ارانته

بونوس در فارکس چیست؟ | دریافت بونوس بدون واریز

بونوس فارکس یک پیشنهاد یا تخفیف است که هم مشتریان جدید و هم مشتریان فعلی بروکر به آن در وبسایت بروکر دسترسی دارند.
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

با جذاب‌تر شدن روزافزون بازار تجارت جهانی، افراد بیشتری معامله در بازار فارکس را به عنوان یک منبع درآمد انتخاب می‌کنند. این امر باعث ایجاد یک فضای رقابتی برای بروکرهای فارکس می‌شود که می‌خواهند مشتریان بیشتری به دست آورند، به همین دلیل است که بروکرهای فارکس بونوس‌های جذابی را به معامله‌گران بازارهای مالی ارائه می‌دهند.

برخی از بروکرهای فارکس بونوس‌هایی واقعاً مفیدی را به معامله‌گران پیشنهاد می‌دهند. با این حال، برخی از این بونوس‌ها با شرایط و ضوابط پیچیده‌ای همراه هستند. بنابراین، قبل از اینکه بروکر و بونوسی را که ارائه می‌دهد انتخاب کنید باید به درک کاملی از بونوس‌های فارکس و نحوه عملکرد آنها برسید. در این مقاله، به آخرین اطلاعات موجود در مورد بهترین بونوس‌های فارکس و همچنین لیستی از بونوس‌های موجود که هم مناسب معامله‌گران تازه وارد هستند و هم مناسب معامله‌گران باتجربه پرداخته شده است.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس فارکس یک پیشنهاد یا تخفیف است که هم مشتریان جدید و هم مشتریان فعلی بروکر به آن در وبسایت بروکر دسترسی دارند. بروکرهای فارکس این بونوس‌ها را به مشتریان جدید ارائه می‌کنند تا حجم معاملات خود را با امید به جذب مشتریان بیشتر و حفظ حجم بالای مشتریان، افزایش دهند.

انواع بونوس

انواع مختلفی از این بونوس‌ها برای معامله‌گران مبتدی و با تجربه وجود دارد که هر کدام مزایا و شرایط خاص خود را دارند. به همین دلیل باید بونوسی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای معاملاتی شما باشد.

هر یک از انواع مختلف بونوس‌ها به طور متفاوتی کار می‌کنند و بسته به نیاز شما مزایای متفاوتی را ارائه می‌دهند:

1- بونوس بدون واریز (No Deposit Bonus)

این نوع بونوس احتمالاً بهترین بونوس برای اکثر معامله‌گران، به ویژه تازه واردان به بازار فارکس، در نظر گرفته می‌شود چراکه برای دریافت این بونوس نیازی به واریز وجه نیست. معامله‌گران می‌توانند این بونوس را بلافاصله پس از ثبت نام در بروکر و ایجاد حساب واقعی دریافت کرده و شروع به معامله‌گری کنند. به این ترتیب بدون هیچ ریسکی می‌توانند معامله کنند. بونوس‌های رایگان که توسط بروکرها ارائه می‌شوند از 5 تا 100 دلار متغیر هستند، و معمولاً می‌توانید آنها را با نام بونوس بدون واریز (No Deposit Bonus) در وبسایت بروکر پیدا کنید.

ای پلنت

2- بونوس خوش آمدگویی (Welcome Bonus)

بونوس خوش آمدگویی یک پیشنهاد یکباره است که پس از ثبت نام و ایجاد حساب واقعی در بروکر به معامله‌گران ارائه می‌شود. این نوع بونوس فقط برای مشتریان جدید است و مشتریان فعلی یا سابق بروکر نمی‌توانند برای آن درخواست دهند. بونوس خوش آمدگویی را می‌توان به عنوان یک بونوس با واریز و یا یک بونوس بدون واریز دریافت کرد. اگر تازه وارد بازار فارکس شده‌اید، حتماً استفاده از بونوس خوش آمدگویی را در نظر داشته باشید.

3- بونوس واریز (Deposit Bonus)

بونوس واریز، بونوسی است که معامله‌گران پس از واریز مبلغ مشخصی به حساب خود دریافت می‌کنند. این نوع بونوس معمولاً برای همه مشتریان بروکر تا زمانی که ثبت نام کرده باشند و پولی به حساب خود واریز کنند در دسترس است. بونوس واریز معمولاً درصدی محاسبه می‌شود. به عنوان مثال، اگر بروکر بونوس 20 درصدی به شما ارائه دهد و شما 1000 دلار به حساب خود واریز کنید، به طور خودکار یک 200 دلار بونوس دریافت خواهید کرد. بنابراین، اکنون 1200 دلار در حساب خود دارید و می‌توانید با آن معامله کنید.

4- بونوس مشتری ثابت

همانطور که از نام آن پیداست، بونوس مشتری ثابت مزایا و جوایزی را برای مشتریان وفادار بروکر فراهم می‌کند. این نوع بونوس تنها زمانی قابل مطالبه است که معامله‌گران برای مدت معینی نزد بروکر حساب داشته باشند و از خدمات بروکر استفاده می‌کنند. تجربه و وفاداری معامله‌گران قدیمی بروکر دلیل اصلی ارائه این نوع بونوس است.

5- بونوس شارژ مجدد

بونوس شارژ مجدد یک بونوس سفارشی است که فقط به مشتریان فعلی بروکر داده می‌شود. وقتی معامله‌گران دوباره حساب خود را شارژ کنند، معمولاً بروکر مبلغی مشخصی را در قالب بونوس به آنها می‌دهد. به عنوان مثال، اگر در 3 روز آینده مبلغی به حساب خود واریز کنید، بروکر 75 درصد مبلغ واریز را به شما بونوس ارائه می‌دهد. این نوع بونوس یکی از بهترین طرح‌های تشویقی است به خصوص اگر یک معامله‌گر فعال هستید و مرتباً حساب خود را شارژ کرده و معامله می‌کنید.

6- بونوس بازپرداخت نقدی یا همان کش بک (Cashback)

بونوس نقدی بونوسی است در قالب بازپرداخت نقدی که بابت هر معامله به معامله‌گران پرداخت می‌شود. پس از انجام معامله، این بازپرداخت نقدی به طور خودکار به حساب معاملاتی شما منتقل می‌شود. به عنوان مثال، اگر بروکر به ازای هر معامله 2 دلار بازپرداخت نقدی ارائه دهد و شما یک معامله یک لاتی باز کنید، مبلغ 2 دلار به عنوان بونوس بازپرداخت نقدی به حساب شما منتقل می‌شود.

بروکرهای پیشنهادی

7- بونوس وفاداری

بونوس وفاداری بونوسی است که به صورت امتیاز وفاداری دریافت می‌کنید. بسیاری از بروکرهای ممتاز و سرشناس فارکس امتیاز وفاداری را تحت قوانین، شرایط یا نام‌های مختلفی ارائه می‌کنند که بعداً می‌توان این امتیازات را با انواع دیگر بونوس‌ها مبادله کرد. این امتیازات وفاداری را می‌توان برای بازخرید بونوس‌های ارائه شده توسط بروکر در قالب پول نقد، اعتبار، شرایط بهتر معاملاتی و غیره استفاده کرد.

8- بونوس مشتریان خاص یا همان VIP

بونوس VIP با سایر بونوس‌ها فرق دارد زیرا برای دریافت آن نیاز به باز کردن نوعی خاص از حساب VIP است. به همین دلیل است که بونوس‌های VIP اختصاصی هستند و معمولاً با جوایز جذاب‌تری همراه هستند (شرایط معاملاتی بهتر، بونوس‌هایی با شرایط مطلوب، اولویت در خدمات پشتیبانی یا حتی در واریز و برداشت). اگر معامله‌گران می‌خواهند از این بونوس استفاده کنند، باید بعد از ثبت نام در بروکر، یک حساب VIP باز کنند.

چگونه می‌توان بهترین بونوس‌ها را پیدا کرد؟

یافتن بونوس‌ها آسان است، اما یافتن بونوسی که متناسب با نیازهای معاملاتی شما است می‌تواند کمی مشکل باشد.

قبل از انتخاب بونوس، باید به بروکر ارائه دهنده بونوس و همچنین شرایط و قوانین بونوس توجه کنید. در ادامه بونوس‌های ارائه شده توسط بروکرهایی که به شهروندان ایرانی خدمات می‌دهند معرفی شده‌اند. اما قبل از انتخاب بونوس، باید به سه نکته توجه کنید:

1- از خدمات بروکرهای قابل اعتماد استفاده کنید

ای پلنت

شما فقط باید بروکرهای با تجربه و قابل اعتماد را انتخاب کنید. این به شما آرامش خیال می‌دهد و نیازی نبست نگران هرگونه کلاهبرداری باشید. با انتخاب بروکرهای ممتاز و شناخته شده، معمولاً خدمات و بونوس‌های بهتری دریافت خواهید کرد.

2- شرایط و قوانین را با دقت مطالعه کنید

قبل از واریز پول و دریافت هر گونه بونوس، وقت خود را صرف مطالعه و درک شرایط و ضوابط بروکر مورد نظر کنید. به عنوان مثال، در اکثر بروکرها برای برداشت سود کسب شده از طریق بونوس باید حجم مشخصی معامله کرده باشید. بنابراین، هرگز در انتخاب بونوس عجله نکنید و سعی کنید همه جوانب را در نظر بگیرد.

3- در انتخاب بونوس دقت کنید

بروکرهای فارکس اغلب سیاست بونوس خود را به روز می‌کنند و تغییر می‌دهند. شما باید بونوس را با توجه به نیازهای معاملاتی خود انتخاب کنید. برای مشتریان جدید توصیه می‌شود در ابتدا به سراغ بونوس بدون واریز بروند. اما در طرف مقابل معامله‌گران باتجربه بهتر است بونوس‌های مشتری ثابت، VIP، شارژ مجدد و یا وفاداری را انتخاب کنند. بروکرها همچنین بونوس‌هایی را ارائه می‌دهند که هم مناسب معامله‌گران جدید است و هم معامله‌گران باتجربه.

بونوس‌ها با هم فرق‌هایی دارند و شرایط آنها نیز متفاوت است. به همین دلیل است که باید در مورد بهترین بونوس‌ها که توسط بسیاری از بروکرهای برجسته فارکس ارائه می‌شود، آگاهی داشته باشید.

کدام بروکر بدون واریز ارائه می‌دهد؟

بروکر ویندزور بدون واریز وجه به افرادی که در بروکر ثبت نام کنند مبلغ 30 دلار بونوس بدون واریز می‌دهد. برای دریافت این بونوس از طریق این لینک ثبت نام نمایید.

دریافت بونوس بروکرها برای ایرانیان

در ادامه فهرست بونوس بروکرهایی که به ایرانیان خدمات خود را ارائه می‌دهند را می‌توانید مشاهده کنید.

آپدیت تاریخ: 1402/10/18

بونوس کارمزد صفر

بونوس بروکر لایت فایننس

 • بونوس کارمزد صفر: بازپرداخت کارمزد سیستم‌های پرداختی هنگام واریز به حساب.
 • بونوس معاملات هوشمندانه: معامله کرده و کسب سود کنید، پرداخت یک بونوس 50 درصدی نسبت به کل سرمایه‌گذاری، در قالب پول واقعی.
 • بونوس حساب پس انداز ایمن: کسب درآمد بر روی سپرده به ازای هر سال به میزان 20 درصد.

بونوس بی نهاست

بونوس بروکر آرون گروپس

 • بونوس بی‌نهایت: 10 درصد بونوس قابل ضرر به ازای هر واریز به حساب نانو، استاندارد و VIP
 • بونوس حمایت از حساب های منفی شده: حمایت از حساب معامله‌گرانی که به سطح استاپ اوت رسیده و یا منفی شده است
 • بونوس خوش آمدگویی: با حداقل واریز وجه حساب‌های معاملاتی، 25 درصد مبلغ واریز خود را به صورت اعتبار قابل ضرر از بروکر دریافت نمایند

بونوس معامله در حساب دمو

بونوس بروکر آمارکتس

 • بونوس کش بک: بازپرداخت بخشی از اسپرد مشتریان را به خودشان
 • بونوس معامله در حساب دمو: انتقال سود کسب شده در حساب دمو به حساب واقعی
 • بونوس انتقال حساب به آمارکتس: انتقال حساب معاملاتی از بروکری دیگر در صورت داشتن پوزیشن باز به بروکرآمارکتس
 • بونوس واریزی دوبرابر: با معامله در آمارکتس واریزی خود را دو برابر کنید
 • بونوس تغییر بروکر: دریافت ۲۰ درصد بونوس معاملاتی در واریز با تغییر بروکر به آمارکتس
 • بونوس کمیسیون صفر: همه واریزی‌ها در آمارکتس بدون کمیسیون است و کمیسیون‌ها از طریق سیستم پرداخت بدون محدودیت جبران می‌شوند

بونوس واریز تا 2000 دلار

بونوس بروکر ارانته

بونوس واریز: به میزان حداقل 15 درصد و حداکثر ۳۰ درصد تا سقف 2000 دلار

شرایط و قوانین بونوس بروکر ارانته را می‌توانید از پشتیبانی دریافت کنید یا در وبسایت یوتوبروکرز مشاهده کنید.

 

بونوس خوش آمدگویی

بونوس بروکر آلپاری

بونوس خوش‌آمدگویی: دریافت 30 درصد اضافی برای واریز به حساب معاملاتی.

50 درصد بونوس واریز

بونوس بروکر کپیتال اکستند

 • بونوس واریز: 50 درصدی بونوس واریز.
 • بونوس کش بک: به ازای هر لات معامله تا 3 دلار به حساب شما واریز می‌شود.

بونوس واریز تا سقف 10 هزار دلار

بونوس بروکر ویندزور

 • بونوس وفاداری: در این بونوس بر اساس حجم معاملات، امتیازهایی داده می‌شود، می‌توان با بازخرید و تبدیل این امتیازات، آنها را به بالانس حساب اضافه کرد.
 • بونوس واریز: توان معاملاتی خود را تا سقف 10 هزار دلار افزایش دهید.
 • بونوس بدون واریز: به صورت رایگان می‌توانید 30 دلار اعتبار برای معامله کردن دریافت کنید.

بونوس تولد بروکر IFC Markets

بونوس بروکر IFC Markets

 • بونوس روز تولد: تا 30 روز بعد از تاریخ تولدتان، حساب خود را شارژ کنید و 20 درصد بونوس بگیرید. حداقل باید حسابتان را 100 دلار شارژ کنید. تنها تا 30 روز بعد از تاریخ تولد فرصت هست.
 • بونوس آکادمی معامله: با شرکت در دوره‌های آموزشی بروکر IFC Markets و دریافت گواهینامه شرکت در دوره و موفقیت در آزمون آکادمی می‌توانید 15 درصد بونوس دریافت کنید
 •  

40 درصد بونوس واریز

بونوس بروکر گرندکپیتال

بونوس واریز: 40 درصد بونوس برای هر واریز.

30 درصد بونوس واریز

بونوس بروکر اینگات

 • بونوس اولیه: به صورت اعتباری معادل 100 درصد واریز اولیه
 • بونوس واریز: به صورت اعتباری معادل 30 درصد هر واریز
 • برای شرایط و قوانین بونوس‌های بروکر اینگات به پشتیبانی پیام دهید.

100 درصد بونوس واریز

بونوس بروکر دلتا افیکس

 • بونوس واریز Jingle Dollars: بونوس 100 درصدی برای تمام افرادی که در بروکر دلتا افیکس حساب داشته‌اند یا به تازگی و تا زمان اعتبار این طرح، اقدام به افتتاح حساب می‌کنند و حداقل 50 دلار حساب استاندارد خود را شارژ می‌کنند، به میزان 100 درصد شارژ حساب آن‌ها قابل استفاده است. حداکثر بونوس نیز 700 دلار می‌باشد. این بونوس قابل ضرر است. مدت زمان اعتبار این بونوس تا 14 فروردین 1403 است.
 • بونوس واریز Golden Chestnut: بونوس 30 درصدی برای تمام افرادی که در بروکر دلتا افیکس حساب داشته‌اند یا به تازگی و تا زمان اعتبار طرح، اقدام به افتتاح حساب می‌کنند و حداقل  دلار حساب استاندارد خود را شارژ می‌کنند، قابل دریافت است. کاربران برای 2000 دلار به میزان 600 دلار بونوس دریافت می‌کنند. حداکثر بونوس نیز 2000 دلار می‌باشد. این بونوس قابل برداشت و قابل ضرر است. مدت زمان اعتبار این بونوس تا 14 فروردین 1403 است.
 • بونوس واریز Jolly Traders: بونوس 200 درصدی برای تمام افرادی که در بروکر دلتا افیکس حساب داشته‌اند یا به تازگی و تا زمان اعتبار طرح، اقدام به افتتاح حساب می‌کنند و حساب استاندارد خود را حداقل 200 دلار شارژ می کنند قابل استفاده است. این بونوس قابل برداشت و قابل ضرر است. مدت زمان اعتبار این بونوس تا 14 فروردین 1403 است.
 • بونوس خوش آمدگویی: 50 دلار بونس قابل ضرر برای تمام افرادی که زیرمجموعه معرف هستند و با از طریق لینک مربوطه اقدام به ثبت ایمیل کرده‌اند و حساب استاندارد خود را حداقل 10 دلار شارژ می‌کنند قابل استفاده است. بونوس قابل ضرر است. سقف برداشت 50 دلار است. مدت زمان اعتبار این بونوس تا 14 فروردین 1403 است.
 • بونوس کش بک: به ازای هر لات معامله مبلغ 2 دلار کمیسیون به شما بازپرداخت می‌شود.

100 درصد بونوس واریز

بونوس بروکر پکس فارکس

بونوس واریز: دریافت100 درصد با واریز 1200 یورو به حساب معاملاتی.

بروکرهای زیر در حال حاضر بونوسی ارائه نمی‌دهند. در نظر داشته باشید که بروکرها برای تنوع و جذب مشتری بونوس‌های خود را تغییر می‌دهند بعضی بونوس‌ها نیز به صورت فصلی و مناسبتی ارائه می‌شوند، مثلاً در برای سال نو یا سالگرد تأسیس بروکر.

بروکرهای HYCM، اوربکس، اپوفایننس، STP، فیبوگروپس و نورد افیکس

سوالات متداول

بونوس فارکس چیست؟

بونوس یک پاداش از سمت بروکرها برا ترقیب مشتریان جهت ثبت نام و افتتاح حساب در آن بروکر می‌باشد.

برای دریافت بونوس 30 دلاری از طریق این لینک در بروکر ویندزور ثبت نام نمایید.

در حال حاضر بروکر آمارکتس شرایط بونوس بهتری به مشتریان خود ارائه می‌کند.

در بالا می‌توانید تمام بروکرهایی که بونوس ارائه می‌دهند را مشاهده کنید.

خیر. بونوس قابل برداشت نیست. اما سود حاصل از بونوس را می‌توانید برداشت نمایید.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری بروکر و انواع بروکر به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *