بروکرهای رگوله کمیسیون مالی
بروکرهای رگوله کمیسیون مالی
سازمان کمیسیون مالی در سال 2013 تأسیس شده است، یک نهاد نظارتی مستقل و همچنین یک مرجع حل اختلاف خارجی (EDR) است.

مقالات دیگر

رگوله MAS
بروکرهای رگوله MAS سنگاپور
رگوله MAS در سال 1971 تحت قانون مرجع پولی سنگاپور (MAS) تاسیس شد. این سازمان با اجرای قوانین و مقررات مورد نیاز، ایمنی و امنیت تمامی معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات بازارهای مالی را تضمین می‌کند.
رکوله CIMA
بروکرهای رگوله CIMA کیمن
رگوله جزایر کیمن (CIMA) در سال 1997 به عنوان تنها تنظیم‌کننده کلیه شرکت‌کنندگان در بازارهای مالی، از جمله شرکت‌های کارگزاری فارکس، شرکت‌های بیمه، تعاونی‌ها و انجمن‌های ساختمانی و همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری در حوزه قضایی خود تأسیس شد.
رگوله MISA
بروکرهای رگوله MISA جزیره موهلی کومور
نهاد نظارتی MISA در سال 1998 به دنبال قانون خدمات موهلی در سال 1998 تأسیس شد. رگوله MISA علاوه بر نقش منظم نظارت بر شرکت‌های ثبت‌شده، یک بخش حقوقی تخصصی به نام واحد ضدپولشویی را نیز برای اطمینان از رعایت مقررات و قوانین اختصاص داده است تا در صورت نیاز تحریم‌های مناسب اعمال شود.
بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله کمیسیون مالی

کمیسیون مالی در سال 2013 به عنوان یک مرجع نظارتی برای بررسی اختلافات بین معامله‌گران فارکس، بروکرهای فارکس، صرافی‌ها و شرکت‌های مالی‌ای تأسیس شد که به نظر نمی‌رسید بتوانند در مورد فعالیت‌های مرتبط با فارکس و CFDها در بازار به توافق برسند. این نهاد به محض بروز مشکلات به منظور شفاف‌سازی، آگاهی عمومی و فراهم آوردن آرامش خاطر وارد عمل می‌شود. رگوله کمیسیون مالی همچنین به اعضای ثبت‌شده‌ی خود خدمات ارزش افزوده ارائه می‌دهد تا بتوانند عملکرد بهتری داشته و در تجارت پیشرفت کنند. علاوه بر این، تمرکز ویژه این سازمان به فارکس، آن را به یک مرجع نظارتی بسیار منحصر به فرد و مناسب تبدیل می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای رگوله کمیسیون مالی را مشاهده کنید.

  • RoboForex
  • Capitalxtend
  • Alpari
  • FXTM
بهترین بروکرهای
پیشنهادی
با ما یک قدم جلوتر باشید

رگولیشن کمیسیون مالی

کمیسیون مالی (FINACOM PLC LTD. و سازمان‌های تابعه آن) که در سال 2013 تأسیس شده است، یک نهاد نظارتی مستقل و همچنین یک مرجع حل اختلاف خارجی (EDR) است. این سازمان متشکل از تیمی از افراد متبحر و دارای دهه‌ها تجربه است که برای حل و فصل اختلافات به بهترین شکل ممکن انتخاب شده‌اند. هدف اصلی از ایجاد این سازمان دقیق، نظارت بر فعالیت‌های شرکت‌های کارگزاری فارکس، ارائه‌دهندگان خدمات سرمایه‌گذاری و موارد مشابه در بازارهای عظیم مالی است. تلاشی که بسیاری از معامله‌گران، بروکرها و سرمایه‌گذاران را از سراسر جهان گردهم آورده است؛ بنابراین، بدیهی است که سازمانی به این بزرگی به امید ایجاد یک فضای تجاری بهتر از هیچ تلاشی برای شفاف‌سازی، ایجاد آگاهی بیشتر از طریق آموزش و برچیدن روندهای غیر‌ضروری و خسته‌کننده دریغ نکند. یکی از روش‌هایی که کمیسیون مالی به واسطه‌ی آن سعی در حمایت از اعضای ثبت‌شده‌ی خود می‌کند، حل و فصل اختلافات آن‌ها به روشی کاملاً دقیق، بی‌طرفانه و قانونی است تا هیچ یک از طرفین ناراضی نباشد. شایان ذکر است که این اختلافات بین طرفین می‌تواند با در نظر گرفتن مسئله مربوطه در مورد فارکس، موضوعی کاملاً گسترده که می‌تواند به موارد دیگری سرایت پیدا کند و یا قراردادهای برای تفاوت (CFDها) باشد. آنچه کمیسیون مالی را در میان سایرین نمایان‌تر می‌کند، این واقعیت است که این سازمان به اعضای ثبت‌شده‌ی خود خدمات ارزش افزوده با فهرستی از مزایا ارائه می‌دهد که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است: گواهینامه اجرای معاملات توسط VerifyMyTrade، راه‌حل‌های نقدینگی و کارگزاری از Advanced Markets، مدیریت ریسک معاملات در زمان واقعی از طریق Broker Pilot، دسترسی به فهرست تشخیص تقلب توسط DisputeWatch، تحقیقات عملی بازار به صورت رایگان از Delkos Research و تحلیل قبل و بعد از تجارت توسط Tradefora.

مسئولیت‌های کمیسیون مالی

همانند سایر مراجع نظارتی، مأموریت کمیسیون مالی حمایت از بروکرها و معامله‌‌گران فارکس است. با این حال، از آنجایی که معامله‌گران و سرمایه‌‌گذاران انفرادی به دلیل داشتن منابع مالی کمتر آسیب‌پذیرتر هستند، این سازمان توسط صندوق جبران خسارت از هر فرد تا سقف 20000 یورو حمایت می‌کند؛ این امر شامل افرادی می‌شود که بتوانند ادعای خود را به اثبات برسانند. علاوه بر این، از این امر اطمینان حاصل می‌شود که هر فرد مدعی پاسخ‌های مورد نظر خود را دریافت کند، تحقیقات و تصمیم‌گیری‌ها را به سرانجام برساند، تمام آموزش‌های لازم را ببیند و در نهایت قادر به انتخاب یک بروکر معتبر باشد. به علاوه معامله‌گران می‌توانند به سادگی با پر کردن یک فرم آنلاین برای طرح شکایت، بررسی بروکر خود در فهرست مربوطه و بازبینی لیست هشدار در مورد آنچه باید به کلی از آن اجتناب شود، به سایت رسمی این سازمان مراجعه کنند.

ترتیبی که برای خواندن مطالب رگوله بروکرها به شما پیشنهاد می‌کنیم:

بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend