بروکرهای رگوله MFSA مالت
بروکرهای رگوله MFSA مالت
اداره رگوله MFSA مالت یک سازمان نظارتی مستقل دولتی است که در سال 2002 تأسیس شد و مسئول نظارت و تثبیت بازارهای مالی در مالت را بر عهده دارد.

مقالات دیگر

رگوله MAS
بروکرهای رگوله MAS سنگاپور
رگوله MAS در سال 1971 تحت قانون مرجع پولی سنگاپور (MAS) تاسیس شد. این سازمان با اجرای قوانین و مقررات مورد نیاز، ایمنی و امنیت تمامی معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات بازارهای مالی را تضمین می‌کند.
رکوله CIMA
بروکرهای رگوله CIMA کیمن
رگوله جزایر کیمن (CIMA) در سال 1997 به عنوان تنها تنظیم‌کننده کلیه شرکت‌کنندگان در بازارهای مالی، از جمله شرکت‌های کارگزاری فارکس، شرکت‌های بیمه، تعاونی‌ها و انجمن‌های ساختمانی و همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری در حوزه قضایی خود تأسیس شد.
رگوله MISA
بروکرهای رگوله MISA جزیره موهلی کومور
نهاد نظارتی MISA در سال 1998 به دنبال قانون خدمات موهلی در سال 1998 تأسیس شد. رگوله MISA علاوه بر نقش منظم نظارت بر شرکت‌های ثبت‌شده، یک بخش حقوقی تخصصی به نام واحد ضدپولشویی را نیز برای اطمینان از رعایت مقررات و قوانین اختصاص داده است تا در صورت نیاز تحریم‌های مناسب اعمال شود.
بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله MFSA

همه بروکرهای فارکس مالت توسط اداره خدمات مالی مالت (MFSA) که یک سازمان نظارتی مستقل بوده و در سال 2002 تأسیس شده است، مجاز به فعالیت هستند. رگوله MFSA بر رفتار مالی همه شرکت‌های کارگزاری فارکس، مؤسسات اعتباری، شرکت‌های بیمه و بازنشستگی، مشاوران مالی، بانک‌ها، بورس اوراق بهادار و همه شرکت‌های مرتبطی که در کل بازار مالی مالتی نقش دارند، نظارت می‌کند. MFSA موظف است قوانین را رعایت کند و از مشتریان ثبت‌شده توسط شرکت‌های بورسی محافظت نماید. MFSA با چندین سازمان بین‌المللی برای انطباق با مقررات از جمله سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD)، اتحادیه اروپا، کشورهای مشترک‌المنافع، سازمان بین‌المللی کمیسیون‌‌های اوراق بهادار (IOSCO) و انجمن بین‌المللی ناظران بیمه (IAIS)، همکاری می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای تحت نظارت سازمان MFSA را مشاهده کنید.

  • EXNESS
  • XM
  • RoboForex
  • FXTM
بهترین بروکرهای
پیشنهادی
با ما یک قدم جلوتر باشید

رگولیشن MFSA

اداره خدمات مالی مالت (MFSA) یک سازمان نظارتی مستقل دولتی است که در سال 2002 تأسیس شد و مسئول نظارت و تثبیت بازارهای مالی در مالت را بر عهده دارد. MFSA رفتارهای تجاری موسسات اعتباری و مالی، شرکت‌های امنیتی و سرمایه‌گذاری، شرکت‌های بروکر فارکس، بورس اوراق بهادار، بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و موسسات بیمه بازنشستگی را تنظیم می‌کند. تمامی مسئولیت‌های بانک مرکزی مالت، بورس اوراق بهادار مالت و مرکز خدمات مالی مالت اکنون توسط MFSA انجام می‌شود. این سازمان همچنین بر عملیات داخلی و فعالیت‌های نظارتی خود بازرسی دارد تا از رعایت قوانین مطمئن باشد. MFSA اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان محافظت می‌شوند و آموزش مناسب دریافت می‌کنند. MFSA خدمات مالی بازار را بازرسی می‌کند، از ایمنی وجوه برای مصرف‌کنندگان محافظت می‌نماید و رفتارهای تجاری اخلاقی را ترویج می‌دهد. علاوه بر این، مجوز شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، بیمه، بازنشستگی و شرکت‌های کارگزاری سهام را اعطا یا لغو می‌کند. این سازمان با OECD، اتحادیه اروپا و کشورهای مشترک‌المنافع در تلاش برای انطباق با قوانین مطابق با معیارهای بین‌المللی نیز همکاری می‌کند. MFSA همچنین به سازمان بانکداری اروپا (EBA)، سازمان بیمه و بازنشستگی شغلی اروپا (EIOPA) و سازمان بازارهای اوراق بهادار و اروپا (ESMA) تعلق دارد. علاوه بر این، این سازمان با سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) و انجمن بین‌المللی ناظران بیمه (IAIS) همکاری می‌کند.

ترتیبی که برای خواندن مطالب رگوله بروکرها به شما پیشنهاد می‌کنیم:

بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend