بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

به این بروکر امتیاز دهید:

صرافی تترلند

صرافی تترلند

فهرست مطالب

سایت اصلی صرافی تترلند – tetherland.com

بررسی و معرفی صرافی تترلند

صرافی تترلند، به عنوان اولین صرافی خرید و فروش رمزارزها و مرجع تخصصی رمزارز تتر در کشور ایران، در سال 1396 شمسی فعالیت خود را آغاز کرد. این صرافی در زمان شروع فعالیت خود با نمایش قیمت لحظه‌ای رمزارز تتر، به شناخت هرچه بیش‌تر رمزارزها و شفاف سازی فضای این بازار در کشور ایران کمک قابل توجهی کرد. صرافی تترلند با هدف حفظ اصل شفافیت و فعالیت‌ در زمینه بهبود سرعت معاملات و حفظ امنیت تبادلات در بالاترین سطح برای معامله‌گران، خدمات مالی خود را ارائه می‌دهد.

کارمزدهای این صرافی به‌دلیل ارائه سرویس تک نرخی با دیگر صرافی‌ها در رقابت بوده و معامله‌گران تترلند می‌توانند علاوه بر تسویه تومانی فوری، از پشتیبانی 24 ساعته این صرافی که در 7 روز هفته نیز پاسخگوی معامله‌گران است استفاده نمایند. در حال حاضر در صرافی تترلند روازنه بیش از 20 هزار تراکنش انجام می‌شود و میانگین بازدید ماهانه سایت این صرافی به بیش از 100 هزار کاربر در ماه می‌رسد.

در ادامه صرافی تترلند و خدماتی که ارائه می‌دهد به‌صورت کامل، معرفی و بررسی خواهد شد.

 • دفتر مرکزی

 • سال تاسیس

 • حداقل واریزی

 • تعداد توکن

 • تعداد بازدید کنندگان

 • بونوس

 • مجوزها

 • قابلیت برداشت بدون احراز هویت

 • پشتیبانی فارسی

 • توکن اختصاصی

 • امکان احراز هویت ایرانیان

 • ایران

 • 1396 خورشیدی

 • 500,000 تومان

 • فقط امکان تبادل رمزارز تتر

 • ماهیانه 100 هزار بازدید کننده دارد

 • بونوس دعوت دوستان

 • مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (نصر)- عضویت انجمن فین‌تک ایران- عضویت انجمن بلاکچین ایران (انجمن زنجیره بلوک)

 • در تترلند امکان برداشت بدون احراز هویت وجود ندارد

 • دارد

 • ندارد

 • دارد

مزایا
 • سابقه فعالیت بالا در حوزه بازارهای مالی

 • تسویه ریالی فوری

 • امنیت بالا

 • مشاهده حجم معاملات بر اساس تتر و تومان

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

 • کارمزد پلکانی (با افزایش حجم معاملات، کارمزد کاهش می‌یابد)

 • ارائه خدمات آموزشی

معایب
 • این صرافی فقط بر روی تبادل رمزارز تتر تمرکز دارد

 • نداشتن آدرس دفتر مرکزی

 • صرافی تترلند بستر مناسبی برای ترید و معامله‌گری حرفه‌ای بر روی ارزهای دیجیتال را ارائه نمی‌دهد

رگوله صرافی تترلند

صرافی ارز دیجیتال تترلند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و با رعایت قوانین کشور ایران در حال فعالیت است. هم‌چنین این صرفی دارای مجوزهایی از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (نصر)، انجمن فین‌تک ایران و انجمن بلاکچین ایران، می‌باشد.

کارمزد معاملات در صرافی تترلند

تترلند از زمان شروع فعالیت خود تا کنون، کارمزدهای متغیری را برای ارز تتر مشخص کرده است. این صرافی همانند صرافی‌های دیگر بومی، برای مشخص کردن کارمزد معاملات خود، از نحوه‌ قیمت گذاری ارز تتر گرفته تا استفاده از کارمزدهای شناور بهره می‌برد. یکی از راهکارهایی که تترلند برای افزایش بهره‌وری و کاهش کارمزد‌ها اتخاذ کرده است، تعیین کارمزدها بر اساس حجم معاملات 30 روزه کاربران است. این روش به کاربران کمک می‌کند تا با افزایش حجم معاملات، کارمزد خود را کاهش دهند و در نتیجه، بهره‌وری خود را افزایش دهند. این اقدام همچنین به تعادل بازار کمک می‌کند و بازاری رقابتی‌تر را برای تمامی کاربران فراهم می‌کند. با توجه به مبانی اقتصادی، کارمزد تترلند در برداشت تتر و تومان باید به گونه‌ای تعیین شود که تعادلی بین تقاضا و عرضه در بازار ایجاد شود. این تعادل باعث حفظ استقرار و پایداری بازار می‌شود و به کاربران کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری در بازار فعالیت کنند.

کارمزد‌های صرافی تترلند، بر اساس سطح کاربری

سطح

حجم معامله‌ها(۳۰ روز گذشته)

کارمزد مبدل رمزارزی

کارمزد بازار

کارمزد معامله آسان تتر

برنزی

کمتر از 1,5۰۰ تتر

رایگان

0.29 %

0.39 %

نقره‌ای

بین 1,5۰۰ الی 8,000 تتر

رایگان

0.27 %

0.37 %

طلایی

بین 8,000 الی 4۰,۰۰۰ تتر

رایگان

0.25 %

0.35 %

الماس

4۰,۰۰۰ الی 2۰۰,۰۰۰ تتر

رایگان

0.23 %

0.32 %

VIP1

بین 2۰۰,۰۰۰ الی 7۰۰,۰۰۰ تتر

رایگان

0.21 %

0.29 %

VIP2

بین 7۰۰,۰۰۰ الی 1,5 میلیون تتر

رایگان

0.19 %

0.27 %

VIP3

بین 1,5 میلیون الی 4 میلیون تتر

رایگان

0.17 %

0.25 %

VIP4

بیش از 4 میلیون تتر

رایگان

0.15 %

0.23 %

کارمزد دریافتی تترلند

مقدار کارمزدی که صرافی‌ها دریافت می‌کنند، متغیر و متفاوت است. برخی از صرافی‌ها ممکن است کارمزد دریافت، واریز و انتقال را از کاربران خود کسر کنند. تترلند، امکان خرید و فروش تتر را با کارمزد صفر برای کاربران فراهم کرده است. تترلند هیچ کارمزدی برای واریز، برداشت و انتقال وجه از مشتریان خود دریافت نمی‌کند. لازم به ذکر است که کارمزد انتقال تتر بسته به نوع تتر انتخابی شما (تتر ERC20 وOMNI) فقط برای شبکه‌های دریافتی محاسبه خواهد شد که برای همه معاملات رمزنگاری درون‌زنجیره‌ای اعمال می‌شود و تترلند آن را دریافت نمی‌کند. تترلند به کاربران خود پیشنهاد می‌دهد از شبکه تتر TRC20 استفاده کنند؛ زیرا کارمزد انتقال آن کمتر از شبکه‌های دیگر است.

 

انواع بازارهای معاملاتی در صرافی تترلند

صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای ماندن در مسیر رقابت و موفقیت، همیشه سعی در ارائه خدماتی بهتر، مناسب و به‌روز برای مشتریان خود دارند. سرویس‌هایی که صرافی تترلند برای معامله‌گران خود فراهم کرده است شامل بازار اسپات (بازار تترلند)، بازار معامله آسان تتر و قلک استیکینگ تترلند می‌باشد. معامله‌گران می‌توانند با دسترسی به این سرویس‌ها، خرید و فروش خود را انجام داده و یا به استیک رمزارزهای خود بپردازند.

 

پلتفرم معاملاتی بازار تترلند

در بخش بازار تترلند، امکان خرید فروش رمزارز تتر بر پایه تومان به 2 شیوه سفارشات فوری و سفارشات عادی، برای کاربران این صرافی وجود دارد. هم چنین در این بخش از سایت تترلند، کاربران می‌توانند نمودار قیمتی تتر به تومان، لیست سفارشات ثبت شده توسط دیگر کاربران تترلند و آخرین سفارش‌های اجرا شده را مشاهده کرده و از کادر مربوط به خرید و فروش رمزارز تتر نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند.

پلتفرم معاملاتی بازار تترلند

 

قلک تترلند (استیکینگ)

یکی دیگر از سرویس‌های ارائه شده توسط صرافی تترلند، قلک تترلند (استیکینگ) می‌باشد. در این قسمت کاربران تترلند می‌توانند با استیک کردن رمزارزهای‌شان در قلک تترلند برای مدت زمانی مشخص، از تترلند پاداش کسب نمایند. برای این منظور، کاربران تترلند لازم است پس از ثبت نام در این صرافی، طرح استیکینگ این مجموعه را انتخاب کنند. سپس مقدار دارایی اختصاص داده شده برای استیک و مدت زمان استیکینگ را تعیین کرده و پس از اتمام دوره، پاداش استیک خود را دریافت نمایند.

قلک تترلند (استیکینگ)

آمورش ثبت نام در صرافی تترلند

برای ثبت نام در صرافی ‌تترلند می‌توانید روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه اصلی سایت تترلند منتقل شوید و سپس مراحل ثبت نام را همانند تصاویر زیر دنبال کنید:

در ابتدا بر روی گزینه ثبت نام در سایت تترلند کلیک کنید.

آمورش ثبت نام در صرافی تترلند

سپس شماره تلفن همراه خود را همانند تصویر پایین در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه ورود / ثبت‌نام کلیک کنید.

آمورش ثبت نام در صرافی تترلند

پس از ثبت شماره تلفن همراه خود، یک کد تأیید توسط مجموعه تترلند برای شما پیامک خواهد شد. همانند تصویر پایین کد تأیید را در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه تأیید کد کلیک نمایید.

آمورش ثبت نام در صرافی تترلند

در این مرحله لازم است کد ملی خود را همانند تصویر پایین در کادر مربوطه وارد کرده و پس از فعال سازی تیک گزینه پذیرش قوانین، بر روی گزینه تأیید اطلاعات، کلیک کنید.

آمورش ثبت نام در صرافی تترلند

در نهایت شما به حساب کاربری خود در صرافی ‌تترلند، منتقل خواهید شد.

آمورش ثبت نام در صرافی تترلند

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند

یکی از لازمه‌های صرافی‌هایی که در حوزه رمزارزها در حال ارائه خدمات می‌باشند؛ احراز هویت کاربران است. این قوانین و معیارهای امنیتی که طبق مقررات مالی و برای حفاظت از کاربران انجام می‌گیرد باعث جلوگیری از پولشویی، تخلفات مالی غیر قانونی و مبارزه با تأمین مالی ترروریسم می‌شود. احراز هویت در صرافی‌ها باعث جلوگیری از سرقت هویت کاربران و از بین بردن دسترسی‌های غیر قانونی به حساب کاربران می‌شود. وجود احراز هویت در صرافی‌ها به عنوان مزیتی برای آن‌ها به شمار می‌رود زیرا نشان دهنده پایبندی صرافی به مقررات قانونی و رفتار بر اساس قانون است و هم‌چنین می‌توان متوجه اهمیتی که صرافی برای حفظ اطلاعات کاربران خود قائل می‌شود، شد. صرافی تترلند نیز پس از ثبت نام و ساخت حساب کاربری از کاربران خود می‌خواهد برای استفاده از خدمات صرافی تترلند و انجام خرید، فروش و معامله ارزهای دیجیتال، در 3 مرحله پایه، کاربردی و پیشرفته در این صرافی اقدام به احراز هویت نمایند.

در ابتدا همانند تصویر پایین از صفحه پیشخوان، بر روی گزینه تکمیل احراز هویت کلیک کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند

برای انجام احراز هویت کاربردی، در ابتدا لازم است تاریخ تولد، شماره کارت و آدرس ایمیل خود را همانند تصویر پایین در کادرهای مربوطه وارد کرده و سپس بر روی گزینه تأیید اطلاعات کلیک کنید. هم‌چنین در صورت داشتن کد دعوت، تیک این گزینه را نیز فعال نمایید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند

پس از تکمیل مرحله احراز هویت کاربردی، برای استفاده از تمام خدمات تترلند لازم است احراز هویت پیشرفته این سایت را نیز انجام دهید، برای انجام این‌کار همانند تصویر پایین بر روی گزینه ارتقای سطح احراز هویت کلیک نمایید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند

در مرحله احراز هویت پیشرفته، لازم است از قسمت بارگذاری تصویر، عکس کارت شناسایی متعلق به خود را که باید یکی از کارت‌های ملی هوشمند، گواهینامه هوشمند، کارت معافیت از خدمت، کارت پایان خدمت، پاسپورت دارای تاریخ اعتبار و یا شناسنامه جدید می‌باشد را همانند تصویر پایین با کلیک بر روی گزینه اضافه کردن تصویر کارت شناسایی، آپلود نمایید. سپس با فعال سازی تیک گزینه‌های پذیرش قوانین تترلند، بر روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند

در این مرحله، لازم است با کلیک بر روی گزینه ضبط ویدیو، همانند تصویر پایین یک ویدیو سلفی از خود گرفته و متنی که توسط تترلند به شما نمایش داده می‌شود را در این ویدیو خوانده و ارسال کنید و در نهایت بر روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند

تمام مراحل احراز هویت با موفقیت به اتمام رسید.

آموزش احراز هویت در صرافی تترلند

آموزش واریز تومان در صرافی تترلند

برای آنکه بخواهید تومان را به صرافی تترلند واریز کنید در مرحله اول لازم است در قسمت پیشخوان سایت تترلند، همانند تصویر پایین بر روی گزینه واریز کلیک کنید.

آموزش واریز تومان در صرافی تترلند

پس از انتقال به صفحه واریز تترلند، همانند تصویر پایین، بر روی گزینه واریز تومان کلیک کرده و پس از انتخاب روش پرداختی که مد نظر دارید؛ بر روی گزینه «کارت بانکی را انتخاب کنید» کلیک کرده و از منوی باز شده، کارت بانکی خود را انتخاب نمایید.

آموزش واریز تومان در صرافی تترلند

سپس لازم است مبلغ مورد نظر خود را همانند تصویر پایین، در کادر مربوطه وارد کرده و در نهایت بر روی گزینه پرداخت کلیک کنید.

آموزش واریز تومان در صرافی تترلند

در مرحله آخر، به صفحه درگاه پرداخت منتقل می‌شوید. پس از وارد کردن اطلاعات بانکی خود و پرداخت مبلغ مورد نظرتان برای واریز، کیف پول شما در تترلند شارژ خواهد شد.

آموزش واریز تومان در صرافی تترلند

آموزش برداشت تومان از صرافی تترلند

برای برداشت تومان از صرافی تترلند و واریز آن به حساب بانکی، لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

در مرحله اول پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت تترلند؛ همانند تصویر پایین، بر روی گزینه برداشت کلیک کنید.

آموزش برداشت تومان از صرافی تترلند

دراین مرحله پس از ورود به صفحه برداشت، گزینه برداشت تومان را فعال کنید. سپس همانند تصویر پایین، شماره شبا کارت بانکی خود را در کادر مربوطه وارد کرده و پس از مشخص کردن مبلغ مورد نظرتان، بر روی گزینه برداشت کلیک نمایید.

آموزش برداشت تومان از صرافی تترلند

سپس از طرف تترلند، یک کد تأیید جهت برداشت برای شما ایمیل یا پیامک خواهد شد که لازم است این کد را همانند تصویر پایین در کادر مربوطه وارد کرده و پس از کلیک بر روی گزینه تأیید کد، درخواست برداشت خود را ثبت نمایید.

آموزش برداشت تومان از صرافی تترلند

پس از ثبت درخواست برداشت، این مبلغ طی 72 ساعت آینده از طرف صرافی تترلند برای شما واریز خواهد شد.

دریافت ریبیت در صرافی تترلند

از آنجایی که تخفیف در کارمزدها به عنوان یک جذابیت مهم برای معامله‌گران مطرح است؛ برخلاف تخفیفات سنتی که معمولاً تخفیف به‌صورت مستقیم از مبلغ معاملات کسر می‌شود و به‌صورت جداگانه و پس از انجام معامله به معامله‌گران پرداخت می‌شود، در صرافی تترلند تخفیف‌های کارمزد معاملات به صورت کش‌بک (cash-back) عمل می‌کنند. در این روش، هنگام انجام معامله، تخفیفی اعمال نمی‌شود.

 

پلتفرم‌های معاملاتی در صرافی تترلند

در صرافی تترلند، معامله‌گران امکان استفاده از دو پلتفرم مختلف برای مدیریت حساب و انجام معاملات خرید و فروش را دارند. پلتفرم تحت وب و اپلیکیشن موبایل تترلند با امکانات متنوعی که دارند، راحتی و امنیت بالای معاملات را برای تریدرها به‌وجود آورده‌اند. پلتفرم تحت وب صرافی تترلند امکان دسترسی آسان و سریع به حساب کاربران را از طریق مرورگر وب فراهم می‌کند. این پلتفرم از طراحی کاربرپسند و قابل فهم برخوردار بوده و برای معامله‌گران امکان انجام معاملات راحت، مشاهده سوابق معاملات و مدیریت حساب‌شان را مهیا می‌سازد.

 

ویژگی‌های منحصر به فرد صرافی تترلند

حال بد نیست که به ویژگی‌های صرافی ارز دیجیتال تترلند اشاره کنیم و آن‌ را به طور جامع ارزیابی کنیم.

 • ثبت‌نام سریع و آسان:

فقط با یک شماره تلفن همراه و کارت شناسایی معتبر در کمتر از 10 دقیقه حساب خود را بسازید.

 • احراز هویت ساده.
 • مدیریت آسان دارایی‌ها:

مشاهده موجودی خود در قالب تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال در کیف پول تترلند.

 • گزینه‌های متنوع برای واریز و برداشت:

واریز وجه از طریق درگاه‌های پرداخت آنلاین، ساتنا و پایا.

برداشت تومان به حساب بانکی با حداقل 200 هزار تومان و حداکثر 500 میلیون تومان.

 • سرعت بالا در واریز و برداشت:

واریز فوری از طریق درگاه پرداخت آنلاین.

برداشت تومان در حداکثر یک روز کاری.

 • تبدیل آسان تومان به تتر و بالعکس:

تبدیل مستقیم بدون نیاز به مراحل پیچیده.

 • انتقالات داخلی بدون کارمزد:

جابجایی وجه بین کیف پول‌های تترلند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای.

 • معاملات رمزارز:

واریز و برداشت رمزارز فقط به صورت تتر امکان‌پذیر است.

امکان تبدیل سایر رمز ارزها به تتر.

 • مبدل داخلی با کارمزد رایگان:

تبدیل آسان رمزارزها به یکدیگر بدون پرداخت کارمزد.

 • API اختصاصی برای معاملات خودکار:

مناسب برای برنامه‌نویسان و شرکت‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال.

 • امنیت بالا:

ورود به حساب با کد یک‌بارمصرف پیامکی.

احراز هویت دومرحله‌ای گوگل برای افزایش امنیت.

نمایش نشست‌های فعال کاربر برای مدیریت و حذف دسترسی‌ها.

 • پشتیبانی 24 ساعته:

 تیم پشتیبانی تترلند به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات معامله‌گران می‌باشد.

نکات مهم در مورد حساب کاربری در تترلند که بهتر است رعایت کنید.

 • برای حفظ امنیت حساب کاربری خود، از رمز عبور قوی و منحصر به فرد استفاده کنید.
 • اطلاعات شخصی خود را به طور دقیق و صحیح در فرم ثبت نام وارد کنید.
 • قبل از بارگذاری مدارک، از کیفیت و وضوح آن‌ها اطمینان حاصل کنید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی تترلند راهنمایی دریافت کنید.

 

بونوس در صرافی تترلند

کاربران تترلند می‌توانند با دعوت از دوستان خود به تترلند، بین 20 تا 55 درصد از کارمزد تراکنش‌های آنها را به عنوان درآمد مادام‌العمر دریافت کنند. هم‌چنین، دوستانتان در اولین خرید و فروش خود از مزیت کارمزد رایگان، بهره‌مند خواهند شد.

 

برقراری ارتباط با صرافی تترلند

راه‌های متفاوت برقراری ارتباط با صرافی تترلند، به شرح زیر است:

 • امکان چت آنلاین در سایت تترلند.
 • امکان ایجاد تیکت در سایت تترلند.
 • پشتیبانی ایمیلی به آدرس support@tetherland.com.
 • شماره تماس پشتیبانی تترلند 02191300300.
 • صرافی تترلند در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، لینکدین، تلگرام، اینستاگرام و توییتر فعالیت دارد.

سوالات متداول

آیا امکان استفاده از خدمات تترلند بدون احراز هویت وجود دارد؟

خیر، حتماً قبل ار هر فعالیتی باید مراحل احراز هویت انجام شود.

تفاوت آنها در شبکه‌ای است که برروی آن قرار دارند؛ تتر ERC-20 بر روی شبکه اتریوم و تتر TRC-20 بر روی شبکه ترون قرار دارد.

با استفاده از ابزار ماشین‌حساب که در سایت تترلند وجود دارد. معامله‌گران می‌توانند قبل از شروع استیکینگ، مقدار پاداش دریافتی را به‌صورت تقریبی محاسبه کنند.

بسته به سطح کاربری معامله‌گران، از ۰.۲۹٪ تا ۰.۱۵٪ متغیر است.

تترلند فقط به بازار تتر/تومان به‌عنوان مرجع تخصصی تبادل تتر تمرکز دارد.

رشد فزاینده ارزهای دیجیتال، شور و اشتیاق زیادی را در میان مردم برای ورود به این بازار جذاب ایجاد کرده است. در این میان، انتخاب صرافی مناسب، نقشی کلیدی در تجربه معاملات و سرمایه‌گذاری ایفا می‌کند. صرافی تترلند، بیش از 6 سال است که در این بازار پرنوسان فعالیت می‌کند. این صرافی با تمرکز بر نیازهای کاربران و ارائه خدمات متنوع، توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *