ارانته

بروکرهای رگوله VFSC وانواتو

رگوله VFSC کمیسیون خدمات مالی وانواتو (VFSC)، در سال 1993 توسط مجلس برای نظارت بر فعالیت‌های مالی و پولی کارگزاران فارکس، موسسات مالی، ارائه‌دهندگان خدمات سرمایه‌گذاری و موارد مشابه تشکیل شد.
بروکرهای رگوله VFSC
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله VFSC

کمیسیون خدمات مالی وانواتو (VFSC)، در سال 1993 توسط مجلس برای نظارت بر فعالیت‌های مالی و پولی کارگزاران فارکس، موسسات مالی، ارائه‌دهندگان خدمات سرمایه‌گذاری و موارد مشابه تشکیل شد. رگوله VFSC همچنین با کمیسیون و مرکز مالی برای شفافیت بیشتر همکاری می‌کند. با توجه به دنیای پرشتاب امروزی، جای تعجب نیست که این سازمان معتبر نه تنها در حوزه قضایی خود، بلکه در خارج از مرزهای وانواتو با ایجاد اهداف گسترده برای همکاری بین‌المللی به دنبال تعالی است. هدف اصلی ایجاد VFSC ایجاد یک محیط تجاری ایمن، خوشایند و حمایت‌کننده برای کسانی بود که می‌خواهند به عنوان اعضای آن تجارت کنند؛ هدفی که کمیسیون خدمات مالی وانواتو بیش از هر چیز دیگری آن را در اولویت قرار می‌دهد. در ادامه می‌توانید مهمترین بروکر رگوله شده VFSC را مشاهده کنید.

  • FxPrimus

رگولیشن VFSC

VFSC مخفف کمیسیون خدمات مالی وانواتو است و توسط پارلمان وانواتو در سال 1993 بر اساس قانون شماره 35 تأسیس شد. شایان ذکر است شرکت‌ها، ارائه‌دهندگان خدمات و کسب‌وکارهای مالی از سال 1971 تحت مدیریت بریتانیا و بعداً در سال 1980 تحت وزارت دارایی و مدیریت اقتصادی وانواتو قرار گرفتند. VFSC مراقب است که سیستم‌های مدیریت منابع انسانی، شیوه‌های مالی، گزارش‌ها، قانون‌گذاری و مواردی از این دست همه روشن و شفاف باشد تا بتواند در آینده پیشرفت کند و به کار خوب و معنادار خود ادامه دهد. در واقع، VFSC برای ثبت، نظارت و محافظت از صنعت خدمات مالی بدون سپرده در تمام وانواتو و همچنین در خارج از کشور است. برای این منظور، VFSC با تصویب قوانینی از جمله قانون مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم شماره 13 سال 2014، قانون نام‌های تجاری (CAP 211) و اصلاحیه‌ها، شرکت‌ها (ورشکستگی و دریافتی)، قوانین را در زمینه‌های مختلف اجرایی می‌کند. بد نیست بدانید که اهداف این سازمان شامل رونق بخش خدمات مالی در وانواتو، به رسمیت شناختن مرکز مالی وانواتو با ایجاد شهرت قوی در سطح بین‌المللی، ایجاد چارچوب قانونی تشویق‌کننده برای جذب اعضای بیشتر و همکاری با کمیسیون و مرکز مالی است. به عبارتی دیگر، VFSC خدمات عالی به مشتریان ارائه می‌دهد، کارکنان مسئول را به کار می‌گیرد و سطح انطباق صنعت را بهبود می‌بخشد.

بروکرهای پیشنهادی

مسئولیت‌های VFSC

وقتی صحبت از اخلاق تجاری و برآورده کردن الزامات یک مرجع نظارتی در وسعت بالا می‌شود، VFSC حرفه‌ای بودن را بالاتر از همه‌چیز قرار می‌دهد؛ اصولی که شامل بی‌طرفی و پاسخگویی در مورد اعضای ثبت‌شده آن می‌باشد. علاوه بر این، VFSC به شدت مسئول ارائه خدمات نظارتی عالی برای مشاغل مالی، از جمله شرکت‌های کارگزاری فارکس، در داخل و خارج از وانواتو است تا از عموم مردم در برابر سوء‌رفتار یا خارج شدن از محدوده قوانین محافظت کند تا یکپارچگی وانواتو به عنوان یک مرکز مهم حفظ شود. سایر مسئولیت‌های VFSC شامل مدیریت جمع‌آوری هزینه‌ها، فعالیت در یک ظرفیت بین‌المللی و کمک به دولت با توجه به گزارش‌ها و سایر فعالیت‌های مفید است.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری رگوله بروکر و معرفی انواع رگوله ها به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *