ارانته

بروکرهای رگوله AFM هلند

رگوله AFM، که یک نهاد نظارتی رفتار مالی متکی به خود است که در سال 2002 تأسیس شد.
بروکرهای رگوله AFM
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله AFM

همه کارگزاران هلندی فارکس توسط اداره بازارهای مالی هلند (AFM)، که یک نهاد نظارتی رفتار مالی متکی به خود که در سال 2002 تأسیس شد، تنظیم شده‌اند و مجوز دارند. رگوله AFM با بازرسی از شرکت‌های بروکر فارکس، ارائه‌دهندگان بیمه، مؤسسات اعتباری، مشاوران سرمایه‌گذاری، بازارهای سهام و همه سازمان‌های مرتبط که تحت این دسته قرار می‌گیرند، مراقب است که بازارهای مالی در عملکرد خود منصفانه و شفاف باشند. AFM در کنار بانک مرکزی هلند (DNB) کار می‌کند و توسط وزیر دارایی نظارت می‌شود. AFM همچنین با چندین مقام نظارتی اروپایی در رابطه با Euronext که یک بورس اوراق بهادار فرامرزی است، همکاری می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای تحت نظارت سازمان AFM را مشاهده کنید.

  • EXNESS
  • XM
  • RoboForex
  • FXTM

رگولیشن AFM

AMF تنها ناظر مالی هلند است که در سال 2002 تاسیس شد و مسئولیت نظارت بر فعالیت‌های کارگزاران فارکس، شرکت‌های سرمایه‌گذاری مالی، بورس اوراق بهادار، بیمه و موسسات اعتباری، و همچنین کل بازار مالی هلند را بر عهده دارد. اگرچه AFM یک مرجع نظارتی مستقل است، اما توسط وزیر دارایی مسئول به پاسخگویی می‌باشد. AFM به طور کامل بر رفتار کلیه سازمان‌های مالی مربوطه نظارت می‌کند تا در صورت انجام هرگونه تخلف، قوانین و مقررات را اجرا کنند. AMF این اختیار را دارد که در صورت خارج شدن از چارچوب قوانین توسط شرکت‌های ثبت‌شده، اقداماتی همچون اعطا یا لغو مجوز، اجرای تحریم‌‌ها و جریمه‌‌های مالی یا لغو اختیارات سازمان‌های خاص را اجرایی کند. AFM همچنین با ارائه گزارش‌ها و دستورالعمل‌ها به آموزش عموم مردم می‌پردازد تا زمین بازی را برای همه یکسان کند.

بروکرهای پیشنهادی

AFM بسیار مهم می‌داند که کل بازار را به مکانی امن و سودآور تبدیل کند که هم تأمین‌کنندگان مالی و هم سرمایه‌گذاران بتوانند با اطمینان کامل در آن فعالیت داشته باشند. AFM با DNB که مرجع مقررات احتیاطی در هلند است، همکاری می‌کند. با ورود بورس اروپا، Euronext، AFM روابط کاری خود را با کشورهای اروپایی مربوطه گسترش داد. AFM همچنین یکی از اعضای فعال کمیته تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار اروپا (CESR) و سازمان بین‌المللی کمیسیون‌های اوراق بهادار (IOSCO) است.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری رگوله بروکر و معرفی انواع رگوله ها به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *