ارانته

بروکرهای رگوله شده IFSC بلیز

بروکرهای تحت نظارت سازمان IFSC که یک کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی و همینطور نهادی نظارتی در جزیره بلیز است که در سال 1999 تأسیس شده و مسئول نظارت بر کلیه بروکرهای فارکس، مشاغل و سازمان‌هاییرا دارد که در بازارهای مالی و خدمات سرمایه‌گذاری فعال هستند.
سازمان نظارتی بلیز
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله IFSC بلیز

بروکرهای رگوله IFSC که یک کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی و همینطور نهادی نظارتی در جزیره بلیز است که در سال 1999 تأسیس شده و مسئول نظارت بر کلیه بروکرهای فارکس، مشاغل و سازمان‌هاییرا دارد که در بازارهای مالی و خدمات سرمایه‌گذاری فعال هستند. سازمان IFSC بر اساس قانون کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی به وزارت اوراق بهادار بلیز پاسخگو است.

IFSC همچنین در جهت بهبود بازارها و خدمات مالی بلیز در سطح بین‌المللی به وسیله نظارت بر شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سرمایه‌گذاری دارای مجوز، مشاوران مالی، صندوق‌های مدیریت سرمایه و ارائه‌دهندگان طرح‌های سرمایه‌گذاری، تلاش می‌کند تا یک محیط فعالیت کاربرپسند را برای سرمایه‌گذاران بلیز و خارج از آن فراهم کند.

این سازمان همچنین اعطای مجوز به شرکت‌های سرمایه‌گذاری و سایر نهادهای پولی و اجرای اقدامات پیش‌گیرانه و انضباطی را برای شرکت‌های فعال تحت نظارت IFSC در صورت بروز تخلفات مالی بر عهده دارد.

لیست بروکرهای رگوله IFSC

  • بروکر xm
  • بروکر RoboForex
  • بروکر FBS
  • بروکر FXTM
  • بروکر Alpari

بروکر ایرانی با رگوله IFSC

لیست بروکرهای ایرانی با رگوله IFSC

مقررات فارکس برای بروکرهای تحت نظارت سازمان IFSC

سازمان IFSC که مخفف کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی است در سال 1999 تأسیس شد و سریعا فعالیت‌های نظارتی خود را در سال 2000 آغاز کرد. IFSC، تحت قانون کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی (IFSCA)، برای اطمینان از اینکه بلیز به عنوان یک مرکز مالی قوانین و مقررات بین‌المللی در زمینه نظارت بر بروکرهای فارکس، شرکت‌های مدیریت سرمایه، مشاوران مالی و غیره را رعایت می‌کند، ایجاد شده است.

IFSC به دنبال این است که راه را برای موفقیت بلیز در زمینه خدمات مالی هموار کند. همچنین این سازمان اقدامات لازم را برای بهبود کیفیت بلیز از نظر خدمات مالی بین‌المللی، حفظ یکپارچگی بلیز به عنوان یک مرکز مالی فراساحلی، حمایت از فعالان بازار، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران با نظارت بر تمامی جوانب بازارها، وضع قوانین و مقررات لازم را در کنار نهادهای دولتی مربوطه اجرا می‌کند و همه فعالان بازار را در جریان اطلاعات مفید قرار می‌دهد.

بروکرهای پیشنهادی

IFSC امیدوار است که هر عضو دارای مجوز بتواند در یک محیط کاری امن و در حال رشد فعالیت کند و از این طریق بر شهرت این مرجع نظارتی بیافزاید. برای این منظور، تلاش می‌شود که هر اقدام نظارتی انجام شده توسط سازمان در جهت گسترش و بهبود کیفیت فعالیت در بازار باشد. اهداف اصلی IFSC عبارتند از یکپارچگی، مسئولیت‌پذیری، خدمات‌محور و قابل‌اطمینان بودن.

اهداف IFSC از نظارت بر بروکرها

منطقی است که IFSC به دنبال ایجاد یک محیط کاری ایمن برای معامله‌گران، مشارکت‌کنندگان و سرویس‌دهندگان بازار باشد. به این ترتیب، بلیز می‌تواند به عنوان یک مرکز مالی که در آن بروکرهای تحت نظارت سازمان IFSC در فارکس، مشاوران سرمایه‌گذاری و موارد مشابه به راحتی و با خیالی آسوده خدمات خود را به مشارکت‌کنندگان ارائه می‌دهند، پیشرفت کند. علاوه بر این، سازمان IFSC این حس مسئولیت را دارا می‌باشد که مشارکت‌کنندگان را در جریان خطرات ناشی از انجام فعالیت‌های مالی قرار دهد.

یکی از راه‌هایی که IFSC می‌تواند وظایف خود را از آن طریق انجام دهد، همکاری با سازمان‌های ملی مانند واحد اطلاعات مالی، سازمان مالیات بلیز، بانک مرکزی و وزارت دادستان کل است. در همین راستا، IFSC با سازمان‎های بین‌المللی شناخته شده مانند گروه ویژه اقدام مالی کارائیب و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی برای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بر اساس قانون پیشگیری از پول‌شویی و تروریسم سال 2011 همکاری می‌کند.

چگونه می‌توان شماره مجوز بروکرهای تحت نظارت سازمان IFSC در فارکس را اعتبارسنجی کرد؟

برای بررسی اینکه آیا بروکر فارکس شما توسط سازمان IFSC نظارت می‌شود، به وبسایت سازمان IFSC بروید و نام بروکر یا شماره مجوز آن را برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود وارد کنید.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری رگوله بروکر و معرفی انواع رگوله ها به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *