ارانته

بروکرهای رگوله FSA سیشل

بروکرهای رگوله شده FSA
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله FSA

مرجع خدمات مالی (FSA) یک نهاد نظارتی غیردولتی در کل سیشل است. این سازمان از زمان تأسیس در سال 2013 بیش از هر چیز دیگری برای صداقت، هوشیاری و رفتار حرفه‌ای در رگوله کردن تمام اعضای غیربانکی ثبت‌شده خود مانند شرکت های بروکر فارکس، شرکت‌های بیمه، ارائه‌دهندگان طرح‌های  سرمایه‌گذاری و هر مؤسسه خدمات مالی دیگری که مایل به تجارت در حوزه‌ی تحت نظارت آن بوده، ارزش قائل شده است. رگوله FSA در سال 1994 با عنوان قانون مرجع تجارت بین‌المللی سیشل (SIBA) شناخته می‌شد. با این حال، زمان آن رسیده بود که با پیشرفت به بهترین سطوح داخلی و برون‌مرزی دستیابی پیدا کند. FSA همچنین با نهادهای مشهوری مانند سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) همکاری می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای رگوله FSA را مشاهده کنید.

  • HFM
  • EXNESS
  • Tickmill
  • JustMarkets
  • M4Markets

رگولیشن فارکس FSA سیشل

مرجع خدمات مالی یا FSA سیشل یک نهاد نظارتی مستقل برای کلیه خدمات مالی ارائه‌شده در سیشل است. FSA در سال 2013 تحت قانون مرجع خدمات مالی تأسیس شد تا به بررسی، رگوله کردن و مدیریت قوانین و رگولیشن‌های مرتبط با تمام ارائه‌دهندگان خدمات غیربانکی مانند شرکت‌های کارگزاری فارکس، صندوق‌های بازنشستگی، مؤسسات مالی، خدمات اعتباری، بازار سرمایه و طرح‌های سرمایه‌گذاری جمعی، شرکت‌های بیمه، قمار و مدیریت پول بپردازد. این اقدامات نظارتی به این دلیل انجام می‌شدند تا از اصول رفتار تجاری، داشتن سرمایه مورد نیاز، شیوه‌های منصفانه معاملاتی و غیره اطمینان حاصل شود. علاوه بر این، FSA اطمینان حاصل می‌کند که کلیه فعالیت‌های مربوط به ثبت نام و تأسیس شرکت‌های تجاری بین‌المللی و همچنین ارتباط بین طرفین مطابق با معیارهای بین‌المللی باشند. در سال 1994، قانون مرجع تجارت بین‌المللی سیشل (SIBA) با هدف بهبود سیشل به عنوان یک مرکز مالی بین‌المللی مناسب اجرا شد. با این حال، اوضاع در حال تغییر بود و این ناظر می‌بایست برای دستیابی به بالاترین پتانسیل، تغییراتی در خود ایجاد می‌کرد، تلاشی که از اول مارس سال 2014 منجر به شکل‌گیری FSA به منظور ارائه شفافیت و مسئولیت‌پذیری بیشتر به عنوان یک ناظر شد. ایده همگام شدن با دوران جدید به اینجا ختم نشد و FSA به تلاش در بهبود نقش خود در صحنه بازار به منظور افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران، معامله‌گران و همچنین بروکرها در سیشل، ادامه داد. به این ترتیب، به دلیل حضور چشمگیر این نهاد نظارتی، شهرت آن فراتر از مرزها رفته و همانطور که امروز قابل مشاهده است، به همچین شناختی در سطح جهانی رسید. همچنین امید است که این سازمان بتواند با در نظر گرفتن راهبردها و معیارهای ملی و بین‌المللی، زمینه رشد و بهبود بخش مالی سیشل را فراهم کند. در تلاش برای از بین بردن جرائم مالی فرامرزی، کلاه‌برداری و هر نوع قانون‌شکنی، FSA از طریق همکاری با سازمان‌های شناخته‌شده در سطح بین‌المللی مانند انجمن بین‌المللی ناظران بیمه (IAIS) و سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) پا فراتر از مرزهای خود گذاشت. FSA همچنین به زودی به عضویت IAIS و تفاهم‌نامه چندجانبه IOSCO (MMOUs) در خواهد آمد. این مرجع نظارتی (FSA) همچنین به انجمن جهانی OECD در رابطه با شفافیت و تبادل اطلاعات برای اهداف مالیاتی و چارچوب فراگیر OECD/G20 در زمینه فرسایش پایه و انتقال سود (BEPS) پایبند است. در نهایت، FSA یکی از اعضای قدیمی کمیته بیمه، اوراق بهادار و مراجع مالی غیربانکی (CISNA) و همچنین گروه ضدپولشویی آفریقای جنوبی و شرقی (ESAAMLG) است.

بروکرهای پیشنهادی

مسئولیت‌‌های FSA سیشل

بدیهی است که FSA بدون ذره‌ای سهل‌انگاری وظایف خود را در زمینه نظارت بر کلیه دارندگان مجوز و اعضاء مطابق با قوانین و رگولیشن‌ها انجام می‌دهد. مسئولیت‌های این سازمان به عنوان یک مرجع مالی همچنین شامل اجرای قوانین ثبت و توسعه بسترهای مرتبط برای اجرای بهتر و بهبودیافته قوانین می‌شود. برای این منظور، FSA خود را مسئول می‌داند تا درباره اقداماتی مانند ایستادگی در برابر افرادی که خود را فراتر از قوانین می‌دانند و تمایل به قانون‌شکنی دارند که ممکن است به هر نحوی در سیستم تجارت خدمات مالی تأثیر بگذارد، اطلاع‌رسانی کند.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری رگوله بروکر و معرفی انواع رگوله ها به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

vt markets

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/brokers/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427