معامله» برای تجربه حرفه‌ای معامله‌گری در صرافی بیت پین به‌وجود آمده است. در این پلتفرم امکان استفاده از  ابزارهای معاملاتی کاربردی و مشاهده حجم و عمق بازار برای معامله‌گران فراهم شده است. این پلتفرم دارای رابط کاربری آسان در سفارش‌گذاری بوده و معامله‌گران با تجربه می‌توانند از این بخش تبادلات رمزارزهای مورد نظرشان را انجام دهند. هم‌چنین حداقل میزان خرید و فروش در پلتفرم معامله برابر با 100 هزار تومان می‌باشد.

پلتفرم معاملاتی «معامله» صرافی بیت پین

 

بیت‌لون صرافی بیت پین

یکی از امکانات خوبی که صرافی بیت پین برای کاربرانش در نظر گرفته است. سیستم بیت‌لون می‌باشد. معامله‌گران می‌توانند در بیت‌لون، بدون معطلی، بدون سفته و بدون ضامن و تنها با ضمانت دارایی ارز دیجیتال خود، از صرافی بیت پین اعتبار تومانی دریافت کنند. امکانات بیت‌لون برای معامله‌گران شامل دریافت اعتبار سریع، انتخاب برنامه بازپرداخت و حفظ سرمایه رمزارزی معامله‌گران می‌باشد. معامله‌گران این صرافی می‌توانند فقط در چند دقیقه درخواست دریافت اعتبار را ثبت کرده و در کم‌تر از 72 ساعت کاری، اعتبار مورد نیازشان را دریافت نمایند. هم‌چنین این امکان برای معامله‌گران بیت پین وجود دارد که برای بازپرداخت اعتبار دریافتی، برنامه بازپرداخت را منطبق با شرایط مورد نظرشان انتخاب کنند.

بیت‌لون صرافی بیت پین

آموزش ثبت نام در صرافی بیت پین

برای ثبت نام در صرافی بیت پین می‌توانید روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه اصلی سایت بیت پین منتقل شوید و سپس مراحل ثبت نام را همانند تصاویر زیر دنبال کنید:

در ابتدا بر روی گزینه ورود/ثبت‌نام در سایت بیت پین کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی بیت‌پین

سپس همانند تصویر پایین بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی بیت‌پین

در صفحه ثبت‌نام لازم است شماره تلفن همراه یا ایمیل خود را همانند تصویر پایین در کادر مربوطه وارد کرده و سپس بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید. هم‌چنین در صورت داشتن کد دعوت، آن را نیز در این صفحه بنویسید.

آموزش ثبت نام در صرافی بیت‌پین

در این مرحله، کد تأیید ارسال شده به ایمیل یا شماره تلفن همراه وارد شده را همانند تصویر پایین در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه تأیید کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی بیت‌پین

سپس همانند تصویر پایین رمز عبور مورد نظرتان را به انگلیسی و حداقل با 8 کاراکتر در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه تأیید کلیک کنید

آموزش ثبت نام در صرافی بیت‌پین

آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین

پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام در سایت بیت پین، برای انجام مراحل احراز هویت، همانند تصویر پایین بر روی گزینه شروع احراز هویت کلیک کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین

در این مرحله در ابتدا همانند تصویر پایین، شماره تلفن همراه خود را در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه ثبت شماره موبایل کلیک کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین

در صفحه اطلاعات فردی همانند تصویر پایین نام، نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد خود را در کادرهای مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه تأیید کلیک کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین

در این مرحله لازم است اطلاعات کارت بانکی متعلق به خود را همانند تصویر پایین در کادر مربوطه وارد کرده و سپس بر روی گزینه تأیید کلیک کنید تا مراحل احراز هویت پایه در سایت صرافی بیت پین به اتمام برسد.

آموزش احراز هویت در صرافی بیت پین

آموزش واریز تومان در صرافی بیت پین

برای آنکه بخواهید تومان را به صرافی بیت پین واریز کنید در مرحله اول لازم است از ناحیه کاربری سایت بیت پین ، همانند تصویر پایین بر روی گزینه واریز کلیک کنید.

آموزش واریز تومان در صرافی بیت‌پین

از پنجره باز شده همانند تصویر پایین بر روی گزینه واریز تومان کلیک کنید.

آموزش واریز تومان در صرافی بیت‌پین

در این مرحله لازم است همانند تصویر پایین مبلغ مورد نظر خود برای واریز و شماره کارت بانکی خود را در کادرهای مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه انتقال به درگاه پرداخت کلیک کنید تا پس از واریز، کیف پول شما در صرافی بیت پین شارژ شود. هم‌چنین برای واریز مبالغ بالای 25 میلیون تومان می‌توانید از واریز شناسه‌دار استفاده کنید.

آموزش واریز تومان در صرافی بیت‌پین

آموزش برداشت تومان از صرافی بیت پین

برای برداشت تومان از صرافی بیت پین و واریز آن به حساب بانکی خود، همانند تصویر پایین بر روی گزینه کیف پول کلیک کنید.

از صفحه کیف پول خود در صرافی بیت پین، همانند تصویر پایین بر روی گزینه برداشت کلیک کنید.

سپس همانند تصویر پایین مبلغ مورد نظرتان برای برداشت و شماره شبا بانکی خود را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه درخواست برداشت وجه کلیک کنید.

در این مرحله پس از مشاهده اطلاعات برداشت خود؛ همانند تصویر پایین بر روی گزینه ادامه، کلیک کنید.

در صرافی بیت پین برای تمام برداشت‌ها لازم است تأیید 2 مرحله‌ای انجام شود. برای این منظور همانند تصویر پایین، کد تأیید ارسال شده به ایمیل و کد تأیید ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را در کادرهای مربوطه وارد کرده و سپس بر روی گزینه ادامه کلیک کنید. در نهایت مراحل برداشت تکمیل شده و مبلغ مورد نظر، به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

بونوس در صرافی بیت پین

در صرافی بیت پین 2 نوع بونوس برای معامله‌گران در نظر گرفته شده است. بونوس معرفی دوستان با پاداش حداکثر 30 درصدی از کارمزد معاملات آن‌ها و پاداش بیت پین لند که با تعیین مأموریت‌هایی برای معامله‌گران و انجام این مأموریت‌ها توسط معامله‌گران، به آن‌ها ارائه می‌شود. این مأموریت‌ها به‌صورت دوره‌ای تغییر و به‌روز می‌شوند و پاداش آن‌ها نهایتاً تا 48 ساعت به کیف پول معاملاتی معامله‌گران در صرافی بیت پین واریز می‌شود.

برقراری ارتباط با صرافی بیت پین

راه‌های متفاوت برقراری ارتباط با صرافی بیت پین، به شرح زیر است:

 • امکان چت آنلاین در سایت بیت پین.
 • پشتیبانی ایمیلی به آدرس support@bitpin.ir.
 • شماره تماس پشتیبانی بیت پین 01391033333.
 • صرافی بیت پین در شبکه‌های اجتماعی توییتر، تلگرام و اینستاگرام فعالیت دارد.

پشتیبانی صرافی بیت پین به‌صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته پاسخگو به مشکلات معامله‌گران است.

سوالات متداول

آیا صرافی ارز دیجیتال بیت پین دارای اپلیکیشن معاملاتی برای تلفن همراه می‌باشد؟

بله صرافی بیت پین دارای اپلیکیشن بوده که با نام بیت پین می‌توان آن را دریافت کرد.

بله، معامله‌گران می‌توانند در این صرافی انواع کارت‌های هدیه را ساخته و به دوستان خود هدیه دهند.

با مراجعه به بخش تاریخچه، از قسمت سفارشات و معاملات می‌توان جزئیات سفارش را مشاهده کرد.

بله، معامله‌گران برای استفاده از امکانات مالی این صرافی نیاز به انجام مراحل احراز هویت دارند.

حداکثر مدت زمان تأیید احراز هویت معامله‌گران در صرافی بیت پین 24 ساعت می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *