ارانته

بروکرهای رگوله SCB باهاما

رگوله SCB که مخفف کمیسیون اوراق بهادار باهاما است، یک مرجع نظارتی مسئول نظارت بر فعالیت‌های مالی و پولی شرکت‌های کارگزاری فارکس، مؤسسات مالی، سرمایه‌گذاری و ارائه‌دهندگان اوراق بهادار و سلامت کلی بازارهای مالی است.
بروکرهای رگوله SCB
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله SCB

تمام بروکرهای فارکس، ارائه‌دهندگان خدمات مالی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و اوراق بهادار و مواردی از این دست که می‌خواهند در بازارهای مالی و اوراق بهادار باهاما شرکت کنند، باید توسط کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) تنظیم شوند و از این نهاد مجوزهای لازم را بگیرند. رگوله SCB در سال 1995 به منظور تسهیل یک محیط تجاری امن برای همه شرکت‌کنندگان کشور باهاما تاسیس شد. SCB قوانین و مقرراتی را برای ارتقای باهاما به عنوان یک بخش خدمات مالی  تنظیم کرده است. در ادامه می‌توانید معروف ترین بروکر تحت نظارت سازمان SCB را ببینید.

  • FxPro

رگولیشن SCB

رگوله SCB که مخفف کمیسیون اوراق بهادار باهاما است، یک مرجع نظارتی مسئول نظارت بر فعالیت‌های مالی و پولی شرکت‌های کارگزاری فارکس، مؤسسات مالی، سرمایه‌گذاری و ارائه‌دهندگان اوراق بهادار و سلامت کلی بازارهای مالی است. از زمان تأسیس در سال 1995، این سازمان از هر فرصتی برای تحکیم یکپارچگی بازارهای مالی در باهاما استفاده کرده است و اطمینان حاصل می‌کند که هر معامله شفاف و روشن است، همه قانون‌شکنان تحت تعقیب و پیگرد قانونی قرار می‌گیرند و اقدامات منصفانه در اولویت است. برای ایمنی و امنیت شرکت‌کنندگان SCB همچنین در نظارت بر بازار، اجرای قوانین و مقررات برای سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان، ارائه آموزش‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری و اقدامات پیشگیرانه و کاهش ریسک‌های کلی سیستمی، به امید ایجاد یک محیط تجاری قابل اعتماد برای همه، مشارکت می‌کند.

قانون ارائه‌دهندگان خدمات مالی و شرکتی، 2000، کمیسیون اوراق بهادار باهاما را قادر ساخت تا از 1 ژانویه 2008، ارائه‌دهندگان خدمات مالی و شرکتی را تنظیم و مجوز دهد. علاوه بر این، قانون صنعت اوراق بهادار، این نهاد نظارتی را به مشاوره وزیر، اطمینان از معاملات عادلانه در بازارهای اوراق بهادار، مبارزه با سوء‌رفتار مالی، جرایم یا فعالیت‌های پرریسک، اجرای وظایف دیکته‌شده توسط قوانین امنیتی یا مجلس و اطمینان از اینکه قانون گزارش تراکنش‌های مالی، 2018 (FTRA) و همچنین سایر قوانین شامل، مشاهده می‌شود. علاوه بر این، SCB موظف است سوابق خدمات شرکت مالی را بررسی و نگهداری کند و تحقیقاتی را در محل یا خارج از محل در مورد هر فرد یا شرکتی که نیاز به بررسی بیشتر دارد، انجام دهد. سایر قوانین مهمی که سازمان از آنها پیروی می‌کند، شامل قانون هیئت مدیره اوراق بهادار، 1995، قانون صنعت اوراق بهادار، 1999، قانون صنعت اوراق بهادار، 2011، قانون صندوق‌های سرمایه‌گذاری، 2019، و قانون شرکت‌های تجاری بین‌المللی است.

بروکرهای پیشنهادی

اختیارات و مسئولیت‌های SCB

کمیسیون اوراق بهادار باهاما مسئول نظارت بر الزامات مالی و پرداخت بدهی شرکت‌های تحت نظارت خود، افراد و کارگزاران فارکس برای اهداف امنیتی، تنظیم کلیه ارائه‌دهندگان خدمات مالی، اتخاذ کلیه اقدامات لازم برای کاهش هر گونه ریسک یا درگیری در مورد کسانی است که آشکارا قوانین و مقررات را برای منافع شخصی نقض می‌کنند. SCB همچنین با پیشنهاد قوانین و راه‌حل‌های مفید به عنوان مشاور وزیر عمل می‌کند. از دیگر وظایف قابل توجه SCB می‌توان به ارائه دستورالعمل‌ها، تذکرات و خط‌مشی‌های مربوط به اجرای قوانین و همچنین مطالبه مدارک مورد نیاز از دارنده پروانه برای رسیدگی اشاره کرد. SCB درک می‌کند که سرمایه‌گذاران و مشتریان محتاط فقط در امن‌ترین محیط تجاری تجارت می‌کنند. برای این منظور، سازمان از هیچ تلاشی برای محافظت از شرکت‌کنندگان دریغ نمی‌کند؛ رویکردی دقیق برای کمک به ایجاد اعتماد در بازارهای مالی و سرمایه باهاما. مانند هر ناظر مالی خوب و قانونمند دیگری، SCB از نظر انجام وظایف خود راه را برای تبدیل شدن به یکی از بهترین بخش‌های خدمات مالی در صنعت طی می‌کند.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری رگوله بروکر و معرفی انواع رگوله ها به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *