ارانته

بروکرهای رگوله FSC موریس

رگوله FSC یک نهاد نظارتی یکپارچه در موریس است که وظیفه رگوله کردن و صدور مجوز کلیه مؤسسات مالی، شرکت‌های کارگزاری فارکس و سایر نهادهای ثبت‌شده تحت قوانین FSC را بر عهده دارد.
رگوله FSC
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله FSC موریس

رگوله FSC یک نهاد نظارتی یکپارچه در موریس است که وظیفه رگوله کردن و صدور مجوز کلیه مؤسسات مالی، شرکت‌های کارگزاری فارکس و سایر نهادهای ثبت‌شده تحت قوانین FSC را بر عهده دارد. علاوه بر این، هر بروکر ثبت شده در FSC می‌بایست از شرایط خاصی که توسط این سازمان تعیین شده است، برخوردار باشند. رگوله FSC در سال 2001 تأسیس شده و از آن سال به بعد کلیه تعهدات خود را به طور کل بر طبق قانون خدمات مالی 2007، قانون اوراق بهادار 2005، قانون بیمه 2005 و قانون طرح‌های بازنشستگی خصوصی 2012 انجام داده است. لیست زیر مهمترین بروکرهای رگوله FSC می‌باشد.

  • XM
  • FXTM
  • HFM

رگولیشن فارکس FSC موریس

کمیسیون خدمات مالی موریس که به طور معمول با عنوان FSC شناخته می‌شود، تنها نهاد ناظر بر تمام ارائه‌دهندگان خدمات مالی غیربانکی، شرکت‌های کارگزاری فارکس و تجارت‌های جهانی در سرتاسر موریس است. از زمان تأسیس در سال 2001، FSC فعالیت‌های مالی بخش‌های فوق را از لحاظ مشروعیت، اصالت و معاملات منصفانه تحت قانون خدمات مالی 2007، قانون اوراق بهادار 2005، قانون بیمه 2005 و قانون طرح‌های بازنشستگی خصوصی 2012 رگوله و برای آن‌ها مجوز صادر کرده است. FSC مانند سایر مراجع نظارتی بزرگ در جهان قصد دارد تا شرایط موریس را به عنوان یک مرکز مالی امن و مطمئن برای تمام کسانی که می‌خواهند در داخل و خارج از آن به تجارت بپردازند، فراهم کند. برای این منظور، این سازمان اطمینان حاصل می‌کند که تمام بخش‌های تحت نظارت از جمله مؤسسات مالی، شرکت‌های کارگزاری فارکس، بازارهای سرمایه و حتی معامله‌گران فردی در معاملات خود منصفانه، کارآمد و شفاف برخورد کرده و به این ترتیب باعث ثبات و بهبود اقتصاد موریس شوند. بدیهی است که FSC اعضای خود را در برابر کسانی که قانون‌شکنی کرده و پا فراتر از معیارهای قانون می‌گذارند، محافظت می‌کند. علاوه بر این، FSC تحت قانون تعهد ضدفساد ICAC اقدامات لازم مانند آموزش کارمندان، اطلاع‌رسانی به عموم، ارزیابی‌های منظم و نظارت دائمی را برای جلوگیری از وقوع فساد در بخش مالی انجام می‌دهد. FSC می‌داند که رابطه بین ناظران و به همین ترتیب نظارت فرامرزی می‌تواند به ثبات سیستم‌های مالی کمک بسزایی کند. به همین دلیل، FSC در داخل و همچنین خارج از مرزها تفاهم‌نامه همکاری (MoUs) زیادی را با همتایان خود امضاء کرده است. این تفاهم‌نامه‌ها به یکپارچگی نظارت در سطح بین‌المللی، ارائه سازوکارهایی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و همچنین ایجاد همکاری بهتر برای مبارزه با فعالیت‌هایی مانند پولشویی و تأمین مالی تروریسم کمک خواهد کرد.

مسئولیت‌های FSC

FSC می‌داند برای اینکه اقتصاد موریس بتواند در بخش خدمات مالی بدرخشد، به یک نظارت جامع و یکپارچه نیاز دارد. این دیدگاه، تجدید نظر در چارچوب قانون‌گذاری در سال 2007 و همچنین اجرای چارچوب نظارت مبتنی بر ریسک را توجیه می‌کند. علاوه بر این، برای حفظ تعادل بین اقدامات نظارت و توسعه تجارت در تمام جنبه‌های آن، این قوانین باید به طور دوره‌ای مورد بررسی و بازبینی قرار بگیرند؛ به عبارت دیگر، FSC اطمینان حاصل می‌کند که تمام فعالیت‌های اعضای آن شفاف بوده و اخلاق تجاری در تمام معاملات تجاری‌شان از نظر انصاف، کارایی و شفافیت رعایت شود. علاوه بر این، FSC به طور مدام به دنبال روش‌های جدیدی برای بهبود بخش خدمات مالی به منظور ایجاد یک فضای تجاری بهتر برای همه است. مسئولیت‌های FSC همچنین از طریق اجرای چارچوب مبارزه با پولشویی و مبارزه با تأمین مالی تروریسم (AML/CFT) در راستای استانداردهای بین المللی شامل جلوگیری از کلاه‌برداری نیز می‌شود. البته تمام این اقدامات پرزحمت برای اطمینان از توسعه کل اقتصاد موریس انجام می‌شوند. در نهایت، تمام سرمایه‌گذاران و مشتریان باید آموزش ببینند و از ریسک‌هایی که در معرض آن قرار دارند، آگاه باشند. برای این منظور، FSC تمام اطلاعات مورد نیاز را در دسترس همگان قرار می‌دهد. سایر زمینه‌های مسئولیت FSC به عنوان یک مرکز مالی بین‌المللی شامل نظارت بر وضعیت مالی دارندگان مجوز، مشروعیت فعالیت‌های آن‌ها، تشویق علاقه و اعتماد عمومی به سیستم مالی و همچنین اطمینان از خدشه‌دار نشدن شهرت موریس می‌شود.

FSC مسئول صدور مجوز و نظارت بر بروکرهای فارکس در موریس است. برای دریافت مجوز از FSC، بروکرهای فارکس باید شرایط سختگیرانه ای را برآورده کنند، از جمله:

داشتن سرمایه اولیه کافی

بروکرهای پیشنهادی

رعایت قوانین و مقررات مالی

ارائه شفافیت به مشتریان

در مجموع، بروکرهای تحت نظارت FSC موریس از اعتبار بالایی برخوردار هستند و می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای معامله‌گران ایرانی باشند. این بروکرها تحت نظارت یک نهاد نظارتی معتبر هستند و باید قوانین و مقررات مالی را رعایت کنند. همچنین، این بروکرها باید شفافیت را در معاملات خود رعایت کنند و اطلاعات کافی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

در انتخاب بروکر فارکس، علاوه بر اعتبار بروکر، باید عوامل دیگری مانند محصولات و خدمات ارائه‌‌شده، هزینه‌ها، پشتیبانی مشتری و موارد دیگر را نیز در نظر بگیرید.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری رگوله بروکر و معرفی انواع رگوله ها به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *