بروکرهای رگوله ACPR فرانسه
بروکرهای رگوله ACPR فرانسه
تمام بروکرهای فارکس در فرانسه تحت نظارت مرجع فرانسوی نظارت بر حسابرسی و قطع‌نامه‌ها هستند. این سازمان که در سال 2010 تأسیس شده، تحت نظارت بانک مرکزی فرانسه بوده و مسئولیت نظارت بر فعالیت‌های مالی بروکرهای فارکس، مؤسسات مالی، ارائه‌دهندگان خدمات بیمه و تمام شرکت‌هایی که نقش مهمی در اقتصاد کشور بازی می‌کنند را بر عهده دارد.

مقالات دیگر

رگوله MAS
بروکرهای رگوله MAS سنگاپور
رگوله MAS در سال 1971 تحت قانون مرجع پولی سنگاپور (MAS) تاسیس شد. این سازمان با اجرای قوانین و مقررات مورد نیاز، ایمنی و امنیت تمامی معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و ارائه‌دهندگان خدمات بازارهای مالی را تضمین می‌کند.
رکوله CIMA
بروکرهای رگوله CIMA کیمن
رگوله جزایر کیمن (CIMA) در سال 1997 به عنوان تنها تنظیم‌کننده کلیه شرکت‌کنندگان در بازارهای مالی، از جمله شرکت‌های کارگزاری فارکس، شرکت‌های بیمه، تعاونی‌ها و انجمن‌های ساختمانی و همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری در حوزه قضایی خود تأسیس شد.
رگوله MISA
بروکرهای رگوله MISA جزیره موهلی کومور
نهاد نظارتی MISA در سال 1998 به دنبال قانون خدمات موهلی در سال 1998 تأسیس شد. رگوله MISA علاوه بر نقش منظم نظارت بر شرکت‌های ثبت‌شده، یک بخش حقوقی تخصصی به نام واحد ضدپولشویی را نیز برای اطمینان از رعایت مقررات و قوانین اختصاص داده است تا در صورت نیاز تحریم‌های مناسب اعمال شود.
بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend

بروکرهای رگوله ACPR

تمام بروکرهای فارکس در فرانسه تحت نظارت مرجع فرانسوی نظارت بر حسابرسی و قطع‌نامه‌ها (ACPR مخفف Autorité de contrôle prudentiel et de resolution) هستند. این سازمان که در سال 2010 تأسیس شده، تحت نظارت بانک مرکزی فرانسه بوده و مسئولیت نظارت بر فعالیت‌های مالی بروکرهای فارکس، مؤسسات مالی، ارائه‌دهندگان خدمات بیمه و تمام شرکت‌هایی که نقش مهمی در اقتصاد کشور بازی می‌کنند را بر عهده دارد. ACPR با وضع قوانین، همگام با همتایان بین‌المللی خود، در صدد ایجاد زمینه‌های ثبات وضعیت کلی اقتصاد فرانسه است. رگوله ACPR همچنین با مرجع نظارت بر بازارهای مالی (AMF) همکاری می‌کند. در ادامه می‌توانید لیست بروکرهای تحت نظارت سازمان ACPR را مشاهده کنید.

  • XM
  • FXTM
  • EXNEES
  • HYCM
بهترین بروکرهای
پیشنهادی
با ما یک قدم جلوتر باشید

رگولیشن ACPR

ACPR یک نهاد نظارتی مستقل بوده که در سال 2010 تأسیس شده است. این شرکت با اعمال اقدامات اجرایی بر شرکت‌های بروکر فارکس، شرکت‌های بیمه، ارائه‌دهندگان خدمات مالی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری سعی دارد سیستم مالی سراسر فرانسه را یکپارچه و متحد کند. ACPR در نتیجه‌ی ادغام مرجع نظارت متقابل بیمه (ACAM) و کمیته مؤسسات اعتباری و شرکت‌های سرمایه‌گذاری (CECEI) به وجود آمده است. ACPR با بانک مرکزی فرانسه همکاری کرده و توسط رئیس آن، ویلروی، اداره می‌شود. این سازمان نظارتی توسط 1100 پرسنل کوشا اداره می‌شود که به منظور تأمین امنیت سرمایه مشتریان و ایجاد یک بازار مالی بهتر و مطمئن‌تر برای همگان تلاش می‌کنند. این نهاد نظارتی مسئولیت وضع قوانین، صدور مجوز به سازمان‌های مربوطه، بررسی منظم شرکت‌های مالی در رابطه با امکان پرداخت بدهی (سرمایه مورد نیاز) و اطمینان از انجام تعهدات شرکت‌ها در قبال مشتریان را بر عهده دارد. این نهاد نظارتی به عنوان پاره‌ای از وظایف خود باید اطمینان حاصل کند که بانک‌ها از قوانین پیروی کرده تا دچار بحران مالی نشوند. به علاوه این نهاد با انجام اقدامات لازم مانع تأثیر منفی مؤسسات مالی و ارائه دهندگان خدمات مالی بر اقتصاد کشور می‌شود. ACPR می‌کوشد تا با همکاری با مقامات نظارتی مربوطه موقعیت خود را در سطح بین‌المللی، به ویژه در منطقه اقتصادی اروپا، تثبیت کند. شایان ذکر است، همکاری ACPR با مرجع نظارت بر بازارهای مالی (AMF) که ناظر بر بازار سهام فرانسه است، منجر به محافظت بیشتر و بهتر از سرمایه مشتریان می‌شود.

ترتیبی که برای خواندن مطالب رگوله بروکرها به شما پیشنهاد می‌کنیم:

بروکر های پیشنهادی
بروکر لایت فایننس
بروکر لایت فایننس
بروکر آلپاری
بروکر آلپاری
amarkets
بروکر آمارکتس
بروکر CapitalXtend
بروکر CapitalXtend