ارانته

بروکرهای رگوله ACPR فرانسه

تمام بروکرهای فارکس در فرانسه تحت نظارت مرجع فرانسوی نظارت بر حسابرسی و قطع‌نامه‌ها هستند. این سازمان که در سال 2010 تأسیس شده، تحت نظارت بانک مرکزی فرانسه بوده و مسئولیت نظارت بر فعالیت‌های مالی بروکرهای فارکس، مؤسسات مالی، ارائه‌دهندگان خدمات بیمه و تمام شرکت‌هایی که نقش مهمی در اقتصاد کشور بازی می‌کنند را بر عهده دارد.
بروکرهای رگوله ACPR
بروکرهای پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله ACPR

تمام بروکرهای فارکس در فرانسه تحت نظارت مرجع فرانسوی نظارت بر حسابرسی و قطع‌نامه‌ها (ACPR مخفف Autorité de contrôle prudentiel et de resolution) هستند. این سازمان که در سال 2010 تأسیس شده، تحت نظارت بانک مرکزی فرانسه بوده و مسئولیت نظارت بر فعالیت‌های مالی بروکرهای فارکس، مؤسسات مالی، ارائه‌دهندگان خدمات بیمه و تمام شرکت‌هایی که نقش مهمی در اقتصاد کشور بازی می‌کنند را بر عهده دارد. ACPR با وضع قوانین، همگام با همتایان بین‌المللی خود، در صدد ایجاد زمینه‌های ثبات وضعیت کلی اقتصاد فرانسه است. رگوله ACPR همچنین با مرجع نظارت بر بازارهای مالی (AMF) همکاری می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای تحت نظارت سازمان ACPR را مشاهده کنید.

  • XM
  • FXTM
  • EXNEES
  • HYCM

رگولیشن ACPR

ACPR یک نهاد نظارتی مستقل بوده که در سال 2010 تأسیس شده است. این شرکت با اعمال اقدامات اجرایی بر شرکت‌های بروکر فارکس، شرکت‌های بیمه، ارائه‌دهندگان خدمات مالی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری سعی دارد سیستم مالی سراسر فرانسه را یکپارچه و متحد کند. ACPR در نتیجه‌ی ادغام مرجع نظارت متقابل بیمه (ACAM) و کمیته مؤسسات اعتباری و شرکت‌های سرمایه‌گذاری (CECEI) به وجود آمده است. ACPR با بانک مرکزی فرانسه همکاری کرده و توسط رئیس آن، ویلروی، اداره می‌شود. این سازمان نظارتی توسط 1100 پرسنل کوشا اداره می‌شود که به منظور تأمین امنیت سرمایه مشتریان و ایجاد یک بازار مالی بهتر و مطمئن‌تر برای همگان تلاش می‌کنند. این نهاد نظارتی مسئولیت وضع قوانین، صدور مجوز به سازمان‌های مربوطه، بررسی منظم شرکت‌های مالی در رابطه با امکان پرداخت بدهی (سرمایه مورد نیاز) و اطمینان از انجام تعهدات شرکت‌ها در قبال مشتریان را بر عهده دارد. این نهاد نظارتی به عنوان پاره‌ای از وظایف خود باید اطمینان حاصل کند که بانک‌ها از قوانین پیروی کرده تا دچار بحران مالی نشوند. به علاوه این نهاد با انجام اقدامات لازم مانع تأثیر منفی مؤسسات مالی و ارائه دهندگان خدمات مالی بر اقتصاد کشور می‌شود.

بروکرهای پیشنهادی

ACPR می‌کوشد تا با همکاری با مقامات نظارتی مربوطه موقعیت خود را در سطح بین‌المللی، به ویژه در منطقه اقتصادی اروپا، تثبیت کند. شایان ذکر است، همکاری ACPR با مرجع نظارت بر بازارهای مالی (AMF) که ناظر بر بازار سهام فرانسه است، منجر به محافظت بیشتر و بهتر از سرمایه مشتریان می‌شود.

ترتیبی که یوتوبروکرز برای خواندن مطالب سری رگوله بروکر و معرفی انواع رگوله ها به شما پیشنهاد می‌کند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *