بروکرهای رگوله FSA سیشل
بروکرهای رگوله FSA سیشل
مرجع خدمات مالی (FSA) یک نهاد نظارتی غیردولتی در کل سیشل است.

مقالات دیگر

رگوله MAS
بروکرهای رگوله MAS سنگاپور
رگوله MAS در سال 1971 تحت قانون مرجع پولی سنگاپور (MAS) تاسیس شد. این سازمان با اجرای قوانین و مقررات مورد نیاز، ایمنی و امنیت تمامی معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات بازارهای مالی را تضمین می‌کند.
رکوله CIMA
بروکرهای رگوله CIMA کیمن
رگوله جزایر کیمن (CIMA) در سال 1997 به عنوان تنها تنظیم‌کننده کلیه شرکت‌کنندگان در بازارهای مالی، از جمله شرکت‌های کارگزاری فارکس، شرکت‌های بیمه، تعاونی‌ها و انجمن‌های ساختمانی و همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری در حوزه قضایی خود تأسیس شد.
رگوله MISA
بروکرهای رگوله MISA جزیره موهلی کومور
نهاد نظارتی MISA در سال 1998 به دنبال قانون خدمات موهلی در سال 1998 تأسیس شد. رگوله MISA علاوه بر نقش منظم نظارت بر شرکت‌های ثبت‌شده، یک بخش حقوقی تخصصی به نام واحد ضدپولشویی را نیز برای اطمینان از رعایت مقررات و قوانین اختصاص داده است تا در صورت نیاز تحریم‌های مناسب اعمال شود.
بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله FSA

مرجع خدمات مالی (FSA) یک نهاد نظارتی غیردولتی در کل سیشل است. این سازمان از زمان تأسیس در سال 2013 بیش از هر چیز دیگری برای صداقت، هوشیاری و رفتار حرفه‌ای در رگوله کردن تمام اعضای غیربانکی ثبت‌شده خود مانند شرکت های بروکر فارکس، شرکت‌های بیمه، ارائه‌دهندگان طرح‌های  سرمایه‌گذاری و هر مؤسسه خدمات مالی دیگری که مایل به تجارت در حوزه‌ی تحت نظارت آن بوده، ارزش قائل شده است. رگوله FSA در سال 1994 با عنوان قانون مرجع تجارت بین‌المللی سیشل (SIBA) شناخته می‌شد. با این حال، زمان آن رسیده بود که با پیشرفت به بهترین سطوح داخلی و برون‌مرزی دستیابی پیدا کند. FSA همچنین با نهادهای مشهوری مانند سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) همکاری می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای رگوله FSA را مشاهده کنید.

  • HFM
  • EXNESS
  • Tickmill
  • JustMarkets
  • M4Markets
بهترین بروکرهای
پیشنهادی
با ما یک قدم جلوتر باشید

رگولیشن فارکس FSA سیشل

مرجع خدمات مالی یا FSA سیشل یک نهاد نظارتی مستقل برای کلیه خدمات مالی ارائه‌شده در سیشل است. FSA در سال 2013 تحت قانون مرجع خدمات مالی تأسیس شد تا به بررسی، رگوله کردن و مدیریت قوانین و رگولیشن‌های مرتبط با تمام ارائه‌دهندگان خدمات غیربانکی مانند شرکت‌های کارگزاری فارکس، صندوق‌های بازنشستگی، مؤسسات مالی، خدمات اعتباری، بازار سرمایه و طرح‌های سرمایه‌گذاری جمعی، شرکت‌های بیمه، قمار و مدیریت پول بپردازد. این اقدامات نظارتی به این دلیل انجام می‌شدند تا از اصول رفتار تجاری، داشتن سرمایه مورد نیاز، شیوه‌های منصفانه معاملاتی و غیره اطمینان حاصل شود. علاوه بر این، FSA اطمینان حاصل می‌کند که کلیه فعالیت‌های مربوط به ثبت نام و تأسیس شرکت‌های تجاری بین‌المللی و همچنین ارتباط بین طرفین مطابق با معیارهای بین‌المللی باشند. در سال 1994، قانون مرجع تجارت بین‌المللی سیشل (SIBA) با هدف بهبود سیشل به عنوان یک مرکز مالی بین‌المللی مناسب اجرا شد. با این حال، اوضاع در حال تغییر بود و این ناظر می‌بایست برای دستیابی به بالاترین پتانسیل، تغییراتی در خود ایجاد می‌کرد، تلاشی که از اول مارس سال 2014 منجر به شکل‌گیری FSA به منظور ارائه شفافیت و مسئولیت‌پذیری بیشتر به عنوان یک ناظر شد. ایده همگام شدن با دوران جدید به اینجا ختم نشد و FSA به تلاش در بهبود نقش خود در صحنه بازار به منظور افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران، معامله‌گران و همچنین بروکرها در سیشل، ادامه داد. به این ترتیب، به دلیل حضور چشمگیر این نهاد نظارتی، شهرت آن فراتر از مرزها رفته و همانطور که امروز قابل مشاهده است، به همچین شناختی در سطح جهانی رسید. همچنین امید است که این سازمان بتواند با در نظر گرفتن راهبردها و معیارهای ملی و بین‌المللی، زمینه رشد و بهبود بخش مالی سیشل را فراهم کند. در تلاش برای از بین بردن جرائم مالی فرامرزی، کلاه‌برداری و هر نوع قانون‌شکنی، FSA از طریق همکاری با سازمان‌های شناخته‌شده در سطح بین‌المللی مانند انجمن بین‌المللی ناظران بیمه (IAIS) و سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) پا فراتر از مرزهای خود گذاشت. FSA همچنین به زودی به عضویت IAIS و تفاهم‌نامه چندجانبه IOSCO (MMOUs) در خواهد آمد. این مرجع نظارتی (FSA) همچنین به انجمن جهانی OECD در رابطه با شفافیت و تبادل اطلاعات برای اهداف مالیاتی و چارچوب فراگیر OECD/G20 در زمینه فرسایش پایه و انتقال سود (BEPS) پایبند است. در نهایت، FSA یکی از اعضای قدیمی کمیته بیمه، اوراق بهادار و مراجع مالی غیربانکی (CISNA) و همچنین گروه ضدپولشویی آفریقای جنوبی و شرقی (ESAAMLG) است.

مسئولیت‌‌های FSA سیشل

بدیهی است که FSA بدون ذره‌ای سهل‌انگاری وظایف خود را در زمینه نظارت بر کلیه دارندگان مجوز و اعضاء مطابق با قوانین و رگولیشن‌ها انجام می‌دهد. مسئولیت‌های این سازمان به عنوان یک مرجع مالی همچنین شامل اجرای قوانین ثبت و توسعه بسترهای مرتبط برای اجرای بهتر و بهبودیافته قوانین می‌شود. برای این منظور، FSA خود را مسئول می‌داند تا درباره اقداماتی مانند ایستادگی در برابر افرادی که خود را فراتر از قوانین می‌دانند و تمایل به قانون‌شکنی دارند که ممکن است به هر نحوی در سیستم تجارت خدمات مالی تأثیر بگذارد، اطلاع‌رسانی کند.

بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend