با ثبت نام در سایت یوتوبروکرز از سیگنال رایگان ما استفاده کنید 

بروکرهای رگوله MAS سنگاپور

رگوله MAS در سال 1971 تحت قانون مرجع پولی سنگاپور (MAS) تاسیس شد. این سازمان با اجرای قوانین و مقررات مورد نیاز، ایمنی و امنیت تمامی معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات بازارهای مالی را تضمین می‌کند.
بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله MAS سنگاپور

رگوله سنگاپور که با نام MAS نیز شناخته می‌شود، تنها نهاد نظارتی مسئول نظارت بر بانک مرکزی، کارگزاران فارکس، مؤسسات مالی، بیمه‌گذاران، بازارهای سرمایه و غیره در سنگاپور است. رگوله MAS در سال 1971 تحت قانون مرجع پولی سنگاپور (MAS) تاسیس شد. این سازمان با اجرای قوانین و مقررات مورد نیاز، ایمنی و امنیت تمامی معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات بازارهای مالی را تضمین می‌کند. رگوله MAS همچنین با سازمان‌های معتبری مانند انجمن بین‌المللی ناظران بیمه (IAIS) و سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) همکاری می‌کند تا با تمام معیارهای بین‌المللی همگام شود. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهایی که تحت نظارت MAS هستند را مشاهده کنید.

  • IG
  • Oanda
  • Swissquote
  • Interactive Brokers LLC

رگولیشن فارکس MAS در سنگاپور

MAS یا مقام پولی سنگاپور یک سازمان نظارتی یکپارچه است که مسئول تنظیم بانک مرکزی (یعنی نرخ ارز، ذخایر خارجی رسمی و نقدینگی) و همچنین شرکت‌کنندگان در بازارهای مالی (به عنوان مثال، شرکت‌های بروکر فارکس، موسسات مالی، سرمایه)، بازارهای واسطه، شرکت‌های بیمه، ارائه‌دهندگان خدمات سرمایه‌گذاری، و بورس اوراق بهادار) در این کشور است. لازم به ذکر است که قانون مرجع پولی سنگاپور (MAS) در سال 1970 منجر به تأسیس MAS به عنوان یک تنظیم‌کننده برای بخش خدمات مالی از ژانویه 1971 شد. علاوه بر این، قانون صنعت امنیت 1973 همچنین به MAS اجازه نظارت را داده است. صنعت بیمه MAS برای محافظت از بازارهای مالی در صلاحیت خود در برابر سوءرفتار و سوء‌استفاده مالی به امید حفظ یک مرکز مالی ایمن و شکوفا برای همه شرکت‌کنندگان آن است. برای این منظور، تلاش برای دستیابی به یک اقتصاد خوب توسعه‌یافته و همیشه در حال رشد برای تمام سنگاپور در صدر فهرست اولویت‌های MAS قرار دارد. MAS به صداقت، تعهد، استانداردهای بالا و همچنین کیفیت کار تیمی خود افتخار می‌‌کند. MAS همچنین در مورد زیر پا گذاشتن قوانین و مقررات برای حفظ اعتبار این مرکز مالی ابتکارات لازم را انجام می‌دهد.

برای عملکرد مؤثرتر به عنوان یک تنظیم‌کننده، MAS دائماً اطمینان حاصل می‌کند که روندهای موجود و همچنین جدید تحت یک سری بررسی‌های هدفمند قرار گیرند. علاوه بر این، MAS باید سرمایه‌گذاران را در مورد ریسک‌های مالی آموزش دهد تا بتوانند از اتفاقات غیرضروری جلوگیری کنند. MAS همچنین می‌داند که چقدر مهم است که با پیشرفت‌های تکنولوژیکی وفق پیدا کند و مهارت‌های مناسب برای بقا و شکوفایی در صنعت مالی داشته باشد. هیئت مدیره MAS به پیشنهاد رئیس جمهور، خط‌مشی و اداره کل فعالیت‌های سازمان را بر عهده دارد و همچنین اطلاعات نظارتی و پولی مربوطه را با دولت مبادله می‌کند. بد نیست بدانید هیئت مدیره MAS به پارلمان سنگاپور پاسخگو است.

MAS متشکل از پانل‌ها و کمیته‌های مشاوره منحصر به فرد برای دریافت مشاوره با کیفیت، یعنی پنل مشاوره امنیت سایبری(CSAP)، پنل مشاوره بین‌المللی (IAP)، پنل مشاوره فناوری بین‌المللی (ITAP) و کمیته مشاوره اسکناس و سکه سنگاپور ( SNCAC)، است. MAS با گروه‌های منطقه‌ای از جمله نشست‌های وزرای دارایی ASEAN و ASEAN+3 و روسای بانک مرکزی (AFMGM و AFMGM+3) و همچنین سازمان‌های شناخته‌شده مانند صندوق بین‌المللی پول (IMF)، گروه بانک جهانی (WBG)، کمیته بازل نظارت بانکی (BCBS)، انجمن بین‌المللی ناظران بیمه (IAIS) و سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO)، همکاری می‌کند.

بهترین بروکرهای
پیشنهادی
با ما یک قدم جلوتر باشید

وظایف MAS

MAS، به عنوان یک تنظیم‌کننده وظیفه‌شناس، به دنبال تضمین یک محیط تجاری امن و مطمئن برای همه کسانی است که می‌خواهند در بازارهای مالی سنگاپور تجارت کنند. علاوه بر این، MAS اقداماتی را در رابطه با سیاست‌های پولی (مانند نرخ ارز و نقدینگی)، ارز و سیستم‌های پرداخت از طرف دولت سنگاپور انجام می‌دهد. MAS همچنین عملیات ارائه‌دهندگان خدمات مالی را از نزدیک نظارت می‌کند تا مطمئن شود که فعالیت‌های آن‌ها بالاتر از حد مجاز است، ذخایر خارجی رسمی سنگاپور را مدیریت می‌‌کند و تلاش دارد تا سنگاپور را به عنوان یک مرکز بین‌المللی خوب برای انجام تجارت معرفی کند. MAS برای انجام وظایف خود، به عنوان یک بانکدار و به عنوان یک عامل مالی دولتی، با سازمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی برای خدمات نظارتی بهتر و برتر همکاری می‌کند. حوزه‌های دیگر مسئولیت‌های MAS عبارتند از: مبارزه با پولشویی و تروریسم، اجرای اقدامات انضباطی، جعبه ایمنی نظارتی FinTech (برای محصولات و خدمات مالی نوآورانه) و امنیت سایبری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *