ارانته

بروکرهای رگوله MFSA مالت

اداره رگوله MFSA مالت یک سازمان نظارتی مستقل دولتی است که در سال 2002 تأسیس شد و مسئول نظارت و تثبیت بازارهای مالی در مالت را بر عهده دارد.
بروکرهای رگوله MFSA
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله MFSA

همه بروکرهای فارکس مالت توسط اداره خدمات مالی مالت (MFSA) که یک سازمان نظارتی مستقل بوده و در سال 2002 تأسیس شده است، مجاز به فعالیت هستند. رگوله MFSA بر رفتار مالی همه شرکت‌های کارگزاری فارکس، مؤسسات اعتباری، شرکت‌های بیمه و بازنشستگی، مشاوران مالی، بانک‌ها، بورس اوراق بهادار و همه شرکت‌های مرتبطی که در کل بازار مالی مالتی نقش دارند، نظارت می‌کند. MFSA موظف است قوانین را رعایت کند و از مشتریان ثبت‌شده توسط شرکت‌های بورسی محافظت نماید. MFSA با چندین سازمان بین‌المللی برای انطباق با مقررات از جمله سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD)، اتحادیه اروپا، کشورهای مشترک‌المنافع، سازمان بین‌المللی کمیسیون‌‌های اوراق بهادار (IOSCO) و انجمن بین‌المللی ناظران بیمه (IAIS)، همکاری می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای تحت نظارت سازمان MFSA را مشاهده کنید.

  • EXNESS
  • XM
  • RoboForex
  • FXTM

رگولیشن MFSA

اداره خدمات مالی مالت (MFSA) یک سازمان نظارتی مستقل دولتی است که در سال 2002 تأسیس شد و مسئول نظارت و تثبیت بازارهای مالی در مالت را بر عهده دارد. MFSA رفتارهای تجاری موسسات اعتباری و مالی، شرکت‌های امنیتی و سرمایه‌گذاری، شرکت‌های بروکر فارکس، بورس اوراق بهادار، بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و موسسات بیمه بازنشستگی را تنظیم می‌کند. تمامی مسئولیت‌های بانک مرکزی مالت، بورس اوراق بهادار مالت و مرکز خدمات مالی مالت اکنون توسط MFSA انجام می‌شود. این سازمان همچنین بر عملیات داخلی و فعالیت‌های نظارتی خود بازرسی دارد تا از رعایت قوانین مطمئن باشد. MFSA اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان محافظت می‌شوند و آموزش مناسب دریافت می‌کنند. MFSA خدمات مالی بازار را بازرسی می‌کند، از ایمنی وجوه برای مصرف‌کنندگان محافظت می‌نماید و رفتارهای تجاری اخلاقی را ترویج می‌دهد. علاوه بر این، مجوز شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، بیمه، بازنشستگی و شرکت‌های کارگزاری سهام را اعطا یا لغو می‌کند. این سازمان با OECD، اتحادیه اروپا و کشورهای مشترک‌المنافع در تلاش برای انطباق با قوانین مطابق با معیارهای بین‌المللی نیز همکاری می‌کند.

بروکرهای پیشنهادی

MFSA همچنین به سازمان بانکداری اروپا (EBA)، سازمان بیمه و بازنشستگی شغلی اروپا (EIOPA) و سازمان بازارهای اوراق بهادار و اروپا (ESMA) تعلق دارد. علاوه بر این، این سازمان با سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) و انجمن بین‌المللی ناظران بیمه (IAIS) همکاری می‌کند.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری رگوله بروکر و معرفی انواع رگوله ها به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *