بروکرهای رگوله AFM هلند
بروکرهای رگوله AFM هلند
رگوله AFM، که یک نهاد نظارتی رفتار مالی متکی به خود است که در سال 2002 تأسیس شد.

مقالات دیگر

رگوله MAS
بروکرهای رگوله MAS سنگاپور
رگوله MAS در سال 1971 تحت قانون مرجع پولی سنگاپور (MAS) تاسیس شد. این سازمان با اجرای قوانین و مقررات مورد نیاز، ایمنی و امنیت تمامی معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات بازارهای مالی را تضمین می‌کند.
رکوله CIMA
بروکرهای رگوله CIMA کیمن
رگوله جزایر کیمن (CIMA) در سال 1997 به عنوان تنها تنظیم‌کننده کلیه شرکت‌کنندگان در بازارهای مالی، از جمله شرکت‌های کارگزاری فارکس، شرکت‌های بیمه، تعاونی‌ها و انجمن‌های ساختمانی و همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری در حوزه قضایی خود تأسیس شد.
رگوله MISA
بروکرهای رگوله MISA جزیره موهلی کومور
نهاد نظارتی MISA در سال 1998 به دنبال قانون خدمات موهلی در سال 1998 تأسیس شد. رگوله MISA علاوه بر نقش منظم نظارت بر شرکت‌های ثبت‌شده، یک بخش حقوقی تخصصی به نام واحد ضدپولشویی را نیز برای اطمینان از رعایت مقررات و قوانین اختصاص داده است تا در صورت نیاز تحریم‌های مناسب اعمال شود.
بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله AFM

همه کارگزاران هلندی فارکس توسط اداره بازارهای مالی هلند (AFM)، که یک نهاد نظارتی رفتار مالی متکی به خود که در سال 2002 تأسیس شد، تنظیم شده‌اند و مجوز دارند. رگوله AFM با بازرسی از شرکت‌های بروکر فارکس، ارائه‌دهندگان بیمه، مؤسسات اعتباری، مشاوران سرمایه‌گذاری، بازارهای سهام و همه سازمان‌های مرتبط که تحت این دسته قرار می‌گیرند، مراقب است که بازارهای مالی در عملکرد خود منصفانه و شفاف باشند. AFM در کنار بانک مرکزی هلند (DNB) کار می‌کند و توسط وزیر دارایی نظارت می‌شود. AFM همچنین با چندین مقام نظارتی اروپایی در رابطه با Euronext که یک بورس اوراق بهادار فرامرزی است، همکاری می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای تحت نظارت سازمان AFM را مشاهده کنید.

  • EXNESS
  • XM
  • RoboForex
  • FXTM
بهترین بروکرهای
پیشنهادی
با ما یک قدم جلوتر باشید

رگولیشن AFM

AMF تنها ناظر مالی هلند است که در سال 2002 تاسیس شد و مسئولیت نظارت بر فعالیت‌های کارگزاران فارکس، شرکت‌های سرمایه‌گذاری مالی، بورس اوراق بهادار، بیمه و موسسات اعتباری، و همچنین کل بازار مالی هلند را بر عهده دارد. اگرچه AFM یک مرجع نظارتی مستقل است، اما توسط وزیر دارایی مسئول به پاسخگویی می‌باشد. AFM به طور کامل بر رفتار کلیه سازمان‌های مالی مربوطه نظارت می‌کند تا در صورت انجام هرگونه تخلف، قوانین و مقررات را اجرا کنند. AMF این اختیار را دارد که در صورت خارج شدن از چارچوب قوانین توسط شرکت‌های ثبت‌شده، اقداماتی همچون اعطا یا لغو مجوز، اجرای تحریم‌‌ها و جریمه‌‌های مالی یا لغو اختیارات سازمان‌های خاص را اجرایی کند. AFM همچنین با ارائه گزارش‌ها و دستورالعمل‌ها به آموزش عموم مردم می‌پردازد تا زمین بازی را برای همه یکسان کند. AFM بسیار مهم می‌داند که کل بازار را به مکانی امن و سودآور تبدیل کند که هم تأمین‌کنندگان مالی و هم سرمایه‌گذاران بتوانند با اطمینان کامل در آن فعالیت داشته باشند. AFM با DNB که مرجع مقررات احتیاطی در هلند است، همکاری می‌کند. با ورود بورس اروپا، Euronext، AFM روابط کاری خود را با کشورهای اروپایی مربوطه گسترش داد. AFM همچنین یکی از اعضای فعال کمیته تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار اروپا (CESR) و سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) است.

ترتیبی که برای خواندن مطالب رگوله بروکرها به شما پیشنهاد می‌کنیم:

بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend